L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

jak se pripojit


Recommended Posts

Ahoj,stahnul jsem to a zase nic.porad ty same hlasky.Na te strance byla ale jeste jedna moznost :https://uloz.to/!cL24t2AS/lineage-ii-epilogue-installer-rar.To jsem stahnul a hurááá slo to.Stahnul jsem Launcher,pokracoval dle kroku 4 a zase prusvih.Vystraha zabezpeceni.Viz obrazek.Dam-li pokracovat objevi se mi misto Update Refresh.Tady jsem skoncil i kdyz mam slozku ve vyjimkach antiviru a pri stahovani jsem ho zkusil taky vypnout.Kamosovi se zda ze launcher a server spolu nejak nekomunikuji ale jsme ryzi amateri.Co dal? Predem dik za odpoved.

nejde22.JPG

Link to post
Share on other sites

Ahoj,Launcher funguje! Zase jsem o krok dal.Jenze at chci spustit hru pres Launcher-play nebo system tak se nic nedeje.Co mam delat dal?Porad jsem ale optimista ze to nejak vyresis:D Moc rad bych se tady zucastnil.Naposledy jsem Lineage poradne hral na Gameparku pred par lety a ted jsem na ruskem RPG ale to je o nicem.

Link to post
Share on other sites

Na to přijdeme, ale asi si budeš muset nainstalovat teamviewer a dřív než zítra večer asi nebudu moct.

Nebo případně mrkni, jestli ti v adresáři SYSTEM nepřibyl soubor l2.log a jestli v Task Manageru uvidíš běžící proces L2.exe

Link to post
Share on other sites
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.