L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Z akého dôvodu sa znížil drop/spoil rate na 2,5? Už aj tak má server ekonomickú krízu a toto je ešte ako bonus. Na votovacích serveroch máte uvedené 3 a už aj to bolo riadne nevyvážené. Veľa hráčov odrádza táto nevyváženosť. Keď chcete server, kde má byť hra ako ju tvorcovia zamýšlali, tak majú byť všetky rate na rovnakej úrovni a nie dávať to od oka resp. ešte zlý stav zhoršovať.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Ahoj, drop/spoil rate je 2.5x už od začátku serveru (a bylo to tak i dva měsíce na betě) a měnit ho nebudeme. Je to tak schválně, aby to bylo těžší a aby se to pocitově blížilo hraní oficiálního serveru. I tak je to o hodně lehčí, než 1x rate (na 1x rate musíš šetřit i na teleportech a shoty jsou luxus). Na votovacích serverech je 3x, protože tam 2.5x zadat nešlo.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Ahojte ja len trochu podpichnem xD,ak by ste dali hlasovanie ci drop/spoil by bol spravne 3 a nie 2.5  ,hadam kazdy hrac by dal viete co :) . Urcite spoileri hlavne vedia ,ake je to sklucujuce za hodinu vyspolit zopar kusov materialu , aspon tak som pocul od hracov .Samozrejme respektujeme sefov, len mozno by padlo za malu uvahu sa zamysliet ze kopec hracov nema ani na material na stavbu A setu, A guny ani nejdu stavat pretoze co naklepu na adenach, to daju na soty/porty, dokonca maju problem si nasetrit na comon B/A zbran/ armor . Po pravde by nebolo odveci spravit taky prieskum trhu,co vravia hraci o kupe / drviva vacsina si skoro nic nemoze dovolit /  a mozno im dat nejake rady, uz ked nechcete menit rate drop/spoilu

Link to post
Share on other sites

Ahoj - Fidoo

Máš manor, kamarád má bounty huntera a vydělává nehoráznej vejvar. Já mám tanka a doslova pár aden a to manořím,farmím v cata ale on ma mnohem víc jak já :D. Zvednutí spoilu o 0,5x rate nějak extrémně poznat nepůjde, akorát to bude nefér oproti těm co se tolik namakali na equipu doteď.

Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Emca said:

Ahoj, drop/spoil rate je 2.5x už od začátku serveru (a bylo to tak i dva měsíce na betě) a měnit ho nebudeme. Je to tak schválně, aby to bylo těžší a aby se to pocitově blížilo hraní oficiálního serveru. I tak je to o hodně lehčí, než 1x rate (na 1x rate musíš šetřit i na teleportech a shoty jsou luxus). Na votovacích serverech je 3x, protože tam 2.5x zadat nešlo.

S tim aby to "bylo tezsi", ono by to nebylo snadne ikdyby byl rate spoilu treba 5x. :)

Je treba nezapominat a porad si uvedomovat ze na oficu anebo jinych mezinarodnich serverech hrava(lo) mnohem, mnohem, mnohem vic lidi. S porovnanim zde a primou umerou dojdes k tomu ze 2.5x je vlastne mene nez 1x na oficu. Ja osobne bych teda ze je to lehci opravdu netvrdil. :)

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Emca said:

Lehčí to opravdu je, na čistém 1x si opravdu skoro ani nemůžeš dovolit jet se shotama, tady tě shoty stojí přibližně 1/4 toho, co vydropuješ (čistě v adena).

Emca imho porovnávať to s offikom je úplne o inom. Hral som na offiku rok a tam boti urobili takú ekonomiku, že bolo všetkého plná prdel a za normálne adeny. Tu je problém, že server je relatívne v začiatkoch, komunita je tu asi tak 1/xyz z offiku a neni tu ničoho a to nič čo je tak je za nepredajné ceny. Prelezieš trh v Girane a nič tam neni, len samý common a nič. Keď proste nieje ľudí čo by to dali do obehu tak je to na kočku. Manor je tu kapitola sama o sebe. Vec, ktorá by mohla naštartovať craftenie stojí preto lebo samozvaný TOP klan schválne odmieta nastaviť manor aby ho náhodou niekto nemohol dobehnúť, potom to tu aj tak vyzerá. Sú tu 2 klany, ktoré sa tvária pred ostatnými ako rivaly ale v skutočnosti chodia tajne spolu aj na RB-čka :D. Zo serveru sa mi teda nechce ísť preč, lebo je na slušnej úrovni a hlavne je tu nejaká cz/sk komunita. Ono sa to raz rozbehne ale kedy? Ak to bude moc dlho trvať tak to bude znamenať len odliv hráčov podľa môjho názoru a slušný potenciál serveru zanikne. Vy ako GM tým ste aktívny, čo sa mi páči, klobúk dole pred vami ale s niektorými vecami sa až tak nestotožňujem ako hráč. Prajem pekný deň.

Link to post
Share on other sites

Po dvou měsících běhu ty raty opravdu měnit nechceme... Co se týče klanů, proč se proti nim teda nějak nespojíte? Vždyť jich není zas tak moc. Kdyby se daly dohromady 2-4 klany, co si teď hrajou na svém písečku, tak jim hrady seberete raz dva.

Link to post
Share on other sites

Ja si uvedomujem, že meniť raty po rozbehu je zložité a nevyspytatelné, ale s tými klanmi to nieje také jednoduché. Je problém dostať aktiv ludí, klany sú vyskladané aj z buffpetov aby to nejako vyzeralo nehovoriac o tom, že tie spomínané klany už behajú v S grade a majú aktiv ludí, tie ostatné klany leda v commonoch a nehovoriac o aktívnych členoch. Vy ako GM viete zhruba ako to vyzerá s aktivitou/pasivitou aj to, že top clany majú buffpet klany a ostatok je viacmenej o zhruba 10 aktiv ludoch na klan + dualboxy. To znamená, že tie dva klany budú dominovať veľmi dlho a nemajú potencionálnych protivníkov. Srry, že nedávam čiarky ale nemám teraz na to čas :D.

Link to post
Share on other sites

Proč bych na to neměl reagovat? To ze díky nevyváženosti serveru manory fungují tak jak fungují je fakt. To ze nám jako jednomu z mála klanů běží manor po celou dobu je taky fakt. To ze z toho nestrika tuny materiálu je dáno tím na co máme. Jestli si myslis že nám manor vydělává na klan je nesmysl. Mas možnost se svým klanem hrad získat a ukázat nám ze to neumíme. Jestliže to neudelas nebo nedokážeš tak spíš nereaguj ty.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Jako ja se aspon neseru do hradu kdyz na nej nemam se vubec na nej dostat a za dalsi vyuzivat.

Vim jak to funguje a jak hrady vydelavaji takze mi to nemusis namlouvat ze jste strasni chudaci kteri maji hole prdele a nemuzou nic s tim udelat.

Se svym klanem tam nenabehnu, ja si tu hraju sam.

Jinak to bylo na tvoji reakci ze se vam nechce poustet manor aby to neziskal nekdo jiny nez vy. to bylo na tvoje nereagovani, protoze to je totalni kravina co se z tebe dostala.

hawk.

Link to post
Share on other sites

@Waltari mozna vis jak to funguje na zivejsim/dele fungujicim serveru...  tady je manor opravdu treba dotovat. Tim ze nejsou vsechny hrady obsazene, kazdy porti nakupovat do Adenu a prijmy z dani jsou 0.nic a fakt neni prdel vecer narvat 10-15kk do manoru. Jasne, kdyz je rozbehnuta ekonomika, tak za to koupis enchanty, bogy a ty muzes prodat a tocit to, ale potrebujes na to ten vklad a dostatecnou kupni silu aby se to tocilo. Ale tim, ze je snizeny rate na drop, tak tady ty adeny v obehu zatim nejsou, je proste brzo.

Takze ve vysledku muzes narvat adeny do manoru, z ktereho budes mit veci, ktere momentalne nepotrebujes ale ani je neprodas, protoze kdyz vetsina lidi shani equip, tak "suprise surprise" nebudou kupovat bogy/enchanty. Ekonomiku tim dojebes jeste vic, protoze utopis adeny u npc, za veci, ktere nemaji odbyt a tudiz ti budou lezet v cwh.
 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, MintyTwirl said:

A já ti velice rád odpovím, ano, jsi debil. Evidentně je to ale znak vysoce ceněnej v klanu LastRun a LastRunJunior.

Minty ty máš nějakou uchylku na clan LastRun, nebo o co ti jde? Popravdě nemám tušení, kdo se za nickem filimon nachází a už vůbec nevím, proč spojuješ filimona s námi. I kdyby byl od nás, má validní argumenty a to co říká je pravda (až na tu pasáž, že nám manor jede nonstop, což nejede).

Edited by Yooyoo
Link to post
Share on other sites

Hrám zhruba 2 týždne, mám Lvl 57. Manorím, predávam SS z Cata. Od lvl 40 sa dá na manore v pohode na matrách vyberať tak 1,5kk/hod. Okolo lvl 55 sú aj questy na Adeny za odmeny cca 1kk/hod. S Adenami sa dá vychádzať úplne v pohode. A RCPs sa dajú vyquestit, keye sa už predávajú tak po 100-150k čo je normál. Manor rozhodne nebeží pre vyvolených. Dnes som trebars prišiel 20:15 a ešte som tak 50% croopov vymenil. Pravda nebudete mať hneď na 60lvl full A armor a top weapon, ale to by ste tu zas nariekali že vśetci tu majú Áčka 

Edited by iieddie
  • Like 3
Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, iieddie said:

Hrám zhruba 2 týždne, mám Lvl 57. Manorím, predávam SS z Cata. Od lvl 40 sa dá na manore v pohode na matrách vyberať tak 1,5kk/hod. Okolo lvl 55 sú aj questy na Adeny za odmeny cca 1kk/hod. S Adenami sa dá vychádzať úplne v pohode. A RCPs sa dajú vyquestit, keye sa už predávajú tak po 100-150k čo je normál. Manor rozhodne nebeží pre vyvolených. Dnes som trebars prišiel 20:15 a ešte som tak 50% croopov vymenil. Pravda nebudete mať hneď na 60lvl full A armor a top weapon, ale to by ste tu zas nariekali že vśetci tu majú Áčka :D

Ano, snažíme se, aby ještě za 2 roky bylo co farmit ;)

Link to post
Share on other sites

Nevím jak ostatním ale nám manor nejel pouze v období CS. Ale jinak jel celou dobu. To ze si někdo vymýšlí konspirační teorii o tom jak zle klany nenastavuji manory aby je ostatní nedohnaly je velice úsměvné. Ale koukam ze je tu naštěstí dostatek lidi kteří jsou normální a potvrdí mou zkušenost.

Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, filimon said:

Nevím jak ostatním ale nám manor nejel pouze v období CS. Ale jinak jel celou dobu. To ze si někdo vymýšlí konspirační teorii o tom jak zle klany nenastavuji manory aby je ostatní nedohnaly je velice úsměvné. Ale koukam ze je tu naštěstí dostatek lidi kteří jsou normální a potvrdí mou zkušenost.

Nekdo kdyz to nedava tak je ticho a snazi se ostatni dohnat.

Jini si vymysli jak gm supporti ostatni clany, jak clany bugujou, nenastavujou manor aby ostatni nic nemeli a podobny blbosti.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.