L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

US proxy na prvním místě


Recommended Posts

Zdravíčko,

ráda bych se zeptala, jestli se dá nějak nastavit pořadí serverů, které to ukazuje při loginu. V současné chvíli mám na prvním místě US proxy s pingem 200+ a při přihlašování stačí dát enter navíc a můžu se přihlašovat znovu, protože mě to hodí na ten americký. Jde to nějak nastavit třeba alepoň pro jednotlivce v nastavení? 

Díky, není to sice bug, ale pro české hráče a jiné z okolí je to dost otravné.

 

 

Link to post
Share on other sites

Ahoj, nepomůže, když si to necháš seřadit podle názvu? Bohužel se to samo od sebe řadí dost náhodně a zatím jsem nepřišla na to, jak to donutit, aby byl první server, na kterém jsi naposledy hrála (tak by to mělo správně fungovat)... Zkusím na to ještě mrknout, uznávám, že to je opravdu otravné

Link to post
Share on other sites

Taky mě to dost vytáčí, nemusíš dát ani entr navíc, jen ho prostě podržet o milisekundu více a automaticky tě to přihlásí přes obrazovku se servery. S alternativní proxy nahoře to bylo na nic, teď s US je to ještě horší. Zkuste to prosím vymyslet tak, aby byla main proxy nahoře. Otravné je to hodně. První je vždy US nehledě na to, kde jsem byl naposledy lognuty.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.