L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

cena craftu A dualu


Recommended Posts

Ahoj.Včera jsem u BoMa spojoval  top A dualy a cena 3M 400tis AA mi prisla vysoka oproti S kde je cena o 200k mensi.

kesh*kesh 1.7M    damaskus *kesh 3,2M     damaskus *damaskus 2,2M     tallum*damaskus 3,4M      DLE*tallum 3,2M 

Na netu jsem nasel cenu za top A  damaskus*tallum cenu 2,2M AA ale nebylo tam udáno jaky chronikl.Můžeš na to prosím kouknout.Díky

Link to post
Share on other sites

Je to správně, ještě na Freyi to je:

{{{[kshanberk*sword_of_damascus];1}};{{[kshanberk];1};{[sword_of_damascus];1};{[dualsword_craft_stamp];1};{[adena_of_ancient];3590100}}};
{{{[tallum_blade*sword_of_damascus];1}};{{[tallum_blade];1};{[sword_of_damascus];1};{[dualsword_craft_stamp];1};{[adena_of_ancient];3510000}}};

...

{{{[tallum_blade*dark_legion's_edge];1}};{{[tallum_blade];1};{[dark_legion's_edge];1};{[dualsword_craft_stamp];1};{[adena_of_ancient];3240000}}};

tzn. Keshanberk*Damascus 3 590 100 AA, Damascus * Tallum Blade 3 510 000 AA a Tallum Blade*Dark Legion's Edge 3 240 000 AA...

Netuším, proč to tak NCsoft udělal, ale je to tak.

Link to post
Share on other sites
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.