L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

skipper

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About skipper

 • Rank
  Brown Keltir

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jen doplním postava má mít hotový druhý přestup ,pokud se nepletu je to podmínka k účasti na TW.
 2. Vyřešeno,nejspíš jen "chyba v matrixu" . Ještě jednou dík Emca za pomoc a tvůj čas.
 3. Vlci se našli, leželi v instanci a prý jsou mrtvi i když mají full HP a hromadu žrádla,resnout je nejde,po relogu stejný. :-)
 4. Ahoj, nejde vyvolat vlk píše to ze je " You may not use multiple pets or servitors at the same time." Ráno kolem 8h (srv čas 9h) jsem vstoupil do Rim pailaka v fortress a po chvilce mi zmizeli vlci,když jsem se je snažil vyvolat tak to psalo neco o NPC srv neobjevili se ani NPC. Koplo mne to ven a když jsem po relogu všech oken zkoušel znovu vyvolat vlka tvářilo se to že to vyvolává ale vlk se neobjevil.Tak znova relog a od te doby to píše " You may not use ....... . Jedna se o 3 vlci na 3 postavách -rico,vojin,ocir.
 5. Zdravím,klan lvl 7 + skilly co do klanu lvl 7 jsou včetně, za mně vše OK .
 6. No možná by bylo dobré tam i přidat knihy na skily po 81lvl jak např. fighter's will,magician's will,final secret,protectiony, z oly například  lord of vampire,great fury,Dance of Berserker, ... je jich hodně, aby se max zkusilo či to dělá to co  má .A ještě mne napadlo knihy na buf navíc 2,3 a 4 (Divine Inspiration).
 7. Tak dneska jsem ještě zkusil jednou věc a vida truhla se objevila,huráá . Mlátil jsem do něj  pěstmi a tahal až na místo kam portuje a až tam jsem ho dorazil.Tak se omluvám za otravování a založení topicu že nejde dodělat Q .
 8. Další moje postava stála dál aby sem se hned podíval a truhla tam nebyla .Zkoušel jsem fakt hodně možností a kombinaci a furt nic .
 9. Ahoj,tak dneska jsem si ten Q dal 2x , na začátku Q  Sir Gustaf Athebaldt dává na výběr 2 možnosti tak jsem zkusil obě.Recept jsem dostal v oboch případech (včera jsem asi něco pos...).Ale po zabití Imperial Gravekeeper + ochranky se truhla neobjevila. Cl dá poslední ránu má u sebe  6 klíčů dokonce jsem i běhal kolem a targetoval truhlu-Imperial Coffer a stejně nic . :-( Tak nvm či je problém v truhle nebo mně :-) .Tak se na to mrknete ,po případe pls o radu co můžu dělat blbe .Dík.
 10. Quest na zvýšení klan levelu na 5. Nejde dokončit Q. Po zabití Imperial Gravekeeper se má objevit truhla Imperial Coffer která se neobjeví (Cl dalo poslední ránu mlátil jen CL) . Asi v pulce Q když dostanu Brooch of the Magpic(to pírko) které mi Head Blacksmith Kusto v Giranu sice vymění za item Black Anvil Coin pro Balthazare v Hunter Villlage ten mi ale Titan's Powerstone recept nedal takže jsem dropoval 10x Titan's Powerstone a v invu mi zůstalo 84x Broken Titan's Powerstone které jsou bez receptu na nic . Tak asi se na to radši podívat. Hlavně na tu truhlu co se má objevit. A nezd