L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Podtržítko v loginu způsobí disconnect při výběru serveru


Recommended Posts

Zkus spustit Task Manager (Správce Úloh nebo nějak tak v českých Windows) a pozabíjet následující procesy, ideálně po jednom, ať víme, který z nich to byl (pokud nějaký):

Quoteex.exe (virus - projeď si systém nějakým lepším antivirem, třeba ESET online scanner by to měl zvládnout)
RuntimeBroker.exe (myslím si, že tohle to bude)
PnkBstrA.exe (legitimní, ale může dělat problémy)
Online-Guardian.exe (tady si nejsem jistá)
Online-Guardian.exe (tady si nejsem jistá)
GPUTweak.exe (tady si nejsem jistá, nech ho na konec, když nic jiného nepomůže)

 

Link to post
Share on other sites

Ten Eset jsem myslela spíš kvůli tobě, ať to nemáš zavirované (buhví kolik dalších schovaných potvůrek tam můžeš mít), ten punkbuster zkus určitě, jen tak mimochodem, která hra to dnes používá?

A když nepomůže ani tohle, tak zkus zabít všechny procesy, které neznáš a které se nejmenují něcohost.exe

Link to post
Share on other sites

Takže teď už tam máš jenom procesy, které znáš a pak všechny ty možné svchost.exe apod.? Pokud ano, tak už mě napadá jenom toto: Spusť hru, nijak se nepřihlašuj, jenom ať se objeví to okno s přihlášením, pak spusť task manager, najdi tam L2.exe, klikni na něj pravým a zvol "Create dump file" (bohužel nevím, jak se to přesně jmenuje v českých Windows) a ten mi zase někam pošli (pozor, bude to možná hodně velké, takže možná preventivně ještě zazipovat).

Hlavně tam nezadávaj jméno a heslo (i když pro betu je to v podstatě jedno, ale v tom dumpu by to bylo uložené)

Link to post
Share on other sites

Ještě zkus určitě po tom Esetu restart. Nemáš ještě nějaký další počítač, kde by se to dalo vyzkoušet? Jak o tom přemýšlím, tak ono by stačilo i něco, co by ti zasahovalo do síťového provozu po cestě (třeba kdyby dělal blbosti router) a pak by se to chovalo stejně... Tak bychom aspoň věděli jestli je problém v PC nebo někde jinde...

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.