L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Poznam ľudí čo kradnú ale aj veľa ľudí čo nekradnú,  tí čo kradnú a vravia že všetci kradnú su klamári a alibistickí zlodeji  (Ale vždy príde na psa mráz :))

Ozaj Griffe, to fakt je pravda ? Prečo?

OT no offence (Martin35 )  : Martin, píše sa hanba- haniť, zahanbujúci,nehanební, - aj po slovensky, aj po česky aj po poľsky - hańba ,

bielorusky a ukrajinsky  ганьба  - Haňba - po preklade z azbuky  /     ak si sa nenaučil v škole,tak teraz vieš 😉/

Link to post
Share on other sites

Je to smutny, ale deje se to porad. Hrac da pristupove udaje jinemu hraci, kteremu veri. A za nejakou chvili zjisti, ze je vybrany.

Sepisu neco o tomhle sdileni uctu a dam to na forum, treba si hraci pak uvedomi, co se muze stat, kdyz nekomu daji pristupove udaje.

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Človek musí kradnúť, keď chce jesť šunčičku a kdo tvrdí, že nekradne, tak sa volá ibalgin.

Hanba sa píše s N, takže Hanba Ti!

A aezu :D Teba by to malo srať najmenej, dobre si spomínam ako si vďaka dôvere medzi tebou a waltarim získal clko a ty si spravil to, že si mu vykopal všetký postavy z klanu a vybral cwh.

Inak ja som si taktiez vzal veci z účtov na ktorý som mal prístup a nikto mi síce nehovoril, že mám prístup na to aby som to niečo odtial vzal ale taktiež nikto nikdy nepovedal, že odtial nič vziať nesmiem a tiež som tu za podlého zlodeja. Ale co už, to je tak keď hraješ s ludmi s nízskym IQ:

Link to post
Share on other sites

Hele co se týče sporu mezi mnou a ním ohledně clanu, řeknu jen tohle jedině ...on měl potřebu brečet a hrát ukřivděného. Já neměl potřebu se o tom někde vyjadřovat protože podle jiných by to byla jen moje verze proti té jeho. A že on neumí být fér a hraje divadlo je bohužel smutné.     A ty slayere taky nevíš co je správné a slušnost, tak přestaň dělat tupouna a jednej jak chlap ..páčko

Link to post
Share on other sites
30 minutes ago, SexSlayer said:

Človek musí kradnúť, keď chce jesť šunčičku a kdo tvrdí, že nekradne, tak sa volá ibalgin.

Hanba sa píše s N, takže Hanba Ti!

A aezu :D Teba by to malo srať najmenej, dobre si spomínam ako si vďaka dôvere medzi tebou a waltarim získal clko a ty si spravil to, že si mu vykopal všetký postavy z klanu a vybral cwh.

Inak ja som si taktiez vzal veci z účtov na ktorý som mal prístup a nikto mi síce nehovoril, že mám prístup na to aby som to niečo odtial vzal ale taktiež nikto nikdy nepovedal, že odtial nič vziať nesmiem a tiež som tu za podlého zlodeja. Ale co už, to je tak keď hraješ s ludmi s nízskym IQ:

Pokud jeden hrac duveruje druhemu, pujci mu ucet, a za nejaky cas se vrati a ma ho vybrany od toho, komu ho pujcil, to svedci o charakteru toho cloveka, co mu to vybral. To, ze lide, kteri se spolu znaji (i kdyz jen online) nekolik mesicu, a jsou schopni tohle udelat, osobne nechapu. Proste bezcharakterni jedinci, kteri by asi byly schopni i v realu kamarady podrazit, jen aby na tom vydelali.

Coz je i tvuj pripad, taky jsi nemel problemy vybrat nekomu ucet, a svedomi te vubec nezere.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

No ale si vezmi, že ja som mu to hovoril. Zmen si heslo, pretože jak nebudeme v klane a kamarádstvo bude na bode mrazu tak ti vyndám postavy.Ja som prístup na jeho účty nikdy nepožadoval, sam sa ponukol že mi ich zprístupní on si to heslo nezmenil. Ale treba sa spýtať, či to je jeho chyba alebo moja? Mohol mi veriť, že by som to neurobil ale moje slova aby tak urobil ignoroval a tým ma vlastne podcenil. Čo robil vždy. Darmo mi pisal, ooo myslel som si že sme byli prátele.. ked po zistení, že mu neco zmizlo z postavy, utekal za vami nech mi vybanujete postavy...

Link to post
Share on other sites

Ja @jorn nechapem jak jako gmko môžeš byť tak jednostranný. Uplne perly tu píšeš, nazyvaš ma podrazákom, ktory by zradil kamaratov pritom vieš úplne kulové,  Ako si to vlastne môžeš niečo také dovoliť, ak by si teraz zistil, že si hodne ovplyvneni a v skutočnosti sa mýliš, svedomie by ťa nežralo? 

Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, SexSlayer said:

No ale si vezmi, že ja som mu to hovoril. Zmen si heslo, pretože jak nebudeme v klane a kamarádstvo bude na bode mrazu tak ti vyndám postavy.

Myslim, ze tohle o tobe rika vse, mstivy clovek, ktery nema svedomi. Nikdy by me nenapadlo nekomu, s kym jsem se nepohodl, vybrat ucty nebo cokoliv udelat.

 

4 minutes ago, SexSlayer said:

Ja @jorn nechapem jak jako gmko môžeš byť tak jednostranný. Uplne perly tu píšeš, nazyvaš ma podrazákom, ktory by zradil kamaratov pritom vieš úplne kulové,  Ako si to vlastne môžeš niečo také dovoliť, ak by si teraz zistil, že si hodne ovplyvneni a v skutočnosti sa mýliš, svedomie by ťa nežralo? 

Vzhledem k tomu, ze jsem videl facebook chat, videl jsem, ze ses snazil tomu dotycnemu vybrat i jinych x uctu, si tohle tvrzeni dovolit muzu.

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Jorn said:

Myslim, ze tohle o tobe rika vse, mstivy clovek, ktery nema svedomi. Nikdy by me nenapadlo nekomu, s kym jsem se nepohodl, vybrat ucty nebo cokoliv udelat.

 

Vzhledem k tomu, ze jsem videl facebook chat, videl jsem, ze ses snazil tomu dotycnemu vybrat i jinych x uctu, si tohle tvrzeni dovolit muzu.

Neni to tak, tak ako láska a city časom ochladnú , tak ochladnú i priatelstvá a kamarádstva. žial taká je realita. Ale ked sa chceš hádať prosím, neviem čo si týmto chceš dokázať.

Ak si cítal fb chat, tak som tam písal, že nemohol som sa dostať na dalšie účty, pretože login-nicky si nespomínam. Mám problémy trafit hesla i na vlastné účty ... ale asi škoda slov, je videt, že tu hovoríš za dotičného, co postavy vybral inému kamarádovy , ale to v poriadku pretože on si nikomu nestažoval.

Ja nemusím už nič nikomu dokazovat, je mi to jedno, chceš sa hádat s nekym a urážať tak si najdi inú ovečku, ja na to nemam čas.

Link to post
Share on other sites

Slayere ...hele ty vazne nejsi ani trosku normalni ...ty se bez nechat nekde lecit  ....nebo mozna pro dobro nas vsech se rovnou nech umistit do bohnic nebo tak neco...protoze jsi vazne  mozkove chory clovek :D ....az uz mi te zacina bejt skoro lito :D

 

Link to post
Share on other sites

 

proč dávat acc lidem kerym veřite ? proč ne ? itemy nejsou problem.

problém je spíš sehnat ty správný lidi a itemy výměnou za to když víš co se v něm skrývá je cena se kterou se smířim :) (převzata hlaška upraveda na do lineage :) )

takhle to beru já samozdřejmě nerozdávam acc na potkani nejsem blbec.

trošičku mě sere přistup gm ke zlodějum dneska se zloději nijak netrestaji viz přiklad sexslayer.

zas na druhou stranu to chapu  přichazely by o hrače uš s tak malou komunitou a je to dalši práce navíc a těch stížnosti na vykradeny učty by se asi i namnožily.

lajna je o lidech o komunitě a ta česká/slovenská nikdy nebyla buhvi jak super 100%servru kde jsem hral i zahraničnich se češi v ruznych klanech nedokázaly semknout a hrát spolu

vždy se nakonec obrátili proti sobě :) 

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, SexSlayer said:

Neni to tak, tak ako láska a city časom ochladnú , tak ochladnú i priatelstvá a kamarádstva. žial taká je realita.

samozrejme ze se tohle stava, takovej je zivot, ale pak se prave ukaze charakter cloveka. nekdo je slusne vychovanej a nekdo je cistokrevna kurva co ceka na prilezitost nekoho ojebat. vedle v baraku mam souseda se kterym mame klice od baraku, protoze si vzajemne vencime psy, a kdybychom se nejak spolecne pohadaly tak to neznamena ze mu pujdu vykrast barak, proste mu vratim klice a je to.

Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, summoner637 said:

trošičku mě sere přistup gm ke zlodějum dneska se zloději nijak netrestaji viz přiklad sexslayer.

hele GM jako clovek co o vzajemne kooperaci hracu na sharnutym uctu nic nevi, musi byt nestranej k tomu problemu, protoze nevis koho ty itemy skutecne byly. takze neco jako vraceni itemu ci banovani je blbost. Nicmene by tu klidne mohla byt sekce kde se budou vsechny jakovy zlodejicci vypisovat se vsema jejich uctama, aby se nespalil nekd dalsi

  • Like 2
Link to post
Share on other sites
29 minutes ago, summoner637 said:

trošičku mě sere přistup gm ke zlodějum dneska se zloději nijak netrestaji viz přiklad sexslayer. 

Jde o to, ze kdyz clovek nasdili svuj ucet jeste s nekym, musi chapat to riziko, ze mu ten druhej muze ten ucet vybrat. My si pri sdilenych uctech nikdy na 100% nemuzem byt jisti, jestli to kradez byla nebo nebyla, protoze hrac 1 muze tvrdit, ze to kradez byla, hrac 2 bude tvrdit, ze mel na hrace 1 pristup a hrac 1 mu ty veci daroval.

Samozrejme, pokud se nekdo neopravnene dostane na cizi ucet (napr. hadanim hesel), v takovem pripade bychom zasahli.

Link to post
Share on other sites
10 hours ago, SexSlayer said:

Neni to tak, tak ako láska a city časom ochladnú , tak ochladnú i priatelstvá a kamarádstva. žial taká je realita. Ale ked sa chceš hádať prosím, neviem čo si týmto chceš dokázať.

Ak si cítal fb chat, tak som tam písal, že nemohol som sa dostať na dalšie účty, pretože login-nicky si nespomínam. Mám problémy trafit hesla i na vlastné účty ... ale asi škoda slov, je videt, že tu hovoríš za dotičného, co postavy vybral inému kamarádovy , ale to v poriadku pretože on si nikomu nestažoval.

Ja nemusím už nič nikomu dokazovat, je mi to jedno, chceš sa hádat s nekym a urážať tak si najdi inú ovečku, ja na to nemam čas.

Ty jsi proste magor,kterej uz ma byt davno v lecebne .Kazdej tady vi ,ze ty 2 bufny zakladal Granko a me nasdilel acc jeste kdyz hral abych si je mohl pujcovat,to jsem taky Gm napsal,pak prestal hrat kdyz meli asi 70 lvl .Ja je jen vyexpil vybavil(podruhy kdyz si je vykradl) udelal qesty a jsou to funkcni postavy ve hre !! .Takze si me neber do huby ze jsem je vykradl ,ty blazne.Ano blazne ,pac jen blazen si udela dve postavy na lvl 1 stoupne si do giranu a verejne si mezi sebou pise a to dost sproste ...Cur... co to hrajete za starou hru ,jste vsichni kreteni .Vsichni jste cur...  proste demence.Nevim co beres za drogy ale kazdopadne te tahnou ke dnu.Kdyz te kluci z klanu vypekovali ,psat me  jako CL pmka ,abych chcipnul a ze me mela mama zabit hned pri porodu,to jsou uz dost citliva slova a ty kracis po tenkym lede ..a na moje ostatni login acc jsi se nemohl dostat ,ne proto ze si to nepamatujes ale proto ze jsi zadny dalsi nemel .Ty jsi dokonce nemel ani na to wc jen sis domyslel login kdyz na bedecku byla bd koncovka  nahradil jsi ji wc a heslo bylo stejny ,jenze  u ostatnich,ktery uz Granko nezakladal jsi neuspel.Zkousel jsi jeste pp sws glada crafta spojla ale smula ze ?Ty uz jsem zakladal ja .Takze ze sebe prestan delat ubozaka co ztraci pamet 

Link to post
Share on other sites
  • Emca locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.