L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Pursuit of clan ambition


Recommended Posts

Quest na zvýšení klan levelu na 5.
Nejde dokončit Q. Po zabití  Imperial Gravekeeper se má objevit truhla Imperial Coffer která se neobjeví  (Cl dalo poslední ránu mlátil jen CL) .
Asi v pulce Q když dostanu Brooch of the Magpic(to pírko) které mi Head Blacksmith Kusto v Giranu sice vymění za item Black Anvil Coin pro  Balthazare v Hunter Villlage ten mi ale Titan's Powerstone recept nedal takže jsem dropoval 10x Titan's Powerstone a v invu mi zůstalo 84x Broken Titan's Powerstone které jsou bez receptu na nic .
Tak asi se na to radši podívat. Hlavně na tu truhlu co se má objevit. A nezdá se mi ze když  Imperial Gravekeeper kill na jednu ránu že mně i tak  teleportuje  od sebe .

Link to post
Share on other sites
Ahoj,tak dneska jsem si ten Q dal 2x , na začátku Q  Sir Gustaf Athebaldt dává na výběr 2 možnosti tak jsem zkusil obě.Recept jsem dostal v oboch případech (včera jsem asi něco pos...).Ale po zabití Imperial Gravekeeper + ochranky se truhla neobjevila. Cl dá poslední ránu má u sebe  6 klíčů dokonce jsem i běhal kolem a targetoval truhlu-Imperial Coffer a stejně nic . :-( Tak nvm či je problém v truhle nebo mně :-) .Tak se na to mrknete ,po případe pls o radu co můžu dělat blbe .Dík.
Link to post
Share on other sites
Tak dneska jsem ještě zkusil jednou věc a vida truhla se objevila,huráá . Mlátil jsem do něj  pěstmi a tahal až na místo kam portuje a až tam jsem ho dorazil.Tak se omluvám za otravování a založení topicu že nejde dodělat Q .
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.