L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Seedovani Devils isle


Recommended Posts

Někteří mobové po smrti spawnou svou další/vyšší verzi. Nejprofláknutější jsou asi anděle v ToIce - na devils isle totéž. zakens pikeman, archer spawne tuším až 3x základní verzi, potom někdy spawne "elite" verze. Nevím, podle jakého klíče jsou seedovatelní nebo ne, většinou je seedovatelná až ta finální verze jestli si to dobře vybavuju.

Link to post
Share on other sites

jj to na c4ce asi nebylo, ale (ikdyž to byla java :D) hrál jsem vyšší verzi(asi freya) a byli tam elite, dost silní a tvořili kopie. Ovšem zase třeba u Oel Mahumu je takovej kobold co se taky zlepšuje a tam by to mělo jít seedovat vše. Spíše bych kouknul na status moba. Ještě anděl v TOI nemá status(drop spoil hack).

Link to post
Share on other sites

nee mám na mysli jeho status, jako co to je a nemyslím undead jo :D. Hele v kódu se nevyznám to řeknu narovinu, ale přece jde porovnat popis moba v kódu s jiným přece. Status anděla v TOI a toho Zakens´s pikeman popřípadě elite a teď jestli jsou dva druhy tak obou.

/unable to seed the crops nebo něco takoveho

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, sunshine said:

Tak tohle by se na šroubkobraní stát nemohlo :DDD, nic proti samozřejmě.

Nemohlo (teď jsem se ho zeptala), protože AdvExt to má upravené všechno na unsowing=0, ale je to špatně - v leaku C4ky, Gracie Final i toho High Five co teď máme to je tak, jak jsem psala v předchozím komentáři :)

Link to post
Share on other sites

Promiň @Fidoo, že jsem schovala tvůj příspěvek, ale to už bylo opravdu trošku moc, nezlob se.

1 hour ago, Waltari said:

emci a co takhle to pridat do drophacku at to je jasne aby se predeslo takovymto dotazum?

Uvidíme, jen kvůli tomuhle infu to přegenerovávat nechci, ale kdyby se měnilo něco dalšího, tak to není špatný nápad.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.