Kristalka

Members
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Kristalka

 • Rank
  Brown Keltir

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tak už jsem to vyřešila … nová instalace pomohla 🙂 děkuji 🙂
 2. Tak bohužel zatím ani to nepomohlo 😞 Jsem si to asi rozbila … 🙂
 3. Kristalka

  Territory registration

  Při pokusu o registraci na TW se mě vůbec nedaří zobrazit okno pro možnost registrace, u Mercenary Captaina kliknu na možnost registrace, ale okno se nikde neobjeví. Nevíte někdo čím to může být ? Dřív jsem se normálně registrovala, teď nepomáhá ani změna rozlišení/initialize.
 4. Za mě naprosto skvělé :-) Miluju eventy :-)
 5. Těžko odhadovat o kolik lidí se jedná. U nás v akademce bylo o víkendu docela živo cca 10 nových lidí právě z tohoto serveru, prý se jedná o jeden klan a rozmýšlejí se jestli si vytvoří svůj klan a nebo se k někomu přidají. Dál jsem viděla pár nových klanů v low lokacích, nějakou polskou vlaječku, něco českého, ale těžko říci jestli to jsou buf-klany nebo standardní klany. Situaci na tom konkurenčním serveru neznám, na forku se to hemží emo-výlevama pěti-šesti "kamarádů" co se navzájem osočují a mluví o mrtvém serveru, ale asi na tom něco bude protože jsem viděla známého, co tam hrával pobíhat tady a to byl u jednoho z TOP klanů, takže to vypadá na situaci vyfarmeno - není co dělat - PVP umřelo :-) Ale možná se pletu ... myslím že tím bonusem asi nic neztratíme tady je situace, že už dynasty snad mají I bufpeti tak to B-grade a ten clan level snad nerozběhne vlnu nevole.
 6. Ahojky, v posledních dnech jsem zaznamenala větší příliv nových hráčů z nejmenovaného českého serveru. Neuvažujete o obdobném eventu jako byl při posledním update - možnost zvýšit clan level, dočasný B-Grade equip přes NPC. Ten event nebyl špatný nicméně začínal prakticky ve stejnou dobu, kdy začínal tento nejmenovaný server a potenciál tohoto eventu nebyl využit naplno. Možná je teď ta správná doba, když hráči hledají, kde zakotvit.
 7. wow tak to asi přesunu rovnou do sekve WTB Děkuji moc za rychlou a vyčerpávající odpověď :-)
 8. Ahoj, ráda bych se zeptala zda je nějaká šance, na získání Belt doplňku, výměnou za odměny z TW. Vzala jsem si na postavě tu bedničku a po otevření zmizela a nic se neobjevilo, a dále pak jsem měla dva sealed magic ornamenty a při unseal zmizely a nikde se neobjevily. Tak netuším zda je to tak dobře a jenom jsem měla smůlu a nebo jsem udělala nějakou chybu. Poradíte někdo ? ...