L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Event - Lov obřích myší


Recommended Posts

Vážení hráči,

Máme pro vás ještě jeden předvánoční event.

Lov obřích myší

"Ti hlupáci! Věřili byste tomu? Jeho vlastní posádka, a krade od něj. Člověk by si myslel, že po tom fiasku s prasaty by je myšlenka krádeže od svýho všemocnýho nemrtvýho kapitána vyděsila k smrti. Ne moc rozumný, jestli mě chápete. A teď se na ně podívejte. Byli proměněni v myši. Žrát sejra celej den nezní úplně špatně, ale . . . Ale je mi jich přecejenom trochu líto.

Mám mnohem míň soucitu pro tu zakletou posádku než jsem jsem měl pro ty neblahý zloděje, který minule okradli mýho dědečka, nicméně je tu jedna věc, která mě trápí. Kdo teďka převezme jeho loď? Určitě ne já, to je jasný! Tohle je trochu problém. Myslím si, že posádka dostala pořádnou lekci. Že? Něco ti řeknu, pokud mi pomůžeš dát do pořádku tenhle binec, odměním se ti za to. A taky tě pochválím u tvýho dědečka! Co na to říkáš?"

Najdeš celkem čtyři různé typy zakleté posádky:

  • Cursed Raiders: Tihle obyčení piráti byli proměněni v myši, které cestují samy, ale jsou schopné ti dát stun, pokud na ně zaútočíš. Vystřel Pardon shot během stunu pro nejlepší výsledky!
  • Cursed Deckhands: Tihle piráti cestují ve skupinkách a přivolají si na pomoc Cursed Buccaneer pokud na ně zaútočíš.
  • Cursed Buccaneers: Nejvetší a nejurostlejší ze všech pirátů, na Cursed Buccaneer se nejlépe chodí v partě lidí.
  • Cursed Lookouts: Tito samotářští piráti byli mozky krádežnické operace, proto u sebe nesou nejvíce Mouse Coins.

Kup si Redemption Bow od Bonny a use "Forgiveness" a "Pardon" skilly na členy zakleté posádky, abys je osvobodil od Zakenovy kledby. Jakmile vysvobodíš člena zakleté posádky, dostaneš Mouse Coins. Bonny tě poté odmění pokaždé, když jí dáš 20 Mouse Coins. Nasbírej co nejvíc Mouse Coins!

Tentokrát vám neprozradíme, jaké odměny můžete získat - je to na vás, abyste to zjistili :)

Event začne 21. listopadu v 6:00 a skončí 28. listopadu v 6:00. Event Manageři zůstanou ve městech do 5. prosince 6:00.

Obří myši se budou objevovat mezi 20:00 a 21:00.

Adena, drop a spoil raty jsou po dobu eventu zvýšeny na 4x.

Přejeme příjemnou zábavu při lovení členů zakleté posádky, a hodně štěstí!

 

Volně přeloženo z http://legacy.lineage2.com/archive/2008/09/the_great_mouse.html

  • Like 1
Link to post
Share on other sites