L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Na server som prišiel iba nedávno. Po 5 ročnej abstinencii som sa rozhodol znova sa pustiť do L2. Server sa mi však zdá poloprázdny (skoro prázdny). Má zmysel tu začínať, alebo je pred krachom? Chcel by som chodievať najma RB a kama (pvp nemám rád) a tak trocha farmiť, expiť. Nemám totiž čas na celoenné hranie. A ešte otázka. Nejaký milý event (napr. Haloweenský) nebude? Ďakujem za odpovede

Link to post
Share on other sites

Officialní datum H5 snad ani nebyl řečen a nikdo neví, jsou tu jen různé famy kdy by se měla nahodit, dokonce vlastně neni jistý jestli se vůbec nahodí. Jinak pokud máš rad pve tak toho si tady užiješ do sytosti, to ti můžu garantovat :D My sme měli snahu to tu ještě trošku držet , ale komunita je tu fakt "zaostalá", wary se berou jen na CS a pokud je početní výhoda , jinak se zas ruši.

Link to post
Share on other sites
19 hours ago, martin35 said:

Officialní datum H5 snad ani nebyl řečen a nikdo neví, jsou tu jen různé famy kdy by se měla nahodit, dokonce vlastně neni jistý jestli se vůbec nahodí. Jinak pokud máš rad pve tak toho si tady užiješ do sytosti, to ti můžu garantovat :D My sme měli snahu to tu ještě trošku držet , ale komunita je tu fakt "zaostalá", wary se berou jen na CS a pokud je početní výhoda , jinak se zas ruši.

 

DOGS.jpg

2 Months later you can't take a castle,you can't take an epic,you can't win sod.

If you think we are winning because of numbers i will find ppl to 9v9 you w/o hero skills and olympiad potions anytime anywhere.

You are absolute garbage and a crybaby.

 

Edited by k0ntra
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.