filipengl

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

filipengl last won the day on October 3 2018

filipengl had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral

About filipengl

 • Rank
  Elpy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. filipengl

  Vykradený acc (SwS Citron)

  Tak jsem vzal pátrání do vlastních rukou a ze spolehlivých zdrojů jsem zjistil, že equip z SWS mi vybral borec, který si ve hře říka Infinit. Nevím co dodat, ubohost vykrást peta na kterým je S equip. Dejte si na blbečka pozor, doufám že už se tady neukáže.
 2. filipengl

  Vykradený acc (SwS Citron)

  Vůbec netuším proč se tato diskuze rozjela v angličtině, každopádně @Jorn psal jsem o nick postavy @Emca, byl bych rád za jakékoliv info. Jde mi spíše o princip, než o to abych equip chtěl zpátky. O ztrátu důvěryhodnosti toho konkrétního hráče se už postarám sám v hero voice
 3. Zdarec, po měsíci lognu SwS a náhle je úplně holý. Zmizel z něj IC set full dark rezist a nejspiš FB. Když se dotyčný přizná sám, ušetřím ho pomluv a ztrapnění v Hero voice . Lidi nebuďte kun*y. Je to ubohost brát equip z petů nemluvě o tom, že si dotyčný ještě za moje sws odehrál cb na oly . Odměna 50kk aden za dopadení pachatele .
 4. filipengl

  Login problems

  There is a system error. Please log in again later. Only me have this problem ?
 5. filipengl

  Nový start?

  Souhlasím s odpočtem je to dobrý nápad, ale jestli sami neví jak to budou stíhat, tak je to těžké
 6. filipengl

  Nový start?

  Rozhodně netvrdím, že každý musí mít Antíka/Valíka, ale pokud si přečteš celý topik, tak někteří tyto šperky považují za nedosažitelné i v "Top" klanu. My na sjetí Antíka/Valika taky nemělí full WB logicky, takže nevidím důvod proč WB šperky a nebo to, že je někdo přefarmený víc než ostatní automaticky vyvolává zavist na místo nějakého "herního progresu". Protože z předchozích příspěvků je patrné, že právě náskok ve WB vyvolává pocit v lidech, že když by se udělal wipe(jakože nebude), tak by na tom byli po třech měsících jinak. Myslím, že není nerealné sjet Antíka i Valíka, jen se musí chtít a udělat si na to čas. O ničem jiném to není.
 7. filipengl

  Nový start?

  Celé jsem to přečetl a je mi až k pláči když "ToP klan LR" při aktivitě 30 lidí nezvládá Antharase a Valíka. Trochu Vás vrátím do reality. Snad to co je na screenu poznáte a začnete přemýšlet nad tím jestli tento chronicle máte dohraný nebo ne. Já osobně ještě Beletha nesjel. Valíka a Antika sjiždí dva klany z toho v jednom jsou cca 4 lidi "aktive" a v druhým cca 10. Tak začněte něco dělat ;). Jinak jsem velice rád za stabilní server a i za to, že pojede nadále s pravděpodobným updatem na H5. Rozhodně bych znova nikde nezačínal a to si myslím, že ani většina mých spoluhráčů.