Kristalka

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kristalka

 • Rank
  Brown Keltir

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kristalka

  Territory registration

  tak už jsem to vyřešila … nová instalace pomohla 🙂 děkuji 🙂
 2. Kristalka

  Territory registration

  Tak bohužel zatím ani to nepomohlo 😞 Jsem si to asi rozbila … 🙂
 3. Kristalka

  Territory registration

  Při pokusu o registraci na TW se mě vůbec nedaří zobrazit okno pro možnost registrace, u Mercenary Captaina kliknu na možnost registrace, ale okno se nikde neobjeví. Nevíte někdo čím to může být ? Dřív jsem se normálně registrovala, teď nepomáhá ani změna rozlišení/initialize.
 4. Kristalka

  Nový hráči

  Za mě naprosto skvělé :-) Miluju eventy :-)
 5. Kristalka

  Nový hráči

  Těžko odhadovat o kolik lidí se jedná. U nás v akademce bylo o víkendu docela živo cca 10 nových lidí právě z tohoto serveru, prý se jedná o jeden klan a rozmýšlejí se jestli si vytvoří svůj klan a nebo se k někomu přidají. Dál jsem viděla pár nových klanů v low lokacích, nějakou polskou vlaječku, něco českého, ale těžko říci jestli to jsou buf-klany nebo standardní klany. Situaci na tom konkurenčním serveru neznám, na forku se to hemží emo-výlevama pěti-šesti "kamarádů" co se navzájem osočují a mluví o mrtvém serveru, ale asi na tom něco bude protože jsem viděla známého, co tam hrával pobíhat tady a to byl u jednoho z TOP klanů, takže to vypadá na situaci vyfarmeno - není co dělat - PVP umřelo :-) Ale možná se pletu ... myslím že tím bonusem asi nic neztratíme tady je situace, že už dynasty snad mají I bufpeti tak to B-grade a ten clan level snad nerozběhne vlnu nevole.
 6. Ahojky, v posledních dnech jsem zaznamenala větší příliv nových hráčů z nejmenovaného českého serveru. Neuvažujete o obdobném eventu jako byl při posledním update - možnost zvýšit clan level, dočasný B-Grade equip přes NPC. Ten event nebyl špatný nicméně začínal prakticky ve stejnou dobu, kdy začínal tento nejmenovaný server a potenciál tohoto eventu nebyl využit naplno. Možná je teď ta správná doba, když hráči hledají, kde zakotvit.
 7. Kristalka

  Can't login

  Same problem :-)
 8. Kristalka

  Belt

  wow tak to asi přesunu rovnou do sekve WTB Děkuji moc za rychlou a vyčerpávající odpověď :-)
 9. Kristalka

  Belt

  Ahoj, ráda bych se zeptala zda je nějaká šance, na získání Belt doplňku, výměnou za odměny z TW. Vzala jsem si na postavě tu bedničku a po otevření zmizela a nic se neobjevilo, a dále pak jsem měla dva sealed magic ornamenty a při unseal zmizely a nikde se neobjevily. Tak netuším zda je to tak dobře a jenom jsem měla smůlu a nebo jsem udělala nějakou chybu. Poradíte někdo ? ...