L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Lastrun CZ/SK only


Recommended Posts

3 hours ago, Ján Matúška said:

Díky, ale tenhle klan vůbec nedoporučuji. Kámoš z intraku mě nedávno naverboval na hraní  lineage 2, mám za sebou několik měsíců hraní jiných onlinovek. Vyzkoušel jsem hru a líbila se mi do doby než jsem vstoupil do klanu LastRun. Baví se tím, že urážejí jiné hráče a kazí jim hru. Starší členové se s nováčkama vůbec nebaví a když, tak vám odmítají pomoct, dokad je slovně nepoprosíte na jejich discordu. Říkali, že když chci něčeho dosáhnout je třeba stovky hodin hraní a ten kdo je nechce obětovat proto aby se podle nich bavil na úrovni, je debil. Kromě učení mam lekce kytary, hraji futbal a chodím na zápasy a když mám volno, jdu si zahrát abych si užil trochu srandy. A podle nich jsem debil? 
A nedej bože aby jsi ještě někdo stěžoval?! Vždyť už tak podle nich těžíme z toho že jsme v jejich klanu, kterej i tak tady nikdo nemá rád... a když si jejich urážky nenecháte líbit, tak vás ještě par krát na potkáni zabijou a řeknou vám "život je svine". Myslí si někdo, že je tohle normální? Jestli někoho baví číst každodenní témata v chatu, kde jsou drby, pomluvy, urážky a řešení nějakých dramat, mimo hry, tak tam klidně hrajte. Mne tohle ale nebaví, takže za mne Palec dolů. S pozdravem... další EmoMove..
 

Tak to by mne zajimalo kdo tohle napsal ze hry :D zni to hodně zaplaceně nebo zamindrákovaně a vubec to neni pravda a to nejsem starši hrač a ani nemam stovky hodin 

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Ján Matúška said:

Díky, ale tenhle klan vůbec nedoporučuji. Kámoš z intraku mě nedávno naverboval na hraní  lineage 2, mám za sebou několik měsíců hraní jiných onlinovek. Vyzkoušel jsem hru a líbila se mi do doby než jsem vstoupil do klanu LastRun. Baví se tím, že urážejí jiné hráče a kazí jim hru. Starší členové se s nováčkama vůbec nebaví a když, tak vám odmítají pomoct, dokad je slovně nepoprosíte na jejich discordu. Říkali, že když chci něčeho dosáhnout je třeba stovky hodin hraní a ten kdo je nechce obětovat proto aby se podle nich bavil na úrovni, je debil. Kromě učení mam lekce kytary, hraji futbal a chodím na zápasy a když mám volno, jdu si zahrát abych si užil trochu srandy. A podle nich jsem debil? 
A nedej bože aby jsi ještě někdo stěžoval?! Vždyť už tak podle nich těžíme z toho že jsme v jejich klanu, kterej i tak tady nikdo nemá rád... a když si jejich urážky nenecháte líbit, tak vás ještě par krát na potkáni zabijou a řeknou vám "život je svine". Myslí si někdo, že je tohle normální? Jestli někoho baví číst každodenní témata v chatu, kde jsou drby, pomluvy, urážky a řešení nějakých dramat, mimo hry, tak tam klidně hrajte. Mne tohle ale nebaví, takže za mne Palec dolů. S pozdravem... další EmoMove..
 

Ahoj,

můžeš mi prosím napsat hráče (klidně do PM), který se takhle z našeho klanu cítil? Rád bych si to prověřil. U nás spousta lidí hraje jen for fun, takže se mi tohle popravdě uplně nezdá. Tím neříkám, že píšeš blbosti. Rád bych to zjistil z obou stran. Víc jak dva měsíce jsem nehrál, ale teď už poslední cca dva týdny hraju a tohle v našem klanu nepozoruji. Pokud máš chuť, klidně mi to napiš do PM. U mne osobně nikdo, kdo hraje pár hodin denně a hrou se pouze baví (od čehož ta hra je) debil určitě není. :)

Edited by Yooyoo
Link to post
Share on other sites

To byl určitě někdo, kdo neumí otevřít pusu na voice chatu, když něco chce a potom brečí, že si ho nikdo nevšímá. Tak to quitne a na fóru si vyleje srdíčko, jak jsme strašně zlý a všem nadáváme. Bohužel, L2 bylo vždy více drama než jen hra.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
1 hour ago, mailo84 said:

Ahojte, kom umam v hre napisat o clenstvo? Vdaka

Ahoj, zkus Explo/Riddley/TonyStark/Sofia/Wokir/Yuri/Ludra/Tupounek/Sokar ... nekdo by urcite mel byt online :]

Edited by porem
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.