L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Polearma bez masterky má brát 4 cíle.

polearm mastery pridává na levlu 45 max 7cílů

při max enchantu(30) polearm masterky  max 13 cílů.

vysvětlí mi někdo proč tady tohle neplatí a skill mastery přidává pouze  p atc ?

a i bez mastery není omezen max počet cílu, a záleží jen na tom jak jsou moby poskládané ? 

děkuji

Link to post
Share on other sites

Ahoj, funguje to tak, jak má, tzn. SA v polearmě přidává 4 moby, polearm mastery 1-8 přidává 5 mobů, polearm mastery 9+ přidává 10 mobů. Na poskládání mobů záleží taky, ale maximum se určuje takto.

Link to post
Share on other sites

v tom případě mi řekněte jak ork můře vláčkovat 30 mobů + a tank 15 mobů + 

a já osobně jsem bral s tankem v kata 10 mobů s common polearmou . bez masterky bez SA v poli   jedinej problém byl správné uspořádání mobů a acurace . prosím otestujte to.

Link to post
Share on other sites

Zkousel jsem to ted s tankem level 40. Nassumonil jsem si moby, ktery jsem zabil na jednu ranu, maximalni pocet mobu, kterej se mi podarilo zabit byl 6. Jinak to vypada na nejaky random mezi 4-6, kdy 5 mobu jsem byl schopen trefit najednou nejvic.

Tim, ze vlackujes hodne mobu, tak porad nemlatis tech 4-6 stejnych mobu. Pokud bys do nich bouchl jednou, a pak je vsechny proklikal, urcite by bylo videt ze jsi ubral hp maximalne 6ti mobum.

Jak to doopravdy funguje by musela zjistit @Emca.

Link to post
Share on other sites
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.