L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

On 9. 9. 2018 at 10:41, Fidoo said:

 

OT no offence (Martin35 )  : Martin, píše sa hanba- haniť, zahanbujúci,nehanební, - aj po slovensky, aj po česky aj po poľsky - hańba ,

bielorusky a ukrajinsky  ганьба  - Haňba - po preklade z azbuky  /     ak si sa nenaučil v škole,tak teraz vieš 😉/

Díky za úpravu pravopisu, ale byl to jen překlep písmenek a už jsem si to po sobě nepřečetl :)

Link to post
Share on other sites

Čus , na jiných serverech je dokonce zakázáno sdílení acc  a  GM tyto krádeže neřesí acc tak  hráči dávají na vlastní riziko , určitě nedam acc nekomu  komu nemůžu důvěřovat .

Když už si něco pučujete že dotyčný nehraje a pak se vrátí z5 na server měly byste tyto věci vracet to je slušnost :-)  okecávat to je bez předmětné .

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Tak kdyz ten vocas to uz vytahnul takhle, tak ano nejvetsi svine jsem tu ja,ale to ze Ciri nejdrive vycistil char on, tak otom tu ani zminka. Na to ze zmizely S dualy, oly tokenu a ja nevim ceho vseho atp.

Ja kdyz jsem si toho vsimnul,tak jsem si jeji veci radsi vzal k sobe, kdyby nahodou se chtela vratit hrat (ikdyz uz se to nejspise nestane) ale i kdyby jo, tak ji to po zmene hesla ji velmi rad vratim,

Stejne ty veci jsem ji vetsinou vsechny delal ja co kdy mela, takze nevim proc by ne.

Jinak co se toho zazraka tyce se s nim odmitam jakkoliv bavit, protoze to stejne nema cenu.

Myslete si kdo chce co chce, je mi to jedno.

Ja jsem s nim hral hodne dlouho a musim vam rici ze ano, v kazdem se ukaze ta kurva nejvetsi jenom v tom pripadu kdyz to nejvice potrebujete.

K tomudle tematu uz se vice vyjadrovat nebudu,takze jestli chcete flamovat, pomerovat si suliny, tak si to uzijte. 

  • Sad 1
Link to post
Share on other sites

Když dávám acc napůl počítám s nejhorším, když to není opravdu kamarád.(neslyšel jsem, že by někdo vykradl Antistyle, K0l3ss, Gogita… asi si vyberte lidi spíš.

Pak ale vidím F0rzu bez guny :D Sektor v IC, no ale ti už asi nehrajou.. a nebudou.

Když klan někoho vybaví na PVP/PVE a on odejde s tím vším jako by to udělal vše sám, no není ta písnička už trochu obehraná?

No a jako GM bych nedoporučoval se přidávat na žádnou stranu a vzít si příklad z Emči(GM) Může se stát tj. jasný ale jako pravidlo bych to nepoužíval. Potom se lehce stane nedorozumění_____,, Vždyť aji GM mi to potvrdil/a´´ nedivím se, že se pak rači gm distancuje od všeho tohoto dění - zákaz sdílet acc je prakticky to samé, jako zde varování .)

Když daná osoba se proti ,, krádeži,, neohradí, asi je nasraná/ej, nebo už nehraje(není problém, si dát věci co nechci ztratit na jinou postavu a pokud skupina či jednotlivec ten acc tak strašně potřebuje dovybaví si to sám/ lepší jak expit). Takže se nebát, že to nejde.

Navíc po bitvě je každý generál, hanebné :DDD

 

Link to post
Share on other sites
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.