L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zdar, díky, na OG jsem dělal GMko asi měsíc, když se to rozjíždělo, pak jsem odešel do L2 "důchodu" :)), klan Maestros mi něco říká, ale to už lovím hodně v paměti :)

Ve hře je toho pro mě tolik nového, že nevím, jestli se v tom zorientuju :D:D, přeci jen B věci si člověk stavěl sám, Ačka snad ani nebyly, spousta věcí nefungovala ... ono toho spousta nebylo :D

Písnu ve hře, brouzdám si tak L2 světem, nějak nevím, co kde, spousta nových lokací, itemů, na některý věci koukám jak z jara :D 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Ajeje, ale bacha niekto Sroubkovi povedal ze ma svoj ´ server´, on mal asi anamnezu cez pol roka sa tam neozval nikomu / kecy starej babicky by boli presvedcivejsie  ako taketo vyhovorky -vsak tomas kvapil ukvapil prekvapil /  , takze ja  mu neverim po tych rokoch u nich  ani prd  :D Skor dufam ze Emca a spol sem na tomto serveri  dvihnu populaciu aj chronikle na novsi. 9_9

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.