L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Neskúsený, ale komunikatívny


Recommended Posts

Dobrý deň, hľadám nejaký clan, kde by sa používal aj teamspeak (prípadne nejaký iný program) taktiež som nováčik, hral som wowko, chvíľku som hral aj lineage ale to bolo asi tak 7 Rokov dozadu. Preto hľadám niekoho, komu nebude vadiť, že sa budem pýtať možno aj hlúposti, niekoho kto je kolektívny a kde by som sa mohol začleniť časom aj ja, niekoho kto mi poradí, občas možno aj pomôže... 

Ako jediné čo za to všetko môžem poskytnúť je moja aktivita, a veľká vďaka. Čas na hranie mám, keďže som dlhodobo chorý. 

 

Link to post
Share on other sites

Ahoj :)

Ingame zkus napsat někomu z Nočníhoklubu, ačkoliv ten název nezní jako něco kam by jsi chtěl patřit( a nebo možná právě proto by jsi chtěl :D ) Je tam super kolektiv lidí, kteří jsou ochotni ti poradit a případně i pomoct, podmínky pro přijetí jsou asi jenom nekonfliktnost, přátelská povaha a chuť si zahrát L2 :)

Mužeš napsat pm mě nick : Areda nebo někomu jinému z klanu jako Sexslayer,Ibalgin,VenkovníSvítidlo

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.