L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Charakteristika Gracia Final (newbie question :) )


Recommended Posts

Ahoj,

asi po deseti letech jsem nainstaloval L2 a snažím se trochu zorientovat v chroniclech/datadiscích :)

nejdřív jsem hrál asi dva týdny na Classicu, než tam teď zavedli Dragon pendanty; před cca deseti lety jsem hrál nějaký interlude, myslím

Classic se mi tu chvilku líbil, nedal nic jen tak, většina předmětů měla svou cenu. Člověk se radoval, když mu padl top NG meč :)

Při zavedení p2w pentantů jsem ztratil chuť hrát na oficu, tak jsem hledal jiný low rate server (s tím že se moc nevyznám v rozdílech datadísků). Docela mě překvapila existence common věcí, které nebyl problém pořídit (alespoň d-grade), tedy nějaké low d-grade vybavení nemá smysl řešit a minimálně do druhého přestupu mi přijde že je hra vlastně jen o rychlém naexpení. Common věci by měli být pro D-A grade. Má tedy smysl budovat nějakou výbavu dříve než Skovou? Nevystačím si pouze s common věcmi, na které možná budu mít adeny už při dosažení minimální úrovně na grade?

Dá se hrát aktivně support (EE)? Vzpomínám, že už kdysi jsem měl problém na nižších levelech sehnat partu. Léčitele nikdo pořádně nepotřeboval. Na Classicu mi přišel docela dobře využitelný. Tady na lvl kolem 30 warrioři/knighti moc léčitele nepotřebují při expení. Co na vyšších levelech?

Je to tak, že je Gracia zaměřena spíš na end game a do určitého levelu žene hráče k rychlému prolétnutí hry?

Jak by jste tuto verzi charakterizovali?

U Classicu se mi líbilo, že měl člověk radost z dobrého dropu téměř od začátku hry. Že si musel výbavu budovat. Více méně nikam nespěchal, užival si i začátku hry. U vyšších rate serverů mi dřív přišlo, že člověk musí proběhnout ten začátek než tohle začne řešit, než si začne pořádně hrát (viz třeba low lvl raidy neměli moc smysl)... i když je Shrine vlastně low rate server, zatím mi Gracia přijde designovaná jako dříve byly mid-rate servery.

Co můžu od Gracie čekat? Možná jsem hold víc hráč pro Classic nebo Interlude, ale nechci Gracii hned zahodit. Spíš ji víc poznat 🙂

 

Díky, pokud někdo najdete čas a odvahu na odpověď :)

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, Lucas said:

Ahoj,

asi po deseti letech jsem nainstaloval L2 a snažím se trochu zorientovat v chroniclech/datadiscích :)

nejdřív jsem hrál asi dva týdny na Classicu, než tam teď zavedli Dragon pendanty; před cca deseti lety jsem hrál nějaký interlude, myslím

Classic se mi tu chvilku líbil, nedal nic jen tak, většina předmětů měla svou cenu. Člověk se radoval, když mu padl top NG meč :)

Při zavedení p2w pentantů jsem ztratil chuť hrát na oficu, tak jsem hledal jiný low rate server (s tím že se moc nevyznám v rozdílech datadísků). Docela mě překvapila existence common věcí, které nebyl problém pořídit (alespoň d-grade), tedy nějaké low d-grade vybavení nemá smysl řešit a minimálně do druhého přestupu mi přijde že je hra vlastně jen o rychlém naexpení. Common věci by měli být pro D-A grade. Má tedy smysl budovat nějakou výbavu dříve než Skovou? Nevystačím si pouze s common věcmi, na které možná budu mít adeny už při dosažení minimální úrovně na grade? Pokud chceš hrát to EE tak bych určitě karmian nebo avadon set z luxury shopu koupil kvůlu 15% casting speed. tak samo i nějakou C gunu s acumenem popřípde i conversí ( mana up )

Dá se hrát aktivně support (EE)? Vzpomínám, že už kdysi jsem měl problém na nižších levelech sehnat partu. Léčitele nikdo pořádně nepotřeboval. Na Classicu mi přišel docela dobře využitelný. Tady na lvl kolem 30 warrioři/knighti moc léčitele nepotřebují při expení. Co na vyšších levelech? na tomto chroniclu už EE dokáže expit i solo ( lethal undead mobu nebo inquizitor )

Je to tak, že je Gracia zaměřena spíš na end game a do určitého levelu žene hráče k rychlému prolétnutí hry? End game nebudu tu dlouho vypisovat takze jen v rychlosti. Subky mas jenom na sub skilly, element dava hroznou dmg vyhodu, dostanes se na hb ( hellbound ) coz je vlastne finalni stage pro gf.

Jak by jste tuto verzi charakterizovali? Kazdemu sedi enco jineho pro me nejlepsi chornicl. Ne tak rychly jako c4 a interlude a ne tak preplacany nesmysly jako h5++

U Classicu se mi líbilo, že měl člověk radost z dobrého dropu téměř od začátku hry. Že si musel výbavu budovat. Více méně nikam nespěchal, užival si i začátku hry. U vyšších rate serverů mi dřív přišlo, že člověk musí proběhnout ten začátek než tohle začne řešit, než si začne pořádně hrát (viz třeba low lvl raidy neměli moc smysl)... i když je Shrine vlastně low rate server, zatím mi Gracia přijde designovaná jako dříve byly mid-rate servery. Jo tak to se tes az ti budou krupat atribute crystaly ( jejich farma je dle meho nejnudnejsi casti cele hry ). v podsate do 40 behas co dum dal... pak bouchnes prestup ( da se koupit zrychleny za 3 kk ) a sezenes si C set + C gunu v tomhle jedes v podstate do 70-76 tady nekde by jsi mel dodelat A set ( dc robu , mj robu ) pak budes muset to Ska z důvodu element systemu no a pak Dyna set a to je vlastne end game na 84 si potom vemes do ruky nejakou vesper mage gunu z tiata a mas dohrano :)

Co můžu od Gracie čekat? Možná jsem hold víc hráč pro Classic nebo Interlude, ale nechci Gracii hned zahodit. Spíš ji víc poznat 🙂 To hold budes muset risknout a zkusit sam :)

 

Díky, pokud někdo najdete čas a odvahu na odpověď :)Nemáš zač !

 

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak tu enchantujete veci?

Sance nejsou prilis vysoke pri presahu +3, krom war weaponu. Riskujete nebo shanite nekde blessed enchanty nebo jeste neco?

Statisticky mi vychazi, ze +7 armor vyjde jeden z osmdesati :) (coz na mem aktualnim levelu a moznostech zni dost silene, ale ted se pohybuji v radu milionu aden, nikoli stovek milionu )

 

Link to post
Share on other sites
22 hours ago, Lucas said:

Jak tu enchantujete veci?

Sance nejsou prilis vysoke pri presahu +3, krom war weaponu. Riskujete nebo shanite nekde blessed enchanty nebo jeste neco?

Statisticky mi vychazi, ze +7 armor vyjde jeden z osmdesati :) (coz na mem aktualnim levelu a moznostech zni dost silene, ale ted se pohybuji v radu milionu aden, nikoli stovek milionu )

 

Kdyz nemas penize nechas jen +3.

Kdyz mas malo zkusis +4 (tam je docela skok).

U drazsich veci jako masterwork, wb sperky a podobne jedine blessedy.

Normalni veci typu major arcana, ic, dyna armor co muzes sehnat znovu se enchantuji normalne, ale obvykle jen na +6 kde je bonus. Vic se chodi obvykle jen s war zbrani.

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Deadwing: hah, nevím proč, ale drží se mi v hlavě +7 :)  na +6 je to pak statisticky 16 zbrojí na jednu +6, což je už asi ok :)

Díky

Raději se zeptám - unseal a seal věcí neruší enchantmenty - mohu dosáhnout +x na zbroji a až o té ji unsealnout, že?

 

Ještě bych se chtěl zeptat na Dual Sword Crafting Stamp na spojení ačkových dualů, kde ho najdu? V grocery shopu jsem ho nenašel. Na netu jsem našel zmínku, že může být dostupný třeba jenom v hradě. Mám si tedy odchytnout někoho kdo vlastní hrad a požádat ho o stampy nebo kde je můžu najít? :)

Díky!

 

 

 

Link to post
Share on other sites
On 4/17/2019 at 12:46 AM, Lucas said:

Deadwing: hah, nevím proč, ale drží se mi v hlavě +7 :)  na +6 je to pak statisticky 16 zbrojí na jednu +6, což je už asi ok :)

Díky

Raději se zeptám - unseal a seal věcí neruší enchantmenty - mohu dosáhnout +x na zbroji a až o té ji unsealnout, že? 

 

Ještě bych se chtěl zeptat na Dual Sword Crafting Stamp na spojení ačkových dualů, kde ho najdu? V grocery shopu jsem ho nenašel. Na netu jsem našel zmínku, že může být dostupný třeba jenom v hradě. Mám si tedy odchytnout někoho kdo vlastní hrad a požádat ho o stampy nebo kde je můžu najít? :)

Díky!

 

 

 

Je to +6.

Enchanty seal nerusi, muzes udelat rukavice na +6 a pak je unsealnout.

dual sword craft stamp je jen v hradu. Obykle se prodavaly v giranu, pripadne musis sehnat nekoho kdo je ma.

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.