L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

SZukam ludzi do gry


Recommended Posts

9 hours ago, shavander said:

W głowę uderzyli  czy od małego tak masz ? a w sumie to i tak watek rekrutacyjny MT a nie AT ale spoko 


Drey do kogo ten post? Czytam wcześniejsze kom i pojęcia nie mam czy to do mnie czy @Doc , albo czy znów nie przedawkowałeś rutinoscorbinu i rozmawiasz sam ze sobą ;p
( Niby z 2giej części wynikałoby, że do mnie, ale nie widzę żadnego powodu, tym bardziej, że komentowałem ten topic kilka dni temu jeszcze przed twoim poprzednim kom, więc nie powinieneś może zadać tego pytania "W głowę uderzyli  czy od małego tak masz ?" samemu sobie? )

tak btw. to nie jest żaden post rekrutacyjny MT, tylko kruchego szukającego ludzi do PARTY z drugiego dnia serwa, gdy ja jako Lider MT poznałem go dopiero w 2gi / 3ci tydzień serwa.

Link to post
Share on other sites

Jak wygląda Polskie Community tutaj ? 
Dużo nas? Jest jakiś klan/Side ? ewentualnie jakieś CP z zapotrzebowaniem na świeżą krew? 
Widziałem dzis padającego AQ - bez pk bez pvp poprostu zalogowane 1 pt ludzi zabija go sobie z obstawa bufferow

Link to post
Share on other sites

Polskie community? hmm... powiedzmy ze czas jaki czekałeś na odpowiedź będzie wystarczającą odpowiedzią ;s
Może z 50 razem nas będzie. Co do cp to nie mam pojęcia musiałbyś się pytać polaków w grze, albo przez Hero Voice.
W moim clanie jest(było) nas jedynie 3 więc...
Co do AQ to kto go wykampi i zaloguje szybko nukow i support ten go ma, a że klanom które już go mają się nie chce to go odpuszczają.
Chociaż to i tak musiałeś jakoś tak trafić, bo tyle razy co tam byłem nie trafiłem sytuacji by nikt nie przeszkadzał.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.