Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/23/18 in all areas

 1. 3 points
  Banned for botting: Kalghara Svy JonDeere Racoon Mateus Gater Smiley plus all other characters on their accounts
 2. 3 points
  Just dont go Giran temple during TW ;D
 3. 2 points
  Greetings I've played both "new" lineage and classic versions, and enjoyed both of them. Sadly the official servers ended up being pay to win & so on, I'm sure most of the people are familiar with the situation.Now I'm looking for a place to crash in. Is L2 Shrine active as a community and server? Is there active PvP & PvE and just people having fun? Also, are there many english-speaking people?
 4. 2 points
  We didn't announce anything, we were just discussing the possibilities WHEN it could happen, but we never made any official or unofficial announcement. Stop lying, i am being really tired of your behavior.
 5. 2 points
  To je presne ono, radeji odejit nebo to nechat smazat misto snahy.Proc se tedy taky nepreenchantej .I sem porad chodi novy lidi a to hlavne z duvodu ze servr je stabilni,temer bez bugu a hlavne bez wipe.
 6. 2 points
  Celé jsem to přečetl a je mi až k pláči když "ToP klan LR" při aktivitě 30 lidí nezvládá Antharase a Valíka. Trochu Vás vrátím do reality. Snad to co je na screenu poznáte a začnete přemýšlet nad tím jestli tento chronicle máte dohraný nebo ne. Já osobně ještě Beletha nesjel. Valíka a Antika sjiždí dva klany z toho v jednom jsou cca 4 lidi "aktive" a v druhým cca 10. Tak začněte něco dělat ;). Jinak jsem velice rád za stabilní server a i za to, že pojede nadále s pravděpodobným updatem na H5. Rozhodně bych znova nikde nezačínal a to si myslím, že ani většina mých spoluhráčů.
 7. 1 point
  2 Months later you can't take a castle,you can't take an epic,you can't win sod. If you think we are winning because of numbers i will find ppl to 9v9 you w/o hero skills and olympiad potions anytime anywhere. You are absolute garbage and a crybaby.
 8. 1 point
  Ahoj, zkus smazat user.ini a windowsinfo.ini
 9. 1 point
  Nah, 300 's too much ;p I had 165 last tw, and it is max for me atm, admit that each offline char requires different game account.
 10. 1 point
  1100 online and 300 chars from Caius 😄
 11. 1 point
 12. 1 point
  I don't think we'll make it so soon... maybe Spring but I won't promise anything now.
 13. 1 point
  It seems very reasonable. I'll probably try out the server.
 14. 1 point
  @Jorn sorry misunderstanding+language barrier
 15. 1 point
  Stop lying, we've never written any specific date. Not even month.
 16. 1 point
  Online count - seems it's getting bit better last days:
 17. 1 point
  All Saints' Day coming
 18. 1 point
  Valika/Antika neni na Shrine problem sjet a pokud chces, tak ti napisu ve hre az zase pujdem na Ekimuse 😋
 19. 1 point
  Je sice hezký že odpovídáš mě ale když si to přečteš od začátku tak píšu že mi je jedno jestli bude starý nebo nový server ale ať je jen jeden ale Emča už odpověděla že bude starý a na nový není , ten nový by stoho stareho ukradl lidi a bylo by dobré někde oznámyt že nový nebude a bude upgrade ten starý na H5 aby ty lidi co čekají na nový server věděli že mužou jít hrát na starý a chtělo by to odpočet toho upgrade . Nikdo sem nepřijde pokud nebudou nějaký jistoty to je jen muj názor . Záčíná teď spousta serverů co se snaží nakrást lidi . Co se týče RB šperků ty sou mi u prdele na klan akce nechodim sem ženatý a mám dvou letou dcerku takže se z manželkou střídám v uspávání atd a mám dvousměnou pracovní dobu .
 20. 1 point
  Jo kazdej si na ty hre oblibi to svoje to je jasny ,H5 je sice uspechana na exp ale kdyz se preskoci Freya je tam hodne novejch veci o ktery se daji svadet boje.Tak tos nebyl asi minulou nedeli ve hre bylo pekny pvp o Baiuma ,obcas se povede
 21. 1 point
  Můj názor je, že starý server by se měl vypnout a měl by jet už jen nový server s H5. Bylo by to lepší hned ve dvou věcech. 1. Všichni se můžou soustředit na jeden server. 2. Nemusí se platit další server na chod H5, ale může se použít stávající server. Tím pádem i start nového serveru bude levnější. Bohužel Emča s Jornem hráčům slíbili, že server (Shrine GE) pojede dlouhodobě (což dle mého už stejně splnili a hráčům vůbec nic nedluží). Přikláním se k tomu, že nemá smysl server držet dále naživu kvůli posledním pár desítkám hráčů (kteří stejně postupně odejdou, nebo přejdou na nový server). Efekt bude tak nebo tak vlastně stejný, rozdíl je v tom, že v případě, že původní server nevypnou, tak pojedou zbytečně dva servery, což je samozřejmě i finančně náročnější. Vzhledem k tomu, jaká je L2 komunita, nedá se očekávat, že by aktivita na původním Shrine ještě kdy nějak více vzrostla. Běžný hráč už na 2 roky jedoucí server v takovém stavu prostě nepůjde a to je fakt. I stávající hráči na Shrine s velkou pravděpodobností přejdou na nový server, protože tam bude mnohem více lidí, větší zábava, větší ekonomika, flamewars, prostě živo. TL:DR: Starý server vypnout a použít jej pro chod nové H5.
 22. 1 point
  S těma valikama a antikama si mě celkem pobavil
 23. 1 point
  yep more wit = more % of exp recovery Lot of Cardi/EE uses BW tunic set.. there is Wit +3 Edit: here is one link with some explanation: https://eu.4gameforum.com/threads/542899/ Idon't know if i's reliable for this cronicle.
 24. 0 points

Announcements