L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Vím ,že trvá do 26.12,ale mě spíš zajímá do kdy budou ve městě npc na výměnu itemů.Zmizí s úderem půlnoci na 27 a tím pádem nesměněné itemy-kupony na guny budou k ničemu, nebo se budou moci měnit ještě nějakou dobu.Díky za odpověd GM 

Edited by argot
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

GG jako na cry to smazat kdyz uz  tohle delate popremyslejte o eventu do vsech dusledku a ne ze ho budete menit behem eventu jak to potom vypada... a zbytek jsou jen vyhovorky lepsi zadnej event nez ho 3*menit behem prubehu at uz to je rozumne nebo ne (a tu se uprava eventu napise dokonce az po skonceni eventu)

 

Abychom zachovali rovnováhu na serveru, rozhodli jsme se, že po příštím restartu nebudou z vánočních ponožek padat buffovací svitky.

Doporučujeme tedy hráčům aby svoje nasbírané ponožky využili do pondělí 2. ledna.

Link to post
Share on other sites

Není to kvůli cry od nikoho, řešili jsme to už včera. Už jsem to psala Tonymu do PM, ale protože tam není nic soukromého, pastnu to i sem:

 

Ahoj, nic nemažeme, jen se ty ponožky upraví, aby z nich nepadaly buff scrolly, co významně ovlivňují hru.

Jsou chary, co mají 60+ (dokonce je tam i 150+) ponožek, kdybychom to nechali, tak se s tím dá vyhrávat castle siege, twčka i world bossové klidně celý rok.

Stromky a agathioni z těch ponožek ještě budou, buff scrolly můžete využít ještě po zbytek tohoto týdne.

Řešila jsem to s @Jorn už včera a shodli jsme se, že s tím budeme muset něco udělat. Je to event, event skončil, ty buffy a zbraně jsou eventové, ber to takhle. Kdybychom to nechali, tak se z těch ponožek brzy stane velmi cenné zboží a nabouralo by to i celou ekonomiku...

 

Nerada do toho takhle zasahuju, omlouvám se vám za to, ale bylo by to hodně nefér to takhle nechat.

Link to post
Share on other sites
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.