L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Ahoj,

myslím, že by se hodilo přidat, aby beta NPC krom aden jednorázově umělo přidat také SP. Pro testování enchantů si lidi musí teď koupit třeba 1000x SP Scroll a rozklikat to ručně.

U zbraní, armorů a jewellery nejde koupit více jak jeden kus daného předmětu najednou. Jde to upravit?
Link to post
Share on other sites
Ahoj,

ty SP by snad neměly být problém. S tím equipem je to horší, musela bych předělat ty multiselly na normální buy/sell, ne že by to nešlo, ale bylo by s tím docela dost práce...

Jinak zatím víme, že nám tam ještě chybí attribute kamení a cloaky (asi bych tam dala jen ty dva co může každý bez omezení), nenapadá tě ještě něco dalšího?
Link to post
Share on other sites
Aha, tak se na ten multisell vykašli, to je moc práce kvůli ničemu.

Ještě mě napadá vložit tam itemy pro 80tkové skilly, zrovna včera jsem chtěl vyzkoušet dominatoruv skill a nevěděl jsem kde to sehnat. Dneska jsem se sice dočetl, že to jde koupit v Ivory Tower, ale tak záleží na Tobě, jeslti se ti to tam chce dát. Jde o magic symbol, battle symbol a asi i nějaké další? Jinak mě zatím nic nenapadá, možná na něco ještě přijdu.
Link to post
Share on other sites
No možná by bylo dobré tam i přidat knihy na skily po 81lvl jak např. fighter's will,magician's will,final secret,protectiony, z oly například  lord of vampire,great fury,Dance of Berserker, ... je jich hodně, aby se max zkusilo či to dělá to co  má .A ještě mne napadlo knihy na buf navíc 2,3 a 4 (Divine Inspiration).
Link to post
Share on other sites
 Quote

No možná by bylo dobré tam i přidat knihy na skily po 81lvl jak např. fighter's will,magician's will,final secret,protectiony, z oly například  lord of vampire,great fury,Dance of Berserker, ... je jich hodně, aby se max zkusilo či to dělá to co  má .A ještě mne napadlo knihy na buf navíc 2,3 a 4 (Divine Inspiration).


JJ, tohle je super nápad. Taky jsem to párkrát potřeboval.
Link to post
Share on other sites
Ještě mne napadlo, ze by bylo dobře tam přidat itemy na clan skilly aby se daly odzkouset jejich efekty a případně taky přidat itemy pro lvlup clannu (za předpokladu že už víme ze všechny questy fungují)

Jo a možná q itemy na world bosse? (Dýku k baiumovi, srdce pro antharase atd.)
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.