Yendax

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Yendax last won the day on September 6 2018

Yendax had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About Yendax

 • Rank
  Goblin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Yendax

  nejde hlasovat na vgw.hopzone.net

  čus , smazaly nam server od tamtud nejde to nikomu
 2. Yendax

  registrace do cata

  To je asi na všech serverech co sem hrál a stavá se to jen v připadě že se zabije RB bez ochranky a stavá jen u toho Hellmana.
 3. Yendax

  H5

  Zdravím :-) co třeba nahodit H5 a zbytek dopravit za chodu
 4. Yendax

  Nový start?

  Co je na Classicu dobrého naznám ten chronicle . Ja bych si rad zahral Erteya ale to to nikde nejdou low rate servery .
 5. Yendax

  Nový start?

  Raid fight bežel 5 roku možná jestě běží bez vipe a lidi se tam střídali a i po třech letech tam přicházeli nový lidi a H5 je lepší než Interlude sux.
 6. Yendax

  Nový start?

  Je sice hezký že odpovídáš mě ale když si to přečteš od začátku tak píšu že mi je jedno jestli bude starý nebo nový server ale ať je jen jeden ale Emča už odpověděla že bude starý a na nový není , ten nový by stoho stareho ukradl lidi a bylo by dobré někde oznámyt že nový nebude a bude upgrade ten starý na H5 aby ty lidi co čekají na nový server věděli že mužou jít hrát na starý a chtělo by to odpočet toho upgrade . Nikdo sem nepřijde pokud nebudou nějaký jistoty to je jen muj názor . Záčíná teď spousta serverů co se snaží nakrást lidi . Co se týče RB šperků ty sou mi u prdele na klan akce nechodim sem ženatý a mám dvou letou dcerku takže se z manželkou střídám v uspávání atd a mám dvousměnou pracovní dobu .
 7. Yendax

  Nový start?

  By se to mohlo zobrazovat ve hře aby šli lidi hlasovat na forum. Každopadně jestli chcete zachovat starý shrine tak nespouštějte dalši server a dejte nějaký datum update . Ty lidi co sem budou chtít přijt na H5 už můžou farmit na GE a nečekat na spuštění nového serveru.
 8. Yendax

  Nový start?

  Hlasováníi dělat nechceš ale píšeš rozhodněte sami hlasováním by se zjistilo kolik nás tu hraje , stejně se tu teď všichni koupou do prdele dokud se nenahodí H5 aspoň
 9. Yendax

  Nový start?

  By se mohlo udělat nějaké hlasovaní aby měly Emča s Jornem lehčí rozhodování
 10. Yendax

  Nový start?

  Tak samozřejmě jsem čekal že mi odepíše Jorn Co se týče RB sperků že se někdo o ně bojí RB šperky bych zrušil ať je to fifti fifti fear play pvp ale to samo nejde. Ty výhody sem psal kvůly tomu že je jedno jestli zůstane tento server nebo nový , ti hráči co začnou tak se rychle vyexpí . Má probehnout Upgrade a populace se postupně zvýší ale nikdo nevý co se stane až se spustí ten nový server . Kolik lidí bude na starém a kolik na novém a kolik ze starého uteče na nový . Na FB nekdo psal že čeká na nový takže na starém ani nezačínaj . Otázka zní chceme dva servery nebo jeden
 11. Yendax

  Nový start?

  Atribute system :http://www.lineage2universe.com/articles/lineage2-attribute-system/ mě de spíš o to jestli je rozumné mít 2 servery
 12. Yendax

  Nový start?

  To máš pravdu ale když budou 2 servery a ten starý bude třebas bez lídí ,tak ty věci máš jen na okrasu. Jsem pro výber buď starý nebo nový . Co se týče enchant skilu Gc kodexi padaj dropem.
 13. Yendax

  Nový start?

  Nějakej čas uběhnul a myslím si, že dva servery jsou blbost . Měli byste se podle mě rozhodnout pro jeden server . H5 je o dost jednodušší a je tam kopletní Seven sing kvest, nevit blessig , reccomend bonus exp . Takže by pro lidi nebylo těžký začínat znovu .Jelikož to bude ještě aspoň měsíc trvat mohly byste udělat hlasování jestli nový nebo stávajíci server , 2 servery by akorát rozdělily komunitu.
 14. Yendax

  Griffin

  Čus , na jiných serverech je dokonce zakázáno sdílení acc a GM tyto krádeže neřesí acc tak hráči dávají na vlastní riziko , určitě nedam acc nekomu komu nemůžu důvěřovat . Když už si něco pučujete že dotyčný nehraje a pak se vrátí z5 na server měly byste tyto věci vracet to je slušnost :-) okecávat to je bez předmětné .
 15. Yendax

  Nový start?

  Hoďte to tam teď