Sign in to follow this  
Krabator

Dotaz

Recommended Posts

Zdravíčko. Nejsem příliš aktivní hráč, ale na tomto serveru se mi velmi líbí. Ve hře jsem něco zachytil o přechodu na vyšší verzi klienta. Jsem však dříve narozen a zdaleka nedosahuju kvalit mládeže v angličtině, takže ani ve hře, ani tady na fóru jsem nenalezl žádnou souhrnnou informaci v češtině, která by mi vysvětlila : 

- Kdy server bude přecházet na novou verzi hry?

- co to obnáší? Wipe? Newipe? Potřeba znovu zakládat herní účty?

- Bude nutno něco odinstalovávat, stahovat a instalovat, nebo to zvládne komp automaticky při spuštění hry formou updatu?

- Od kdy naběhne server po restartu a updatu na novou verzi?

- Nějaké změny v ratech a dalším nastavení?

- získal jsem pocit, že snad zapínáte úplně nový server. Ten dosavadní tedy pojede beze změn a vše o nové verzi hry platí pro ten nový?

Omlouvám se, pokud tyhle informace už tu v češtině někde jsou, ale fakt jsem je nenašel. Díky za pochopení, ochotu a trpělivost.

Krabator

P.S: Případným rejpalům z řad různých polobohů, zhrzených a ukřivděných Herů a nedoceněných odborníků na všechno vzkazuji : Skoč do zdi, pablbe, nejsem na tebe zvědavý.

• Like 2

Ahoj, omlouvám se, že jsme to nestihli napsat i česky.

Server přechází na novou verzi právě teď, během pár minut (v 16:00) to bude otevřené.

Wipe není, nic zakládat netřeba, jen si spusť launcher a nech provést update (nebo stáhni nový system patch).

Změny v ratech jsou dočasné, aby se nováčci snáze chytili, drop/spoil/adena je zvýšené na 5x a EXP/SP na 6x (když hlasuješ, tak 7x), budou tak do restartu 4. prosince, kdy to vrátíme na původní 2.5x drop/spoil, 3x adena, 4x EXP/SP (5x s vote). Navíc ještě po dobu těch dvou měsíců bude k dispozici klan level 5 zadarmo, nějaké B grade shadow věci a shoty (u NPC v Giranu).

Ber to tak, že se nic neděje, jen bude pár dalších lokací k expení a pár drobných změn ve skillech :)

• Like 1

Díky za skvělou, rychlou a vyčerpávající odpověď. Zároveň velká poklona všem adminům a GM na tomto serveru. Skvěle to šlape. Taky hluboký obdiv k vaší trpělivosti nejen s technickými věcmi, ale i s chováním některých týpků, co tu otravujou vzduch. Jen vydržte. Znova vřelé díky.

• Like 1