L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Řekla bych, že dokud si to nespraví tvůj poskytovatel, tak že to moc lepší nebude. Ačkoliv... ta slovenská firma nás trošku zmátla, podle IP teď vidím, že mají servery stejně v ČR... Ale asi na síti, kde je o něco lepší konektivita na Slovensko. Kdyžtak ještě prosím testuj, ať se do pondělí rozhodneme, jestli si tu proxy zaplatíme a necháme nebo jestli to zrušíme...

Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Emca said:

Řekla bych, že dokud si to nespraví tvůj poskytovatel, tak že to moc lepší nebude. Ačkoliv... ta slovenská firma nás trošku zmátla, podle IP teď vidím, že mají servery stejně v ČR... Ale asi na síti, kde je o něco lepší konektivita na Slovensko. Kdyžtak ještě prosím testuj, ať se do pondělí rozhodneme, jestli si tu proxy zaplatíme a necháme nebo jestli to zrušíme...

Dobre sefova, idem testovat , rozmyslam ci ist na downgrade na win 7 alebo win 10, pripadne ako zistit ci mi vypadavanie sposobuje skutocne moj provider, vies ,teraz som este len vzal optiku pred tyzdnom,aby som vedel ako reklamovat vypadavanie z hry.Skoda ze niesm odbornik na nastavenia routra, skusim si este kupit sietovy kabel a pripajat sa na notebooku cez kabel a nie cez wifi,aby som zistil ci to nieje wifi kartou? Evidente bude ale problem v nete, ked som sa pripojil cez mobilny net tak mi za cely den nedalo jeden disconnect.

 

 

Edited by Fidoo
Link to post
Share on other sites

Ahoj Emca, tak zistil som ze do novozakupeneho wifi routra ked zapojim notebook kablom priamo na optiku a nie cez wifi pripjenie, tak to nepadne za cely den.

Cize je problem o wifi pripajani,alebo nastaveni wifi routra ci ovladacov,preto ma odpaja.Pokial som sa pripojil cez mobilny net tak mi za cely den nedalo jeden disconnect.

Nejake napady ako to opravit?

 

Este mam jednu otazku, nedokazem si prehodit a usporiadavat okna v hre, ako chcem, napriklad 1 chcem mat dd, 2 okno songera, 3 dancera  a ked ich chytim ze ich medzi sebou prehodim ,nejde to.Mam naistalovany  ten Win 8.1

 

Edited by Fidoo
Link to post
Share on other sites

veru sa zda ze mi rusi wifi sused. Inak potrebjem sa opytat,ako wo win8 sa daju prehadzovat okna, treba lognem main,song a dance a chcem ich prehodit ,ich poradie a nepusti ma ked chytim okno a potiahnem na prve miesto, ako sa to da? A este som skusal hlasovat na hopzone a mi napisalo:

If you are not getting your reward please contact your server administrator and tell him to update to the new API link. We are really sorry for this inconvenience.

Edited by Fidoo
Link to post
Share on other sites

Windows si to bohužel občas přehazují jak je napadne, ale zkus si stáhnout nejnovější launcher a zaškrtnout v něm volbu "Don't group windows" .

Ajaj, tak to musíme opravit (hopzone)... To tam mají napsané jen tak, link máme správný, teď jsem to ještě kontrolovala s @Jorn

 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

perfektne, takto sa nam paci ze sa o nas gm staraju a pomahaju co treba mame vas velmi radi;)9_9

/ten novy launcher a fukcia "Don't group windows" .   skutocne funguje, mozem si prahadzovat okna ako len chcem:)

Edited by Fidoo
Link to post
Share on other sites
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.