L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Par chyb ve fortresce


Recommended Posts

Zdravim,

Tak jsem nasel zase par veci co tu nejde..

1.)U managera nastaveni fort portu,HP/MP recovery je chybicka ze adeny to ma brat z CWH a ne nastavujicimu z invu. Stejne to nejspis bude i u CH.

2.)Fort Support Unit Captain - nejde u nej pomalu nic, jenom koupit talisman za 10 epaulette.Jinak at kliknu na cokoliv tak se nic nedeje.

 

A potom jeste jedna v Manoru:

Kazdy manager ma prodavat svoje semena, proto jich je vic. Tady prodavaji vsichni z jednoho mesta jenom jedny. Byl jsem u manora sam a seminka zmizli, coz normalni neni.

 

Link to post
Share on other sites

Ahoj,

že to bere z inventáře udělal ncsoft, takže to je "správně".

Věci co nejdou rozkliknout pořeším, můžeš mi tam na všechno poklikat a napsat čas a postavu?

Semínka prodává každý manor manager jen svoje lokální a počítají se zvlášť (vidíme to v databázi)

Díky za report! Ještě prosím poklikej na ty nabídky a napiš v kolik to bylo, děkuju :)

Link to post
Share on other sites

11:56 (Griffin)

No ze je zajimave ze kdyz to nastavuju tak tam je psane ze to bere z CWH :-) proto jsem toto zakladal...

Jinak ten manor z teto veci je spravne, ale treba stejny manor v adenu a hunters prodava stejne seminka a to spravne uz neni. Kazda postava manor managera by mela mit svoje.

Link to post
Share on other sites
5 minutes ago, Waltari said:

11:56 (Griffin)

No ze je zajimave ze kdyz to nastavuju tak tam je psane ze to bere z CWH :-) proto jsem toto zakladal...

Jinak ten manor z teto veci je spravne, ale treba stejny manor v adenu a hunters prodava stejne seminka a to spravne uz neni. Kazda postava manor managera by mela mit svoje.

Díky, mrknu na to.

Není Aden a Hunters náhodou stejný manor? Aha už chápu, takhle to je správně (rozhodně si to nepočítá každé NPC zvlášť, to ani udělat nejde)

Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Mirgalen said:

:( Milion fortek volnejch, ale oni musí dobýt tu, co mají naši allíci. Hrajte si tu sami, když musíte dělat naschvály. Čus.

Neviem o co presne ide ale tipujem ze to zas bude nejaky z top clanov co prebral fort slabsim ...

Pokial si vlastnikom hradu mozes dobijat len fortku ktoru uz niekto v tvojom teritoriu vlastni.... 
Pokial chces dobyjat Castle dung potrebujes mat v teritoriu loajalnu fortku - takze pravdepodobne slo len o to ze vas petclan nespravne nastavil loajalitu hradu a nesiel im Castle dung ..

Pochybujem ze by akykolvek clan ktory vlastni hrad potreboval dobyjat fortress nejakemu inemu clanu ....

Link to post
Share on other sites
On 12/17/2016 at 11:55 AM, Airaven said:

Neviem o co presne ide ale tipujem ze to zas bude nejaky z top clanov co prebral fort slabsim ...

Pokial si vlastnikom hradu mozes dobijat len fortku ktoru uz niekto v tvojom teritoriu vlastni.... 
Pokial chces dobyjat Castle dung potrebujes mat v teritoriu loajalnu fortku - takze pravdepodobne slo len o to ze vas petclan nespravne nastavil loajalitu hradu a nesiel im Castle dung ..

Pochybujem ze by akykolvek clan ktory vlastni hrad potreboval dobyjat fortress nejakemu inemu clanu ....

A pokud chce ten malý klan ve fortce chodit taky dung, tak nesmí být zapsána pod hrad, he? A co takhle kdyby si zašli na jinou forku v jejich teritoriu? Ne, tohle je jen o sviňárnách. Zvláště od těch, co se tváří jako kámoši. Bye.

Link to post
Share on other sites
33 minutes ago, Mirgalen said:

A pokud chce ten malý klan ve fortce chodit taky dung, tak nesmí být zapsána pod hrad, he? A co takhle kdyby si zašli na jinou forku v jejich teritoriu? Ne, tohle je jen o sviňárnách. Zvláště od těch, co se tváří jako kámoši. Bye.

Na jinou fortku je jim to k ničemu, musí mít alespoň jednu contracted a ani jednu independent. Tak si vemte nějakou fortku v Schuttgartu, tam vám to nikdo (zatím) kvůli hradnímu dungeonu brát nebude...

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Emca said:

Na jinou fortku je jim to k ničemu, musí mít alespoň jednu contracted a ani jednu independent. Tak si vemte nějakou fortku v Schuttgartu, tam vám to nikdo (zatím) kvůli hradnímu dungeonu brát nebude...

O tom ze by nemohla byt zadna independent jsem nikdy neslysel. Vzdycky stacilo zapsat contract na jedny fortce a na ostatnich nezalezelo. A contract sel pouze na jedny/dvou hlavnich fortkach, na malych nesel, takze clan s hradem potreboval prave jednu velkou a o maly se nestaral.

Link to post
Share on other sites
Just now, Deathwing said:

O tom ze by nemohla byt zadna independent jsem nikdy neslysel. Vzdycky stacilo zapsat contract na jedny fortce a na ostatnich nezalezelo. A contract sel pouze na jedny/dvou hlavnich fortkach, na malych nesel, takze clan s hradem potreboval prave jednu velkou a o maly se nestaral.

Tak si to možná špatně pamatuju a hledat se mi to teď v tom kódu nechce. Každopádně to nic nemění na tom, že jinou dobýt nemohli, leda s petklanem, tedy bylo pro ně pravděpodobně o hodně jednodušší to udělat takhle...

Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, Deathwing said:

O tom ze by nemohla byt zadna independent jsem nikdy neslysel. Vzdycky stacilo zapsat contract na jedny fortce a na ostatnich nezalezelo. A contract sel pouze na jedny/dvou hlavnich fortkach, na malych nesel, takze clan s hradem potreboval prave jednu velkou a o maly se nestaral.

Jop mas pravdu.

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Emca said:

Tak si to možná špatně pamatuju a hledat se mi to teď v tom kódu nechce. Každopádně to nic nemění na tom, že jinou dobýt nemohli, leda s petklanem, tedy bylo pro ně pravděpodobně o hodně jednodušší to udělat takhle...

Byla to malá fortka, a mohli si za mainy pro svůj petklan dobýt fortku jinou. Až tak velký rozdíl by to asi nebyl... Spíš zase chtěli ukázat, jaký jsou kingové a že na ně nikdo nemá... Očividně tu chtějí hrát sami. 

Edited by Mirgalen
Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Mirgalen said:

Byla to malá fortka, a mohli si za mainy pro svůj petklan dobýt fortku jinou. Až tak velký rozdíl by to asi nebyl... Spíš zase chtěli ukázat, jaký jsou kingové a že na ně nikdo nemá... Očividně tu chtějí hrát sami. 

presne tak to bylo xD ... Protoze nam leavla nejsilnejsi cp spolu se znacnou casti klanu a nejsme uz nejsilnejsi na serveru, tak si ted potrebujeme honit ego na malych klanech aby nam vecer pevne stal. :x

 

a ted jak to bylo doopravdy:

Na access do dungeonu potrebujes contract na regional fortce, to je v Dionu jen Hive Fortress, kterou jste meli a proto jste o ni prisli. Jak bylo vzpomenuto vyse, borderland fortressky nehraji roli, neb nemuzou uzavirat contract s hradem.

 

Rada na zaver:

Nez zacnu brecet na foru a delat hloupa obvineni, tak si k tomu neco zjistim.

Link to post
Share on other sites
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.