L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

pocet lidi zde na serveru


Recommended Posts

Ahoj, online counter jsme dali pryč, protože spousta lidí vidělo, že to není 1500+ a ani to nezkusili.

Aktuálně máme za posledních 72 hodin něco mezi 348 a 371 unikátními hráči (to nižší je počet unikátních hrajících IP adres a to vyšší počet hrajících unikátních e-mailů na fóru)

Online máme pár stovek, nerada bych psala přesně kolik, protože je to ve srovnání s "velkými" servery opravdu málo - je to hlavně kvůli tomu, že na lowratu málokdo jede 4 boxy najednou.

Zkus to a uvidíš, všude bývá docela živo

Link to post
Share on other sites

Vgos nebyl zlej :)  a další starší servery - DKtech,DarkAge,DragonAge,Kamael - ale musím říct že po roce hledání L2Shrine splnil mé očekávání - začíná se zvedat trh,lidi tu stále potkávám - podle mě denně aktivních tak 250 + 150 prodejců - což mi na server který funguje měsíc je hodně dobré :)

Také se snažím přivést klan z jiného serveru :) Uvidíš sám Waltari

Link to post
Share on other sites

 Ja to mel rad, jenom ted L2 diky jejich updatum slo uplne dohaje. Uz to je ciste PvP mlaticka ale uz nic ze stareho co me natom bavilo si manorit,vyrabet a prodavat :)

Ted jsem diky omezenemu casu se na to jeste nedostal ale uz se na to tesim, hned jak bude chvilka tak na to juknu a zase to bude zasek jako prase.

Doufam ze tento server chce jit smerem ke stare klasice protoze nerad bych zase zacinal na nejakem LR a potom se vseho zbavoval. Co si budeme namlouvat funda DC set a AMku se jenom tak na ES nevidi a to je vetsinou muj zaklad ceho chci dostahnout :D No budu mit osobne problemy s tema novyma vecima, co si budeme povidat ja hral naposled na IL :D 

Ja jsem mel pusteny i muj vlastni server ale nedostal jsem na to lidi, tak treba zde to bude lepsi.

 

Jinak uvidim jestli sem jeste nekoho dostanu, v nejhorsim si budu zase delat vsechno sam, nebude to poprve :D

Edited by Waltari
Link to post
Share on other sites

Upřímně také se mi líbilo IL z důvodu stavění B grade atd, trošku to obohacovalo trh. Tady je dobré že některé B se koupit nedá a A už vůbec ne.Osobně nemám rád ani commony ,ale to už se těžko změní :) Aspoň to limituje to, že tam nejde aug a cry :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.