L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

pokec a drby o všetkom


Recommended Posts

Zazil som si to. Akurat s tym rozdielom, ze clovek ktoreho som nespoznal nazivo, ma nemohol nasrat. A vlastne ani nemoze. :D  

Vacsinou to bolo naopak.Viac ma nasierali ludia, ktori sa v hre a nasledne v reale, na kalbach, tvarili chrumkavo a potom, ked v hre ziskali gear a postavenie, chovali sa ako hovna. Ale tak funguje vacsina primitivov. U nas na serveri sme mali takych dostatok, Napriklad svojho casu herne dobry ale neskor, typek ludsky hodny flusanca, Darksharon. S tym som vychlastal dost vela piv a v case ked bol v slabsom klane (Silvers) tak bol pohodak s ktorym bola radost hrat a nazivo pit. Nejeden super vecer v Storme, pokecy, prdel, zabava. Potom sa z neho stal kkt ktory (nie voci mne) sa zacal chovat ako kreten a urazat ludi nie herne, ale osobne. A to vo velkom. Mna nie, pretoze ja som nebol sucastou jeho ally a war a taktiez, ja som sa podobnych flamov nezucastnoval. Ale keby som ho stretol nazivo, nic ine ako pohrdanie by som si pren nenasiel. Co som tym vlastne chcel povedat, uz  asi neviem. :D Skratka, ked sa niekto v hre chova ako kkt, tak aj kkt je, netreba sa tym nechat vytocit, nikdy. :D 

Edited by Trevor
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
On 7/27/2018 at 9:55 PM, SexSlayer said:

gorila jedna! Hybaj na pánské, už 2 mesiace oberáme  a furt to raste jak dubáky po daždy!! Alebo jak dubáky ktoré v ruke vyrastajú ::DD:D

tak to hej, nakladacky  , no ved kukaj ....🙂 Odborne tlmič vášne 

image.png.ef4bd7d1647f3fd795fcb54f64aeda6a.png

Edited by Fidoo
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Preco by som to robil? Ja chlastam pre radost a zabavu. :D 
 

Predvidam ze za tych par rokov odkedy  FL skoncilo sa tento sasek takmer urcite nezmenil a akonahle bude hero (alebo nieco na ten sposob, napr super uber CL) zacne sa chovat po starom. A keby aj nie, v ociach vacsiny hracov ktori ho poznali sa diskvalifikoval natolko, ze som si takmer isty, ze tu nehra pod svojim vtedajsim nickom. :D 

Edited by Trevor
Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Nezáleží na tom čo si kdo myslí,  mladší už nebudeme a aj tak raz umrieme a nezostane tu po nás ani prd--> Venované všetkym hráčom a hráčkam :)

Keď sa tak človek zamyslí, tak od spustenia serveru ubehlo koľko? 2 roky? Keď si tak pomyslím, že väčšina serverov ktoré som pobehal žiadny nebol ako tento. Kde "Experience how lineage ll was meant to be played - difficult, without p2w donate - only skill matters".  Vždy bol niekde problém. Posledný taký poriadny bol Forbidden Lands ale odvtedy... Žial, samí donate = pay to win, zabugované - lagujúce servery, solidné servery s tisíckami hráčov a s fiktivným počítadlom  v pomere(300 hračov, 700 traderov), retardované GMká v hre,  natrieskané Rules a pritom botovanie vo veľkom, pasivita zo strany GM... wipe po pol roku ,jawy pretažujúce pc, critikal errory či random disconnecti.

Páči sa mi idea, kde stabilný server beží niekolko rokov, nerobí sa wipe a všetko zostáva tak ako som to nechal v čase keď ma to prestalo baviť. A môžem sa ktomu nostalgicky kedy koľvek vrátiť. Môžem zmeniť X krat server a vždy ma to stiahne naspeť - sem. Pretože je tu vždy pre mňa.

Všetký problémy, ktoré som vymenoval tento server nemá. Má len jediný problém a to sú hráči, ích nízky počet a to sa potom potíka s problémamy malej komunity. A to sa žial asi nikdy už nezmení. V súčasnej dobe, sotva. Je mnoho iných lákavejších hier a low rate je ako second-job. Žial.

Preto si cením, že admin-team L2shrine nám poskytujú herný priestor a svôj čas - Zadarmo. A Čo máte dneska zadarmo? Nič. 

Preto by som rád aby L2shrine požil ešte pekných pár rokov, či už s hráčmi alebo bez nich. Vskutku, mne je to osobne jedno, ja som tu neni kvôli hráčom. Ale kvôli sebe :P

 

 

 

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.