L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Lastrun CZ/SK only


Recommended Posts

Hi, we have created a clan here. Its mainly group of few friends but we are open to new faces. If you wanna join us and have some fun, pm ingame to Vousac, Keke, Wokir. See ya there.

 

CZ/SK

Ahoj, založili jsme tu klan LastRun. Jsme víceméně parta kamarádů a jsme otevření novým lidem. Nijak to nehrotíme, jedeme si svoje. Jestli má někdo zájem hrát v českém klanu, tak se k nám můžete přidat :) Ve hře pm Vousac, keke, Wokir

 

Edited by Yooyoo
Link to post
Share on other sites

Již několik dní zpět se nám podařilo dosáhnout klan lvl 5 a pomalu pokračujeme dál. Ve večerech se nás sejde celkem dost online pro společné akce. Hledáme další aktivní hráče, ideálně supporty, ale nepohrdneme ani nikým jiným. kdo hraje aktivně. Ideálně 55+. Akademku máme také stále otevřenou. Kdo by se chtěl přidat, stačí ve hře napsat na  Vousac, Explo, Keke, Wokir.

 

We got clan level 5 already and we have pretty nice online in the evening. We are looking for new active people.

Edited by Yooyoo
Link to post
Share on other sites

Jako první klan na serveru jsme dosáhli clan lvl 6. Plánujeme první gardu a stále hledáme další lidi. Bereme supporty, damage dealery, farmy. Všichni jsou vítáni. Napište ve hře!

 

As a first clan on server we have succesfully finished clan lvl 6 and we are still looking for new members. Be it support or DD, we take all of you :)

Link to post
Share on other sites

Aktuální informace:

1. Nabíráme aktivní supporty (hlavně BD a SWS)

2. Máme první gardu.

3. Získali jsme CH v Goddardu

 

Actual informations:

1. We are looking for active supports (mainly BD and SWS)

2. We have created first royal guard so we can take more people in!

3. We got a clanhall in Goddard town

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Krásné dopoledne všem přeji,

a chci se tímto omluvit všem hráčům a hlavně celkově klanu jako takovému, že jsem nehrál více než 2 týdny. Bohužel jsem měl náročný pracovní program a ještě jsem byl bez notebooku. Počínaje dneškem, nejdéle zítřkem, se zase vracím k relativně pravidelnému hraní. ...Je mi jasné, že za ty 2 týdny jsem se mohl ozvat dřív a že jste mi nejspíše vyhodili postavy Maiev (SH) a Aphr0 (budoucí BD) z klanu, aby nezabíraly sloty pro nové hráče, ale byl bych moc rád, kdyby jste mě mohli nabrat zase z5.

Ještě jednou se moc omlouvám a doufám, že mě přiberete zpátky.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ahoj, právě jsem začal hrát na serveru a rád bych se k vám přidal. Budu hrát bishe. L2 hraju už pár let. Od C4,IL, gracia, freya H5 a chvíli i na ofiku ale to mě moc nebavilo. Hraju podle možností, protože pracuju na směny. Pokud budete chtít, pm ve hře "GravityShow a nebo tady no forku.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ahoj! Som tu nový a vaše klanové vlákno ma oslovilo. Preto by som bol veľmi rád ak by som sa k vám mohol pridať. Hru som len teraz stiahol, takže ešte nemám ani len jednu postavu. Rád by som hral classu, ktorú vo svojom tíme oceníte, avšak s hore uvedením classami " bishe / ee / se / sws / nuky / luky " skúsenosti nemám, preto by som Vás poprosil aby ste mi poradili, ktorú z nich by ste nováčikovy doporučili. Ak sú všetký až moc náročné pre zelenáča ako som ja, nevadí, skúsim sa prispôsobiť ku classe, ktorá je najviac potrebná. A prepačte, že moc pismenkujem, ja už som raz taký :)

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Aleaiactaest said:

Ahoj! Som tu nový a vaše klanové vlákno ma oslovilo. Preto by som bol veľmi rád ak by som sa k vám mohol pridať. Hru som len teraz stiahol, takže ešte nemám ani len jednu postavu. Rád by som hral classu, ktorú vo svojom tíme oceníte, avšak s hore uvedením classami " bishe / ee / se / sws / nuky / luky " skúsenosti nemám, preto by som Vás poprosil aby ste mi poradili, ktorú z nich by ste nováčikovy doporučili. Ak sú všetký až moc náročné pre zelenáča ako som ja, nevadí, skúsim sa prispôsobiť ku classe, ktorá je najviac potrebná. A prepačte, že moc pismenkujem, ja už som raz taký :)

ve hre pm explo,wokir,wlad,keke pokud se hrou nemas moc zkusenosti doporucuju sws... ve hre budem nejspis az zitra :) zatim se mej

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Infopost: V klanu probehla revoluce, ambicozni revolucionari Sokar a Riddley spolu s byvalym oficirem EleanorAbernathy (se mnou), ktery se nestitil ani vterinu prisat na prs novych vudcu, prevzali kontrolu za neaktivniho Expla.
Jako pri kazdem spravnem puci se to neobeslo bez ztrat na zivotech. Klanem probehla cistka od neaktivnich hracu a postav ktere jsme nedokazali k nikomu priradit, temer tak rychle jako Chuck Norris zlate stranky a proto se mohlo stat, ze za obet padli i zcela nevinni.

Pokud se tak stalo nebo pokud se nekdo vracite po dlouhe pauze zase do hry, radi vas znovu nabereme. Staci se ozvat novemu vyse zvyraznemu vedeni.

vice infa zde: (kdo ma problem sprechtit englando nebo jste mladsi rocniky a nevite co to byly zlate stranky, tak se nebojte zeptat cesky, pripane slovensky - nediskriminujeme)

 

Edited by porem
  • Like 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Díky, ale tenhle klan vůbec nedoporučuji. Kámoš z intraku mě nedávno naverboval na hraní  lineage 2, mám za sebou několik měsíců hraní jiných onlinovek. Vyzkoušel jsem hru a líbila se mi do doby než jsem vstoupil do klanu LastRun. Baví se tím, že urážejí jiné hráče a kazí jim hru. Starší členové se s nováčkama vůbec nebaví a když, tak vám odmítají pomoct, dokad je slovně nepoprosíte na jejich discordu. Říkali, že když chci něčeho dosáhnout je třeba stovky hodin hraní a ten kdo je nechce obětovat proto aby se podle nich bavil na úrovni, je debil. Kromě učení mam lekce kytary, hraji futbal a chodím na zápasy a když mám volno, jdu si zahrát abych si užil trochu srandy. A podle nich jsem debil? 
A nedej bože aby jsi ještě někdo stěžoval?! Vždyť už tak podle nich těžíme z toho že jsme v jejich klanu, kterej i tak tady nikdo nemá rád... a když si jejich urážky nenecháte líbit, tak vás ještě par krát na potkáni zabijou a řeknou vám "život je svine". Myslí si někdo, že je tohle normální? Jestli někoho baví číst každodenní témata v chatu, kde jsou drby, pomluvy, urážky a řešení nějakých dramat, mimo hry, tak tam klidně hrajte. Mne tohle ale nebaví, takže za mne Palec dolů. S pozdravem... další EmoMove..
 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.