L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

NeedCoffee

L2 Shrine Staff
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About NeedCoffee

 • Rank
  Brown Keltir

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Game of cards is lvl 60-80 quest with a wide spread of mobs and locations where items can be dropped. This quest gave a very good reward, if one is lucky enough. The highest reward is 3 x EWS or 100 m adena. And there was no problem to get many EWCs during BETA test. Other two quests (adena reward) already have multiplied rate for a reward. We have not changed a drop rate of q. items of quests for adena/XP/SP reward at all. If you are curious what quests are changed in drop rate of q. items have a look here: .
 2. Just to be sure, do you mean items dropped from fed animals or quest items for Delicious Top Choice Meat?
 3. U následujících questů byl mírně navýšen drop rate questových itemů tak, abychom hráče motivovali k jejich dělání, ale zase ne tak, aby to bylo nějak moc jednoduché. Proto jsme nedávali u všech questů stejný rate, ale úpravy jsme šili questům na tělo, a následně i úpravy otestovali. U questu Clean up the Swamp of Screams byl navýšen počet Golden Ram Coins, které dostáváte za Talons of Stakato. Podobný proncip jsme použili i u questů War with Ketra Orcs a War with Varka Silenos, kde za nadropované Molars of Ketra Orc a Varka`s Manes dostanete zvýšený počet Buffalo Horns a Nepenthes Seeds.
 4. Tak jsou i tací, kteří se těší, jak si na low ratu zahrají za svůj oblíbený support a budou v partách na exp/bosse vítáni :-) A dobrý suport s buffy je i craftík. A základní buffy od NPC jsou do lvlu 65, což ještě docela jde, do začátku.
 5. I think it is because they and their friends from L2 community really loves Lineage 2 in that way L2 used to be. In these days L2 servers are on just few months (as long as there are people and pay them) and players with money have multibox and other benefits (so that is not fair play). So they created server for old school players who loves crafting, making adena, PvP, completing nice sets and meeting their friends in game, without fear that the server will end soon and all their achievements will be deleted and they will have to start from scratch elsewhere...
 6. Ale mrtvej checker ti nikoho předem netargetne, já si v klidu nakliknu NPC přes strop a pak si jen přiběhnu a rovnou nuke a je dole.
 7. Vidím NPC, co jsou o patro níž, takže když bude někdo nahoře u Baiuma, tak si pohodlně uvidí skrz, jestli už běží enemy a co za hráče. Hlavně jde ten target předem nakliknout.
 8. No a ještě přes přizoomování se tam dá koukat přes textury až klidně do prvního patra, což teda třeba na Baiumovi bude docela exploit jako hrom.
 9. V ToI agrují moby skrz zdi, je to docela pak vražené, když se natáhne na jednoho místo 2 mobů 10...
 10. Tak chybu už to nevyhazuje, ale buf na exp jsme stále neobdrželi. A hlasy na hobzone i topzone mi normálně prošly.
 11. Při hlasování přes launcher to hází následující chybu a nedostávám ten buff na zvýšení exp, ani když dám "yes"
 12. Nám to dělá také při následujícím postupu: Rozklikneme enchant scroll (objeví se okno) a pak provedeme nějakou jinou akci na pozadí (konverzace s NPC, 2click na item v inventory), následně při zavření enchant okna nebo přetažení předmětu na enchant do políčka v tom okně to hodí disconnect.
 13. Stakato Nest - nesoulad textur (bariéry mezi místnostmi nejsou viditelné, ale když vlezu do uličky, tak už nemohu zpět)