L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Diskuze k eventu Honba za pokladem pirátského kapitána Uthanky


Recommended Posts

tak jestli sarkasticky reagujes "jeste ze jste to neprepalili" ... tak z kontextu vyplyva, ze se ti ten droprate uplne nezamlouva.Kdyz na neco reaguju sakrasticky > snazim se to zesmesnit > zesmesnuju veci, ktere se mi zdaji spatne/hloupe/atd. Jestli je v tvojem pripade myslenkovy pochod jinaci, tak pak se omlouvam, ze jsem to blbe pochopil. Nehlede na to, ze delas blbce ze me, kdyz jsem pouze pouzil tvoje pocty do kontextu celeho mesice.

ono cist se snazim, ale pochopit te moc nejde, kdyz si v jednom prispevku rypnes "aha tak proto je u event managera 45 ruzných odměn". V reakci na Jornovo vysvetleni, ze nejde o to aby si mel za jeden den hotovou odmenu, ale v dalsim trvdis ze ti to je jasne hned od zacatku. O.o

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, porem said:

..... to mas zaroven hodinu denne, s tim, ze mas jeste tyden navic do rezervy... to mi neprijde zadna palka podle me. ... nereknu kdyby to bylo na tyden ten event, tak je to hard... ale na mesic? zas to nemuze byt neco co proste dostanes, kdyz se lognes na vikend.

No nevím jak jdou počty tobě , ale u mě po 10 hodinách hraní mám stále 5 st. mincí, za předpokladu že jich potřebuji 80ks to je 160 hodin hraní a to nepočítám 10zlatých mincí (po 10h nemám jediný klíč tak nevím kolik jich padne z bedny)

takže po 27 dnech a 6h hry denně mám 80 st. mincí a možná i nějakou zlatku To je inspirace na měsíc.

Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Doktor52 said:

No nevím jak jdou počty tobě , ale u mě po 10 hodinách hraní mám stále 5 st. mincí, za předpokladu že jich potřebuji 80ks to je 160 hodin hraní a to nepočítám 10zlatých mincí (po 10h nemám jediný klíč tak nevím kolik jich padne z bedny)

takže po 27 dnech a 6h hry denně mám 80 st. mincí a možná i nějakou zlatku To je inspirace na měsíc.

ja vychazel s glockovych dat co poskytl. Svoje nemam, nemel jsem moznost expit v cilovych lokacich dneska... ten mel za 8h 8+2 coz neni spatne, ale ono je to stejne hlavne o stesti. Ja tyhle eventy zavisle na dropu hraju tak, ze proste expim jak by nebyly, jen treba chodim casteji do danych lokaci a bud to prijde nebo ne :] pripadne kdyz tyden pred koncem bude sance, ze by mohly itemy stacit, tak trosku zatryhardim a dodropuju. Na podobne eventy je treba se taky modlit k RNG bohovi, mozna vic nez cokoli jineho.

+ Nejde vychazet z jednoho dne... momentalne kdyz mam cas, tak se na iopu snazim dropnout Fire Stone-y. Nekdy mi padnou za hodinu 3, nekdy za 3 hodiny ani jeden. Nejde si proste udelat predstavu po prvnim dnu. Treba jsi jen mel smulu, treba ne. Ale urcite je lepsi udelat to co Jorn a to, ze dat mensi sanci a kdyz to bude vypadat, ze na cepku nedosahne temer nikdo tak pridat. S podobnyma odmenama se vzdycky setrilo, jak vyjde na jednu, budu se povazovat za stastlivce... pokud nekdo muze hrat 12h denne, at ma klidne vic, ale nejde to nastavit tak, at ma na konci kazdy jistou odmenu.

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Jorn said:

Tech itemu je tam tolik proto, aby si hrac mel z ceho vybrat, az nasbira potrebne coiny. Nejsou tam proto, aby mel za cely event vsechny ty veci.

Určitě souhlas ,že to nemůže padat v takové míře, aby měl každý za víkend 5 odměn.Jen včera sem 2,5 hodky expil ve woa a padnul jeden klíček.Truhličku sem ještě neviděl.Hraju denně min 3 hodiny a tak by stačilo aby padlo denně aspon 5 penízků.Ovšem při tomhle nastavení budu rád, když jich bude 5 za týden.Určitě to vychytáte,díky za snahu a odvedenou práci celému týmu

Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, argot said:

Určitě souhlas ,že to nemůže padat v takové míře, aby měl každý za víkend 5 odměn.Jen včera sem 2,5 hodky expil ve woa a padnul jeden klíček.Truhličku sem ještě neviděl.Hraju denně min 3 hodiny a tak by stačilo aby padlo denně aspon 5 penízků.Ovšem při tomhle nastavení budu rád, když jich bude 5 za týden.Určitě to vychytáte,díky za snahu a odvedenou práci celému týmu

Jasny, chceme ty sance vychytat, ale ono to uplne nejde bez nejakyho zkouseni. Navic je to nas prvni custom event a nemeli jsme se od ceho odpichnout :). Jak budem delat dalsi, tak to bude lepsi, protoze uz budem mit nejaky data.

Just now, Waltari said:

Je jasne ze by clovek nemel si zvladnout nadropovat cepky na vsechny postavy co zde ma, ale tak jednu za tyden by se melo dat stihnout a ne jenom pro ty nolifery.

Pobezi to cely mesic, takze urcite nebude problem nejake ty capky vymlatit i pro casual hrace. Ale v tomhle musime byt trochu opatrnejsi, protoze napr casual hrac, co hraje 2 hodky denne si namlati jednu capku za tyden, ale ten co jede 10h denne tech capek za tyden namlati 5 a to uz je za 4 tydny 20 .. coz je uz dost.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Jorn said:

Pobezi to cely mesic, takze urcite nebude problem nejake ty capky vymlatit i pro casual hrace. Ale v tomhle musime byt trochu opatrnejsi, protoze napr casual hrac, co hraje 2 hodky denne si namlati jednu capku za tyden, ale ten co jede 10h denne tech capek za tyden namlati 5 a to uz je za 4 tydny 20 .. coz je uz dost.

Nevim jak je t os tradovatelnosti itemu, kazdopadne pokud ty mince prodavat jdou, tak stejne no-lifer si vykoupi co bude chtit aby zikal treba vsechno. Ono at nekdo ma milion hatu nebo agathionu, kdyz je to jenom esteticky. Pripadne zavest nejake omezeni odmena na ip, ale to je v tomto pripade zbytecny kdyz to nijak neovlivnuje hru.

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Grifus said:

Nevim jak je t os tradovatelnosti itemu, kazdopadne pokud ty mince prodavat jdou, tak stejne no-lifer si vykoupi co bude chtit aby zikal treba vsechno. Ono at nekdo ma milion hatu nebo agathionu, kdyz je to jenom esteticky. Pripadne zavest nejake omezeni odmena na ip, ale to je v tomto pripade zbytecny kdyz to nijak neovlivnuje hru.

Je potreba to taky brat z toho pohledu, ze server pobezi dlouho (roky) a nechceme vsechny doplnky hned rozdat, chceme, at maj trosku "exkluzivitu", tj ty lepsi / nejlepsi nema uplne kazdy.

Link to post
Share on other sites

Neviem preco sa stazujete/ pripadne ci sa za posledne hodiny menil drop rate/ale za 2 hodinky mob by mob farmy som nadropoval 35 klucov a 2 zlate + 1 truhlicka z ktorej padol 1 silver coin.

Teda mne osobne sa nedza ze by ten drop rate bol nastaveny nejako zle ....

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Waltari said:

Je jasne ze by clovek nemel si zvladnout nadropovat cepky na vsechny postavy co zde ma, ale tak jednu za tyden by se melo dat stihnout a ne jenom pro ty nolifery.

Pokud jedes casual styl, tak je imo idealni jedna cepka za event max... noliferi si stihnou vic, ale je treba udrzet nejaky status, ze jsi pro to musel udelat neco navic, ne ze je samozrejmost tu cepku ziskat. Teda alespon svuj cas ve hre travit v techto lokacich. Server je planovany aby bezel nekolik let, budou dalsi eventy. Nemela by byt samozrejmost ziskat odmenu z kazdeho eventu.

Edited by porem
Link to post
Share on other sites

Takze dnesni vysledek:

Namobeno cca 7 hodin cisteho casu ve WoA a dropnuto 20 klicu a jednou se mi ukazala bedna a dostal jsem z ni 1 silver coin.

Takze receno pokud by tento event bezel trvale tak bych nemel namimtek ale jinak to je silene nastavene a pro obycejne lidi to nema absolutne zadny vyznam.

Myslete si o me co chcete ale je to tak.

Exclusive je dalsi vec ale event ze ktereho normalni clovek ktery si zahraje chvilku denne nedostane nic, tak to je uplne nanic. Ja vas velmu chapu jak to myslite ale musite si tim lidi natahnout a ne odpudit. takze ted jste na event dali nejake itemy, priste budou zase jine atp atp, takze spise dat mene itemu k mani ale zase aby to dostal kazdy.

Na kazdem jinem serveru kdyz byl vanocni event tak potom behali vsichni se santa cepkou, tady neni nikdo kdo by neco mel... Ano bohuzel je to tak, nez se zacne rozdavat tak to nepujde. Ono to je casti spojene i vecne omyvanym low adena ratem, nenastavenym low manorem atp atp atp, ono se toho navazuje moc co ty novacky natahne. Tady to bude jenom jestli to zvladnete a ty lidi si udrzite enbo ne. Ja osobne doufam ze to zvladnete,chyb to ma zatim stale hodne ale to se da poresit kdyz se vedeni chce a maji cloveka ktery to je ochoten udelat. no tot na muj spam.

Link to post
Share on other sites
On 30. 1. 2017 at 10:11 PM, Jorn said:

 

Taky mám názor,že někde je přeci jen chyba.Po dvou dnech ve Woa cca 6 hodin expu drop 4 obyč klíčky.Na otevření truhly je potřeba 10 což mi dává ještě 2-3 dny než dostanu třeba 2 penízky.I kdyby ten event timhle stylem trval 3 měsíce tak odměny nedosáhnu i když sem byl ochotnej změnit místo na exp ,manor,drop atd jen abych svojí snahou alespon jednu odměnu dostal.Bud to nepadá ve všech lokacích stejně nebo je ten drop nastaven opravdu hodně nízko.Ok beru at mi padnou dva-tři klíčky za den ale at mi to dá z truhly min. aspon 30 penízků.Ještě mám otázku jdou ty penízky a odměny tradovat.Díky za odpověd

Link to post
Share on other sites

to zabijite bez shotu nograde ne? ja to byl dneska zkusit ve woa s 72lvl bd+vlk a za 20min 4 klice... coz mi prijde naopak nesmyslne hodne na mesicni event. Lidi co vlakujou IT toho musi mit neuveritele moc uz ted

.

 

Edited by porem
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Waltari said:

Tak dnes postupem dne nadropovano asi 50 klicu ale zadna bedinka, takze to bude jeste chtit zvednout rate na bedny a myslim ze by to slo.

Určitě to nebude chtít zvedat rate na cokoliv. Nevím jak farmíš ty, ale já jsem byl dnes hodinu farmit, mám z toho 19 klíčů, 4 deluxe klíče a cca 5 beden, které ani nestíhám otevírat. Na to že je event na měsíc mi to přijde víc než dost.

Link to post
Share on other sites

Nevím jestli už je zvednutý drop nebo ne, ale někdy ve středu jsme byli cca 2 hodinky ve WoA a ve dvou lidech nám napadalo cca 20 silver + 7 golden klíčů a 4 bedny. A i přesto, že hraju jen pár hodin po večerech mi nepřijde, že by jsem po měsíci neměl mít 1-2 čapky. Jediné co je škoda, že to nepadá po celém světě, ale jen v daných lokacích, tudíž člověk musí změnit svá osvědčená místa :). Kolega v práci dnes jel hodinku v cruma marshlands s low charem a napadalo mu asi 18 silver keyů ( předpokládám, že už je drop rate zvýšený ), takže ted nemůže být problém i pro svátečního hráče si za měsíc nějakou tu levnější čapku namlátit.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.