L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Nie daje nagrody za vote


Recommended Posts

Hej :)

A więc jestem zalogowany na forum i w grze, głosuje na server a nie otrzymuję nagrody.

Po zalogowaniu na forum wyświetla się:

                                                                                Sorry, there is a problem

The page you requested does not exist

                                                                                     Error code: 1S160/2

Edited by Nexus
Link to post
Share on other sites

to mi sie wydaje musisz po angielsku napisac w dziale bugi, admin powinien w miare szybko pomoc, bo sa bardzo ogarnieci z tego co widze. 

Umnie to wyglada tak.

Jestem zalogowany na forum i w grze. Klikam na linki forum > glosuje. I nic mi sie niemusi wyswietlac, nie przelogowuje sie, ale i tak niepowinno to miec zadnego znaczenia.

Jak oddam glos, na te dwie stronki, to mi odrazu wyskakuje buff.

 

Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Emca said:

Hi, I see you have voted, if the buff didn't appear, just click again on the vote buttons (you don't have to vote again, just click on it so our system refreshes your status)

@Godspeed23 can you please translate it into Polish? :)

Jak juz oddales glos, i jesli nieotrzymales ikonki w grze, to wystarczy ze klikniesz jeszcze raz na wszystkie banery aby system mogl zaladowac status oddanych glosow na poszczegolnych stronach.

Sory niemam polskiej klawiatory. ;)

 

Link to post
Share on other sites

Miałem podobny problem. Votowalem z samej strony i mimo, że vote sie liczył bo dlugosc buffa zaczynała sie od chwili mojego głosu to go nie dostawałem dotąd, aż nie zavotuje znow z tej samej sieci tylko innego urządzenia. Pomogło mi votovanie przez launcher. Mam odpalone forum z zalogowanym kontem, a do linków hopzone i topservers200(bo tam nie trzeba sie logowac) przechodze przez laucher i zazwyczaj po 30s dostaje buff. Jeśli to nie zadziała, spróbuj zavotowac np. z telefonu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.