L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Proof of clan Alliance


Recommended Posts

Ahoj, tak jsem dělal clan lvl 4 a vše šlo v pohodě, sbíral jsem herby atd. Harit herba šla o něco hůře, jako vždy a všude kde jsem hrál nic nového. Ovšem bingo, to bylo něco. Po 5 minutách jsem si řekl, že to může být rozdílné od ,,ne retail,, serverů. Zkoušel jsem různé varianty likvidace truhel a v mezičase jsem se koukal na net. Všude psali lidi stejnej návod(skoro) i zde- https://l2wiki.com/Proof_of_Clan_Alliance

Mno, tak nwm rád se poučím, ale nehrozí třeba(nějakou dobu nebyl důvod dělat clan lvl4), že po nějakých změnách se něco přenastavilo samo? Samo, že je skoro jistý, že něco dělám špatně, třeba:

Všechny tři q itemy sesbírala jedna postava(z šamanů), ty truhly té čarodějky taky rozbíjela sama.

Spellsinger 69 lvl,

Plošáky, i jednotlivě,

AOE + splash,

přihlédnutí truhly 1 - 5 /mají zařvat bingo 4x, pak hotovo - různé varianty postupu zabíjení.

Děkuji za jakoukoli pomoc.

 

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, sunshine said:

Spellsinger 69 lvl,

Plošáky, i jednotlivě,

AOE + splash,

přihlédnutí truhly 1 - 5 /mají zařvat bingo 4x, pak hotovo - různé varianty postupu zabíjení.

Děkuji za jakoukoli pomoc.

 

Tak neviem ja som nasiel navod tu:

http://lineage.pmfun.com/list/quest

A tu pisu:

12. Athrea plays a game with the clan member(s). She summons 16 chests and the members must destroy 
(by hitting) the chests until they find 4 of them say "bingo" when they destroy them. They have 1 minute 
to find all four.
13. If they complete the game successfully she gives them the Blood Of Eva. If not it costs 10,000 adena 
for another turn.
Edited by Zero
Link to post
Share on other sites
15 minutes ago, sunshine said:

Kdyby to byl špatný tip útoku, tak by ty truhly neshoutily BINGO vůbec.., ale díky za pomoc.

Este tam je:

They have 1 minute to find all four.

Takze este je celkom mozne ze to nedas v tom case...

@Emca kedze tu je to nastavene ako retail je tu aj tato podmienka?

Link to post
Share on other sites

Je to celé o náhodě, takže když to do té hodiny nedáš, tak naber quest znovu, herby si nech z minula a jdi rovnou na truhly (ty se musejí dělat pokaždé znovu). Pamatuju si, že u Šroubka jsem to jednou dělala 3x... Fakt o náhodě

Link to post
Share on other sites

Na někoho to svést musím.. hmm.. korea random tzv. náhodných dat asi 5 - 6 pokus na dva skilly.

_____________________________________Vše funguje_______________________________________________

Díky

PS: Děsně mi to připomíná enhancement věcí.

Link to post
Share on other sites

Clan lvl 5 v pohodě - jen můj tip - když už máte vyšší postavu a Gravekeepera dáváte na jednu ránu/třeba nuker/Healer on inkvisitor - radějí ho bouchat na blízku - hlavně potom, co vás naportí. Měl jsem ho pod půlkou - dle návodu, pak jsem ho nuknul CLkem/SE-inkvisitor a šup zase od začátku.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.