L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Tak jsem testoval eko za temné elfy. Založil jsem si fightera. Jelikož nejsou buffy... víme... bez buffu je lepší fighter,

1-8 lvl před městem.

Lvl 8 do města, tam jsem si vybral shadow sword a buffy nabral quest na fungusy -donést 10 fungus sáčků - Droprate šílený... primárně jsem se na ně zaměřoval občas jsem sejmul něco vedle. Na levelu 15 jsem měl konečne 10 sáčku.... a tři fulldropy z těch hub. Ve městě jsem za to dostal astronomických 9k adena..... kdybych mlátil pavouky ve spidernestu, tak asi nafarmím více nebo určitě stejně.

Tak fajn čas na shot quest... Padalo to poměrně slušně.. 10 quest mobu a bylo to. Zhrábl jsem odměnu a hurá odevzdat quest, jelikož shoty jsem měl skoro na nule. Tak cajk.. prachy skoro žádný nemám ale ještě to zachrání přestupák.

Tak jdu na přestup na palus knighta protože budoucí BD je lepší než luk čí dýka. Mám lvl 18,5 přestupák na pohodu. Za chvíli není co řešit. Ding dong jsem lvl 23. a +- 100k. U sebe mám +- 300k a jdu si koupit výbavu.(nic jsem celou dobu nekupoval a prodal jsem veškerý binec co napadal) Kupuju všechno comon. Šperky, heavy armor, top 1h sword, štít. Zůstalo mi +-200k . Shoty jsem si koupil srabsky v GM shopu. Takže když je koupíte u craftu tak to vyjde cca 10-15a za kus. Podle situlace. Tak si to odečtěte. Stačí tak 600 shotů.  A hurá na sucubu do SoDA. Easy, Drop jak má být.  za  7 min není co řešit.  Odměna 300k.

Takže sečteno podtrženo, trvalo to cca hodinu a kousek. Výsledek byl 0,5M což není zlé. Za další když to D grade recyklujete tak budete mít 600k.

Takže pro ty co je druhý přestupák sprosté slovo jako pro mě. Pro ty co ho udělaly už milionkrát předtím. Pro ty co nebaví běhat po celém světě stačí si udělat 6 boxu a máte 3M na přestupák ve zkrácené verzi.

Je to trochu HC. Ale ve výsledku to není tak strašný. Stejně jedno BD a jedno SE se hodit bude... to je mega aden... 

Takže tak... pro ty co váhali jestli tenhle setup je pro ně.

 

Jestli někdo zkoušel spoila tak dejte vědět. 

Snad to někomu pomohlo.



 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

mam par dotazu: 

1. Q na fungusy je dobrej k cemu a kde je start?? 

2. Q na shoty se jmenuje prosim Te jak...nebo u koho ho naberu...a ma vubec smysl?? 

3. Q na 300k aden ze sucub v SoDA ...ten se jmenuje nebo nabere kde?? 

4. co mas na mysli tou recyklaci D gr vybavy?? 

 

pripadne diky predem za odpovedi ... ;) :-)

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.