L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Zdravim,

Posledni dobou se mi casto stava ze mam hodne lagy na serveru, kdyz zkusim main i alt tak to ma stejny problem, pingy se drzi na 14-28ms na obou ale laguje mi to celkove hodne.

jsem natom sam? nebo je jeste nekdo takovy?

Momentalne mam treba odezvu na pohnuto postavy asi 3-5sec..

Chapu ze je vikend a linky jsou zatizene ale kdyz do verejneho se dostanu bez problemu ale dela mi to jenom l2...

5813733398.png

Link to post
Share on other sites

Může se stát, že někde po cestě selže nějaký aktivní prvek, většinou to mívá konvergenci do 30 sekund (to znamená, že do 30 sekund převezme záložní prvek funkci toho vadného), občas to ale taky dopadne tak, že to udělá disconnect nebo opravdu ošklivý lag (plus ještě jeden, když se to pak znovu přepíná na ten hlavní ze záložního)...

Takhle internet funguje a moc s tím nic nenaděláme - jsme v jednom z nejlepších datacenter v Praze a server máme dost naddimenzovaný (utáhlo by to v klidu 3000 hráčů).

Doufejme, že se to nebude stávat často...

Link to post
Share on other sites

Hm co jsem stihnul tak mi to trvalo asi cca 20 minut, potom uz to bylo dobre. 

Z tracertu jsem nic nedostal co by vypadalo na problem,tak asi doopravdy nejaky sotek na ceste.

nakonec jsem se pripojil na US server a ten mi sel bez problemu :D sice zakladni ping 200-300 ale drzelo se to stabilne.

Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Waltari said:

Hm co jsem stihnul tak mi to trvalo asi cca 20 minut, potom uz to bylo dobre. 

Z tracertu jsem nic nedostal co by vypadalo na problem,tak asi doopravdy nejaky sotek na ceste.

nakonec jsem se pripojil na US server a ten mi sel bez problemu :D sice zakladni ping 200-300 ale drzelo se to stabilne.

V tom případě určitě neměla problém Casablanca, protože by ti to šlo špatně i na tom US (i ten jde samozřejmě ve finále do Casablanky)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
On 25. 12. 2016 at 9:20 PM, Pyromaniac said:

vypni torrent :-DD

Hele mas tam speedtest, takze toto je doopravdy totalni kravina, nic jineho nevymyslis?

Jinak linku zatezuje maximalne ICQ a radio nic jineho. A nejsem natom sam, i ostatni mi rikaji ze jim to laguje.. Nejzajimavejsi natom je ze si myslim ze bude problem nekde na ceste na casablanku, protoze kdyz to vemu pres US server tak u toho se mi stava minimane ze tolaguje, ale u main a altu nikdy nikdo nevi...

Link to post
Share on other sites

Jak už jsem psala, pokud to přes US jede bez lagů (samozřejmě s latencí kolem 200 ms), tak problém není v casablance, ale někde po cestě, pravděpodobně ještě než se to dostance do NIXu (peeruje tvůj ISP vůbec do NIXu?)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.