L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Spirit of Shilen nezvyšuje P.atk, ruší totemy u tyranta a znova zapíná PoS


Recommended Posts

Ahoj,

dneska jsem to testoval.

1. Před i po zapnutí (po nabití na lvl 3 skillu Pain Of Shilen), mám P.atk stále stejný. Mělo by dojít k 30% navýšení p.atk. (teoreticky první bod je vyřešen zodpovězením druhého bodu, zkoušel jsem totiž ogre totem a ten má také + 30% k p.atk, tím že ale SoS vypne totem, tak se P.atk nezmění).
2. U tyranta v partě dojde při zapnutí Spirit of Shilen k vypnutí jakéhokoliv aktivního totemu a nelze znova nahodit dokud SoS neskončí.
3. Když už aktivuji Spirit of Shilen, někdy se automaticky znova zapne hned potom zapne do buffů i Pain of Shilen na lvlu 3. To by se ale zapnout nemělo ne?

Link to post
Share on other sites
ten pain of shilien by se mel aktivovat zase od 1 do 3 levelu, nemel by hned vyskocit na 3 level .. muzes prosimte zkusit i flame iconu u palacha, jestli je tam stejny problem? ja se bohuzel tento tyden k pc skoro nedostanu

//edit
takze totemy se prepisuji na gf ge a freyi, zmena kdy se prestaly prepisovat pri pouziti ikon je az od h5 viz http://legacy.lineage2.com/news/highfive_01.html
Link to post
Share on other sites
 Quote

ten pain of shilien by se mel aktivovat zase od 1 do 3 levelu, nemel by hned vyskocit na 3 level .. muzes prosimte zkusit i flame iconu u palacha, jestli je tam stejny problem? ja se bohuzel tento tyden k pc skoro nedostanu

//edit
takze totemy se prepisuji na gf ge a freyi, zmena kdy se prestaly prepisovat pri pouziti ikon je az od h5 viz http://legacy.lineage2.com/news/highfive_01.html


To on jede od 1 do 3 a až na 3 jde aktivovat SoS, ale jakmile aktivuji SoS, tak se mi hned po aktivaci zapne zase rovnou na 3 lvlu Pain of Shilien a to je právě to, co si myslím, že nemá. Flame iconu zkusím dneska večer.

Flame icon je to same. Aktivuji ji a potom se stejně mi stejně hned znova v buffech objeví Spirit of Phoenix na lvl 3.
Link to post
Share on other sites
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.