Sign in to follow this  
SexSlayer

pokec a drby o všetkom

Recommended Posts

Zazil som si to. Akurat s tym rozdielom, ze clovek ktoreho som nespoznal nazivo, ma nemohol nasrat. A vlastne ani nemoze. :D  

Vacsinou to bolo naopak.Viac ma nasierali ludia, ktori sa v hre a nasledne v reale, na kalbach, tvarili chrumkavo a potom, ked v hre ziskali gear a postavenie, chovali sa ako hovna. Ale tak funguje vacsina primitivov. U nas na serveri sme mali takych dostatok, Napriklad svojho casu herne dobry ale neskor, typek ludsky hodny flusanca, Darksharon. S tym som vychlastal dost vela piv a v case ked bol v slabsom klane (Silvers) tak bol pohodak s ktorym bola radost hrat a nazivo pit. Nejeden super vecer v Storme, pokecy, prdel, zabava. Potom sa z neho stal kkt ktory (nie voci mne) sa zacal chovat ako kreten a urazat ludi nie herne, ale osobne. A to vo velkom. Mna nie, pretoze ja som nebol sucastou jeho ally a war a taktiez, ja som sa podobnych flamov nezucastnoval. Ale keby som ho stretol nazivo, nic ine ako pohrdanie by som si pren nenasiel. Co som tym vlastne chcel povedat, uz  asi neviem. :D Skratka, ked sa niekto v hre chova ako kkt, tak aj kkt je, netreba sa tym nechat vytocit, nikdy. :D 

Edited by Trevor
  • Haha 1

Ako pokracuje telenovela ,co je noveho, ci uz zacala uhorkova sezona?   😉🙂

image.png.11a390e63c680b5538f37591ccf4cfea.png

gorila jedna! Hybaj na pánské, už 2 mesiace oberáme  a furt to raste jak dubáky po daždy!! Alebo jak dubáky ktoré v ruke vyrastajú ::DD:D

Edited by SexSlayer
  • Haha 1

On 7/27/2018 at 9:55 PM, SexSlayer said:

gorila jedna! Hybaj na pánské, už 2 mesiace oberáme  a furt to raste jak dubáky po daždy!! Alebo jak dubáky ktoré v ruke vyrastajú ::DD:D

tak to hej, nakladacky  , no ved kukaj ....🙂 Odborne tlmič vášne 

image.png.ef4bd7d1647f3fd795fcb54f64aeda6a.png

Edited by Fidoo

Preco by som to robil? Ja chlastam pre radost a zabavu. :D 

Predvidam ze za tych par rokov odkedy  FL skoncilo sa tento sasek takmer urcite nezmenil a akonahle bude hero (alebo nieco na ten sposob, napr super uber CL) zacne sa chovat po starom. A keby aj nie, v ociach vacsiny hracov ktori ho poznali sa diskvalifikoval natolko, ze som si takmer isty, ze tu nehra pod svojim vtedajsim nickom. :D 

Edited by Trevor