L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Forge of Gods rozmnozovani mobu


Recommended Posts

Vyborne, misto psani tedy dokaz, ze to tu mame spatne - jakkoliv - videa z officu, pripadne jakekoliv info ze stranek ncsoftu. My nase dukazy predlozili a tvrdime, ze to mame spravne.

A jsem si na 99,9% jisty, ze kazdy, kdo hral na l2off potvrdi, ze to tu zde mame spravne.

Link to post
Share on other sites

Emca tak zkusime napsat na NCsoft? at se nam podivaji jake sance tam jsou?/meli?

Jorn:

Channels the gods' strength to greatly increase user's combat effectiveness. For 1 minute, increases Resistance to de-buff attacks by 40%, P. Def. by 50%, M. Def. by 50%, Accuracy by 6 when a sword/blunt weapon is equipped, Speed by 10, Atk. Spd. by 10% when a sword/blunt weapon is equipped, Critical Rate by 33 when a sword is equipped, Critical Damage by 33% when a blunt weapon is equipped, and Resistance to buff-canceling attacks by 40%. Decreases the effect of recovery magic by 80%. Available when HP is 30% or lower.

Hit Time: 2000
Operate Type: Active (OP_ACTIVE)
Reuse Delay: 300000
Skill Type: BUFF
Target: Self (TARGET_SELF)

Effect Name: Buff
Total Time: 60 (1 Times x 60 seconds.)
        Decreases Debuff Vulnerability by 40
        Multiplies P.Def by 1.5
        Multiplies M.Def by 1.5
        Adds Accuracy Combat by 6
        Adds Run Speed by value depending on level
        Multiplies P.Atk Speed by value depending on level
        Adds Rate Crit by value depending on level
        Multiplies Crit. Atk by value depending on level
        Decreases Cancel Vulnerability by 40
        Multiplies Gain Hp by 0.2

 

Changelog na kamaelu byl takovy ze buff kdyz anhodil jinou zbran padal, ted mozna uz nepada ale nemel by davat bonusy... a kdyz dava tak to je spravne?

Sorry ale ja vas dnes nechapu.

 

Link to post
Share on other sites

Tak já ti to teda přeložím, ale už mě to vážně nebaví... A doufám, že to máš zkopírované ze skillname-e.dat z našeho klienta a ne z nějakých pochybných stránek, kde mají v jave zmixované 4 chronicly do sebe...

Channels the gods' strength to greatly increase user's combat effectiveness. For 1 minute, increases Resistance to de-buff attacks by 40%, P. Def. by 50%, M. Def. by 50%, Accuracy by 6 when a sword/blunt weapon is equipped, Speed by 10, Atk. Spd. by 10% when a sword/blunt weapon is equipped, Critical Rate by 33 when a sword is equipped, Critical Damage by 33% when a blunt weapon is equipped, and Resistance to buff-canceling attacks by 40%. Decreases the effect of recovery magic by 80%. Available when HP is 30% or lower.

Znamená to asi toto:

  • trvá to 1 minutu
  • zvyšuje resist na debuff o 40 %
  • zvyšuje p.def o 50 %, m.def o 50 %
  • pokud máš sword/blunt, zvyšuje accuracy o 6
  • zvyšuje speed o 10
  • pokud máš sword/blunt, zvyšuje atk. speed o 10 %
  • pokud máš meč, zvyšuje critical rate o 33
  • pokud máš blunt, zvyšuje critical damage o 33 %
  • zvyšuje resist na cancel o 40 %
  • snižuje příchozí heal o 80 %
  • dá se nahodit pouze když máš hp na 30 % nebo níž

L2off GF:

effect = {{p_resist_abnormal_by_category;slot_debuff;-40;per};{p_physical_defence;{all};50;per};{p_magical_defence;{all};50;per};{p_hit;{sword;blunt};6;diff};{p_speed;{all};10;diff};{p_attack_speed_by_weapon;{sword;blunt};10;per};{p_critical_rate;{sword};3.3;diff};{p_critical_damage;{blunt};33;per};{p_resist_dispel_by_category;slot_buff;-40;per};{p_heal_effect;{all};-80;per}} operate_cond = {{remain_hp_per;30;down}} ... abnormal_time = 60

Tedy:

  • je na 1 minutu
  • zvyšuje resist na debuff o 40 %
  • zvyšuje p.def o 50, m.def o 50
  • pokud máš sword/blunt, zvyšuje accuracy o 6
  • zvyšuje speed o 10
  • pokud máš sword/blunt, zvyšuje atk. speed o 30 10 %
  • pokud máš meč, zvyšuje crit. rate o 3.3 (33 %)
  • pokud máš blunt, zvyšuje crit. damage o 33 %
  • zvyšuje resist na cancel o 40 %
  • snižuje příchozí heal o 80 %
  • dá se nahodit pokud máš hp na 30 % nebo níž

Sedí to (až na korejský překlep s procenty u p.def/m.def), nechápu s čím máte pořád problém.

EDIT: Opraveno zvýšení atk. speedu (já to napřed brala z levelu 3 toho skillu a až pak koukám, že to první je level 1, tak to podle toho upravuju, ale evidentně ne dostatečně pečlivě)

Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, Anry said:

Mám na vás poslední dotaz týkající se zbraní, Major Arcana má M.atak 175. A Daimon Crystal zde na vašem serveru má kolik ? Typuji že M.atak 161, nebo se mýlím?

Major arcana je set ne zbran.

Nekoukal jsem do dat serveru, ale na net.

Arcana mace ma 175 m atk.

Daimon crystal 177 m atk (2h zbrane maji bonus na m atk)

Link to post
Share on other sites
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.