L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

lf klan cz sk destro


Recommended Posts

38 minutes ago, SexSlayer said:

ale to nic nedokazuje na tom, že nemaš malý pinďík. A tú pasáž jak si ty čóroval v práci tam nedáš :(((

Nebudu donekonecna vysvetlovat ,uz jednou vysvetlene .Je rozdil kdyz ti sef rekne ,kdo chce tak si to rozeberte a neco jineho je vykrast acc a argumentovat tim ze jsi mel na jednu postavu heslo ,tak je logicky ze si muzes vzit co chces.demence jednim slovem ty veci ti stejne stesti neprinesou ,hrat to neumis jen meles nesmysly...

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, SexSlayer said:

@argot @argot čo si si myslel, keď si sem dal ten FB chat? Obidvaja dobre vieme, že si celý ten záznam pookusoval tak aby to čo najviac svedčilo proti mne. Ale osobne neodsudzujem to. Naopak rešpektujem , že sa opäť snažíš ukázať sám seba v dobrom svetle a dokázat jak strašne ti niekto zase ubližuje. Teraz sa ti to zíde pri rekonštrukcii klanu. A Už si zabudol, že tieto účty patrili niekomu inému a ty si mu to vybral a hodil na niekoho iného? Ale tieto nepríjemné veci si robíš sám. Nerob druhému to čo nechceš aby robili tebe, lebo sa ti to vráti 2x. Všetci vedia, že od tej nehody ako ti ocelová konštrukcia drbla na hlavu, už si iný nebol. Ty si to ani neuvedomuješ, ...to že ti špliecha na maják. 

Ja som aj chvílu zamýšlal, že ti poposielam veci, chcel som len na to trošku času si to premyslet, ale ty si taký ....kot, že si hrozne tlačil na pílu, až sa mi to zdalo podozrivé. Mal som pocit, že mi tak nie celkom hovoríš pravdu, až sa pocit zmenil na presvedčenie a netvrď, že nie.

Sústavne odrbávaš, nielen ludí okolo seba, ale aj seba. Dobre ti tak trápenia v živote.

 

 

 

Kazdej tady vi ze ty dve bufny zakladal Granko kterej vic jak pred rokem prestal hrat kdyz meli 70 lvl .Taky mi na ne dal acc kdyz je zakladal ,ja sem je doexpil a vybavil,takze tu meles nesmysly a vubec si nevidis do pusy.Kdybys nemel v hlave gulasovku ,tak ti dojde ze neni o cem premyslet .Zlodej byl odhalen ,usvedcen a ma veci vratit .Nebo jsi videl nekdy soudce ,kterej zlodeji rekne vemte si rocek ,dva na promyslenou jestli to vratite ....psat si stebou je uplna ztrata drahocenyho casu .Pokud ty veci vratis ,tak to tady necham smazat a vse se uzavre,pokud ne zustane ti tady na tom servru cejch zlodeje.Presne jak jsi napsal vse se ti vrati dvakrat !!!

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

jediny plus, jak psal Sex, je drama na serveru a ze je co cist .....  jinak se budu opet, a to po vice nez roce, opakovat a rikam vy dva jste oba dva kaspari nejvetsiho kalibru ....vetsi idioty jsem vazne jeste nevidel ..... a jediny co umite je urazet a nadavat si na Foru, FB chatu apod. ...... v realu evidentne velke huby ale skutek utekl co ....

 

no nic dal nas zasobujte tema vasema "srackama" a honte dal pindiky, kdo z vas je horsi ...... my ostatni ....alespon ti normalni, co mame hlavu i na neco jineho nez jen aby nam neprselo do krku, se tim tady skvele bavime .... 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, SexSlayer said:

V reale je to úplne niečo iné :D Nechcem sa hájiť, ale ja osobne niesom v rl moc normálny, zato on podla všetkého je. Taky obyčajný negramotný priemer :D

Gonchar , Nephix , Naix a dalších ++++ nicku  to  byly pojmy i na šroubkolandu.

Mít 1000 nicků, mít tolik klanů , to je Schizofrenie  , plus není hanba abys šel k psychiatrovi a zřejmě i k sexuologovi, asi kvůli Deviaci, pomůžou ,přinesou ti štěstí do života.

Jestli se takhle tak chovají i v reálu, tak jejich rodina z nich musí mít obrovskou radost. A mít takových zaměstnanců jenom pár, každá firma krvácí nonstop.

Kluci najděte si ženu ,nebo jak se zdá chlapa ,nebo kachnu  .Chybí vam práce. Život je o jiném

Edited by minv
Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Aphr0 said:

jediny plus, jak psal Sex, je drama na serveru a ze je co cist .....  jinak se budu opet, a to po vice nez roce, opakovat a rikam vy dva jste oba dva kaspari nejvetsiho kalibru ....vetsi idioty jsem vazne jeste nevidel ..... a jediny co umite je urazet a nadavat si na Foru, FB chatu apod. ...... v realu evidentne velke huby ale skutek utekl co ....

 

no nic dal nas zasobujte tema vasema "srackama" a honte dal pindiky, kdo z vas je horsi ...... my ostatni ....alespon ti normalni, co mame hlavu i na neco jineho nez jen aby nam neprselo do krku, se tim tady skvele bavime .... 

Jedinou urazku tady vidim od tebe .Kaspar ses mozna  ty ,kdyz hajis  zlodeje ...

Link to post
Share on other sites
5 hours ago, SexSlayer said:

neni ti trapné žebrat nad vecami, ktoré už svojím debilizmom neuvidíš? Ty ty ty , dobroděj...

A keď si to vezmeš v lokalnom merítku, tak sa obaja len doťahujeme nad hlúposťou, ktorá má poškodiť moje meno, čo vlastne nieje podstatné pre mňa, pretože ja som si žiadne nikdy nebudoval, zato v globalnom merítku si každému tím fb chatom potvrdil, že ťa GMka supportujú a každý kto aspoň trošku rozmýšla si môže povedať, "no mne gmka nepomohli keď som to potreboval, ale argotovy ano, tak tu hrať nebudem.

Na jednej stránke denná dávka drámy je zaručená, čo je pre server +++

Na druhej strane poškodzuješ meno servera ktoré sa tu pár ludí roky snaží vybudovať  - - -

A v cem mi Gmka dali support ??.Ze mi Emca zjistila den kdy jsi mi vykrad dva accounty !! Kam jsi ty itemy preposlal na jaky chary .To je support ??Skoda slov pro cloveka bez mozku..

Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, SexSlayer said:

Sám si tvrdil, že jej to dalo hodne práce to vypátrat, lebo to bolo 2 mesiace naspet. Takže sa ti gmka môžu poďakovať, že zdržuješ prípravy na update a server sa ti môže poďakovať, že kvôli tebe nevyjde v září, ale až v prosinci a to je ešte i hrubý predpoklad.

Proc mluvis za GMka? Proc si vymyslis?

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.