L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

sunshine

Members
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sunshine last won the day on July 24 2018

sunshine had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

About sunshine

 • Rank
  Evil Eye

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. There was some sort of speculations and many advices for GM u know 🙂. U must recognize this was all about H5 comeing. But better GM´s will spoke to u firs.
 2. Tyhle otázky jsou o jednoduchých počtech. Evidentně není problém zveřejňovat různé peněžní částky, takže bych např. zveřejnil kolik by stálo zachování L2Shrine(GE) serveru(měsíčně). Asi 45K je třeba na H5. První bych udělal nějakou anketu, kdo by byl ochoten přispět. Aby po propuknutí donateu se nezjistilo, že se vybrala ani ne půlka.
 3. Jestli nebudu v top Clanu tak toho Antharase stejně mít nebudu, navíc třeba swm nebo luk atd. toho antíka nějak moc ,,nepotřebujou,, takže … ale buď top destro v top clanu a máš ho i na H5 .) wb šperky bych vůbec neřešil. Jasně že si to Emča s Jornem rozhodnou, ale proto to fórum je aby slyšeli hlas lidu 🙂 //za mě l2Shrine(GE) nechat a dát někam reklamu na new H5 ofic. Tady to oznámit(oficiálně) tzn. parametry serveru atd. tak krásně, jako to bylo s l2shrine(GF) komunita už teď má dost času na to aby si rozhodla kde chce hrát a né ze dne na den, tak to není.
 4. jsem nečekal že tu někde číhá. Fidoo vůbec se nerozčiluj stejně to nebude stát za to. Jediný čeho se dočkáš bude odpověď spíše politická.
 5. Tak tohle by se na šroubkobraní stát nemohlo :DDD, nic proti samozřejmě.
 6. nee mám na mysli jeho status, jako co to je a nemyslím undead jo :D. Hele v kódu se nevyznám to řeknu narovinu, ale přece jde porovnat popis moba v kódu s jiným přece. Status anděla v TOI a toho Zakens´s pikeman popřípadě elite a teď jestli jsou dva druhy tak obou. /unable to seed the crops nebo něco takoveho
 7. jj to na c4ce asi nebylo, ale (ikdyž to byla java :D) hrál jsem vyšší verzi(asi freya) a byli tam elite, dost silní a tvořili kopie. Ovšem zase třeba u Oel Mahumu je takovej kobold co se taky zlepšuje a tam by to mělo jít seedovat vše. Spíše bych kouknul na status moba. Ještě anděl v TOI nemá status(drop spoil hack).
 8. sunshine

  Griffin

  Když dávám acc napůl počítám s nejhorším, když to není opravdu kamarád.(neslyšel jsem, že by někdo vykradl Antistyle, K0l3ss, Gogita… asi si vyberte lidi spíš. Pak ale vidím F0rzu bez guny Sektor v IC, no ale ti už asi nehrajou.. a nebudou. Když klan někoho vybaví na PVP/PVE a on odejde s tím vším jako by to udělal vše sám, no není ta písnička už trochu obehraná? No a jako GM bych nedoporučoval se přidávat na žádnou stranu a vzít si příklad z Emči(GM) Může se stát tj. jasný ale jako pravidlo bych to nepoužíval. Potom se lehce stane nedorozumění_____,, Vždyť aji GM mi to potvrdi
 9. to se tyka poslední mistnosti jinak pohoda a to jsem s tim nemel drive problém při stejnem set-upu
 10. nwm jestli tj v poradku ale když umru a jsem po shadow znova nabuffuju pod shadow zacnu tak stejne ty moby se rozprchnou a zabijou všechny buffery a az nakonec se rozhodnou jit do destra co do nich mlati na frenzy atd tak nwm. Co se tyka mobu ještě je to hrozny netrefuju je všechny ani náhodou jednoho dva menim target místo a nic
 11. Zdvořile prosím o prozkoumání geodat instance SOI do teď jsem neměl problém vlakovat moby, ale teď se to nehodí. Jestli ne geodata tak moby mají ještě různější vzdálenost ůtokú než měli nebo nwm. Před dvouma třema dnama bez problému, ale teď hrůza pokaždé fail. Díky
 12. tj docela jedna věc ale je tu ještě jedna, (ono se to radí), ale neudělejte tu samou chybu jako Nekvapil_ se Ukvapil a stáhnul H5 z googlu jak se říká. Donate ok __co třeba ti co přispějí xy do XXX částku tak si jednou za čas budou obnovovat nějaký prémium účet? Výhody by se dali probrat jindy.
 13. It´s cause They cant ,,see,, as far as i remeber there is just some radius(3D) agro or associated can attack u. On pure Java with some core disease u can walk around cruma and be attacked by angry 50+ mobs. But associated mobs are in offic too, They can attack even from position u cant see them.
 14. Guys if u turn the GM´s as an enemy from the start u do the service real buggers in future when the real deal comes.
 15. hmm maybe WashAndGo beat u MT she will find a way how to solo Ekimus