L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Nefunkční gatechant?


Recommended Posts

Ahoj, dnes v noci okoli 0:31 - 0:33 jsem castil gate chant na postavě "DC". V partě jsem měl další tří chary "S", "D1", "D2". Vycastil jsem gate chant, nic se nestalo a všechny postavy dostaly disconnect. Nakonec dostal disconnect i yoyo, který byl v hidu na builderovi a neměl s partou nic společného (krom toho že byl ve stejné lokaci). Ve výsledku mi tedy spadly uplně všechny okna.

EDIT: Zkoušel jsem další chant po relogu a ten už běžel. Jsi tedy Emčo alespoň nějak schopná zjistit, proč mi spadli všichni klienti? Web mi normálně šel.

Link to post
Share on other sites
Ahoj, koukala jsem do logu a krom odlogu/disconnectu tam nic není. Nemohl ti zahaprovat internet? On stačí i kratší výpadek nebo nějaká chybička, co způsobí, že se rozpadne TCP spojení a pak ti to takhle disconnectne, přitom stránky normálně jedou, protože prohlížeč naváže nové spojení a nemá s tím problém...
Link to post
Share on other sites
A můžu udělat něco pro to, aby mi to takhle nepadalo? Třeba nějaké nastavení v L2.ini? Protože včera jsem byl lognutý asi 2-3 hodinky s 5 postavami a spadlo mi to minimálně 3x, jestli ne 4x. To je docela otravné. V jiných hrách se mi to samozřejmě neděje, ale vím že L2 je na to náchylná. Zajímávé ale je, že ve většině případů mi z ničeho nic spadly třeba jen 3 z 5 oken. Ještě poznámka, že jsem často připojený přes VPN do světa, což bylo i včera.
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Omlouvám se za pozdní reakci, jestli to je disconnect, tak to bude netem nebo antibotem (možná bude potřeba ještě malinko doladit), pokud vyloženě crash, tak s tím asi moc nenadělám (možná nadělám, už jsem takhle něco opravovala ve Final klientu, ale potřebovala bych crash report - jinak právě kvůli tomu máme Epilogue klienta už od začátku, daleko méně padá)

Link to post
Share on other sites
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.