L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

pokec a drby o všetkom


Recommended Posts

Takže znova. Neviem aká bola odpoveď alebo či nejaká vôbec bola v poslednom topiku(pokec o všetkom), pretože cenzúra funguje na plné obrátky ale z toho čo som vyčítal od @argot v chatboxe som sa dozvedel, že zase zapiera a namýšla si nezmysli a vlastne ma zase uráža. Takže som tu ten zly ja.

"argot: what do you psychopath meles, I did not steal anything here. You only can not 
get banged that I've kicked you out of the clan
 because you've developed a personality, Glum and so you invented the nonsense"

Strašne si háklivý keď ti niekto povie, že kradneš. Xorc to úplne podkuroval, veď ked si sa sám netajil ako to na letisku chodí, čo tam vídíš....

Keď ti poviem, že klameś tak ti hned agresívne reaguješ akoby si hovoril presný opak. A tak to vlastne i je. Koho tu chceš klamať?

Na druhej strane, už keď som mal v title "Ibalgin kradne" alebo som sem písal do chatboxu, že si vybral účty, tak som samozrejme myslel herné účty, lenže ty si zase taký naivný že si domýšlaš, že sa to týka Real Life(preto GMkam chodia PMky, že sa to bude riešiť súdnom cestou? Sám píšeš here - tu. píšeš o hre). Píšeš o mňe ako o psychopatovy , nazývaš ma glumom(hlavne že je hneď vedla tvojho syna na fotke, že? Niesi to nahodou ty?) , vyčítaš mi že ťa urážam a že mam depresiu z toho že si ma vyhodil z klanu... pritom som uplne v klude, možno som trošku naštvaný, že zas sa tu angažuje inteligentná čast serveru, ktorá nevie nič iné len si stažovať gmkam do pm alebo nahlasovať thread.

 

o tom vykrádaní, napíśem to ešte raz. Informácie mám z posluchu TS :)

Sonagh patrí pod grankov účet si hovoril. Doteraz máš prístup na viaceré Grankové účty. Keď Maila odišla z klanu do LR, tak si tvrdil, že dala infinitimu prístup na tieto účty. Ten ich zdelil marazovy aby ich vykradol. Čestný Marazo to ale povedal nám. Potom si začal urýchlene prendávať veci z tíchto postav a pleskanec alebo nekdo ta presvedčil aby si napísal grankovy, povedal mu čo sa stalo a aby si ho poprosil, či by nezmenil hesla, nebol si moc nadšený (bál si sa mu napísať, lebo keby zmenil hesla, nemusel by ti ich povedať a nemohol by si už používať jeho postavy)

Granko keď zistil ćo sa stalo, zmenil hesla avšak ešte sa pozrel na svoju hlavnú postavu, ktorá bola komplet vybraná. Keď sa ťa spýtal, čo sa stalo , tak si mu povedal, že to vykradla Maila, pritom si dobre spomínam, )urćite i další z NK , že si si jeho dracoset nenávratne požičal a žeho je postavu si vybral ty.

https://imgur.com/LDTskkB

Na tvoje prekvapenie , ti dal prístup i na účet na fóre, lebo si znel presvedčivo. Pekne si ho oklamal čo? Máš dobrý pocit že..

Ten Granko zveril svôj herný účet niekomu do klanu len preto, že bol CL nocnéhoklubu a že sa na to sám vyprdol. Porád si ho vinil za to, že to bol nevychovaný ćlovek, ktory tí nezdôvodnil prečo prestal hrať...

 

Možno by si mu už mal povedať pravdu, odlahčíš si svedomiu a nebudeš museť zase zapierať, veď aj tak už každý vie, že si presne taký ako píšem :)

Link to post
Share on other sites
On 16. 3. 2018 at 9:06 AM, SexSlayer said:

Takže znova. Neviem aká bola odpoveď alebo či nejaká vôbec bola v poslednom topiku(pokec o všetkom), pretože cenzúra funguje na plné obrátky ale z toho čo som vyčítal od @argot v chatboxe som sa dozvedel, že zase zapiera a namýšla si nezmysli a vlastne ma zase uráža. Takže som tu ten zly ja.

"argot: what do you psychopath meles, I did not steal anything here. You only can not 
get banged that I've kicked you out of the clan
 because you've developed a personality, Glum and so you invented the nonsense"

Strašne si háklivý keď ti niekto povie, že kradneš. Xorc to úplne podkuroval, veď ked si sa sám netajil ako to na letisku chodí, čo tam vídíš....

Keď ti poviem, že klameś tak ti hned agresívne reaguješ akoby si hovoril presný opak. A tak to vlastne i je. Koho tu chceš klamať?

Na druhej strane, už keď som mal v title "Ibalgin kradne" alebo som sem písal do chatboxu, že si vybral účty, tak som samozrejme myslel herné účty, lenže ty si zase taký naivný že si domýšlaš, že sa to týka Real Life(preto GMkam chodia PMky, že sa to bude riešiť súdnom cestou? Sám píšeš here - tu. píšeš o hre). Píšeš o mňe ako o psychopatovy , nazývaš ma glumom(hlavne že je hneď vedla tvojho syna na fotke, že? Niesi to nahodou ty?) , vyčítaš mi že ťa urážam a že mam depresiu z toho že si ma vyhodil z klanu... pritom som uplne v klude, možno som trošku naštvaný, že zas sa tu angažuje inteligentná čast serveru, ktorá nevie nič iné len si stažovať gmkam do pm alebo nahlasovať thread.

 

o tom vykrádaní, napíśem to ešte raz. Informácie mám z posluchu TS :)

Sonagh patrí pod grankov účet si hovoril. Doteraz máš prístup na viaceré Grankové účty. Keď Maila odišla z klanu do LR, tak si tvrdil, že dala infinitimu prístup na tieto účty. Ten ich zdelil marazovy aby ich vykradol. Čestný Marazo to ale povedal nám. Potom si začal urýchlene prendávať veci z tíchto postav a pleskanec alebo nekdo ta presvedčil aby si napísal grankovy, povedal mu čo sa stalo a aby si ho poprosil, či by nezmenil hesla, nebol si moc nadšený (bál si sa mu napísať, lebo keby zmenil hesla, nemusel by ti ich povedať a nemohol by si už používať jeho postavy)

Granko keď zistil ćo sa stalo, zmenil hesla avšak ešte sa pozrel na svoju hlavnú postavu, ktorá bola komplet vybraná. Keď sa ťa spýtal, čo sa stalo , tak si mu povedal, že to vykradla Maila, pritom si dobre spomínam, )urćite i další z NK , že si si jeho dracoset nenávratne požičal a žeho je postavu si vybral ty.

https://imgur.com/LDTskkB

Na tvoje prekvapenie , ti dal prístup i na účet na fóre, lebo si znel presvedčivo. Pekne si ho oklamal čo? Máš dobrý pocit že..

Ten Granko zveril svôj herný účet niekomu do klanu len preto, že bol CL nocnéhoklubu a že sa na to sám vyprdol. Porád si ho vinil za to, že to bol nevychovaný ćlovek, ktory tí nezdôvodnil prečo prestal hrať...

 

Možno by si mu už mal povedať pravdu, odlahčíš si svedomiu a nebudeš museť zase zapierať, veď aj tak už každý vie, že si presne taký ako píšem :)

 

Edited by argot
Link to post
Share on other sites
On 16. 3. 2018 at 9:42 AM, SexSlayer said:

Práve teraz mi pripomínaš tie časy , keď sme sa tu naťahovali s Xorkom a on a jeho LR banda stála proti nám. Lenže ja som teraz sám a miesto Xorka si tam ty a LR.

 

ftw

 

Edited by argot
Link to post
Share on other sites

minule si písal, že ich miluješ, teraz sa od ních chceš distancovať...

Ak si uvedomíš, že ľudia na druhom konci sú proste len ľudia a nebudeš snimi jednať ako so zvieratami, ,obvinovat ,spinit ,nemas nic jineho na praci tak aj oni bude tak isto jednať stebou.

To že som tu a strácam s tebou čas je len moja vlastná iniciatíva posunúť veci k lepšiemu i keď trošku násilnou formou. Už si sa mi omluvil za sarjen i keď si si myslel, že sa mýlim a zastával si ju, to je dobre. Máš jedno bezvýznamné plus.

Mne sa ospravedľnovať síce nemusíš, ale za to že ma podcenuješ, radíš medzi psychopatov a glumov si len pridal na tom, ako nesmierne si ma urazil svojím doterajšim chovaním. Toto je len výsledok tvojho konania za celý ten čas. 

Ak mieniš pokračovat v nejakom takom neuctivom podlom chovaní ako do teraz, tak nečakaj, že na psa opäť nepríde mráz.

Skús byť voči sebe fér, aj voči ostatným čo sa týka chovania a uvidíš, že budeš v psychickej pohode a nebudeš potrebovať hru Lineage 2 ktomu aby si aspoň na chvílu utiekol z reálneho života.

Link to post
Share on other sites

Ešte som čosi zabudol.

Chcel som len prejav dôvery čo sa týka NK, no nestalo sa.  Myslíš, že keby som predtým chcel zruinovať NK tak by som ho nezlikvidoval? Keby som bol ozaj taký naviazaný na postavu alebo na klan ako ty tvrdíš, tak by som to spravil asi ako Aezu nie? Nechal si CL a všetkých vykopal.

A keby som ozaj taký ako si ty domýšlaš, tak si lognem Ibalgina a prehodím si CL na seba a spravím to isté ako aezu. Pamätáš si ako som ti PMkoval v hre, že by si si mal zmeniť heslá na účty? Bolo to po tom, čo si ma "kvazi" vykopol. No Ty si ich nezmenil...

Kedže mne si doporučoval tabletky na nervy, ja ti doporučujem Piracetam AL 800. GL

Link to post
Share on other sites
On 16. 3. 2018 at 10:44 AM, SexSlayer said:

minule si písal, že ich miluješ, teraz sa od ních chceš distancovať...

Ak si uvedomíš, že ľudia na druhom konci sú proste len ľudia a nebudeš snimi jednať ako so zvieratami, ,obvinovat ,spinit ,nemas nic jineho na praci tak aj oni bude tak isto jednať stebou.

To že som tu a strácam s tebou čas je len moja vlastná iniciatíva posunúť veci k lepšiemu i keď trošku násilnou formou. Už si sa mi omluvil za sarjen i keď si si myslel, že sa mýlim a zastával si ju, to je dobre. Máš jedno bezvýznamné plus.

Mne sa ospravedľnovať síce nemusíš, ale za to že ma podcenuješ, radíš medzi psychopatov a glumov si len pridal na tom, ako nesmierne si ma urazil svojím doterajšim chovaním. Toto je len výsledok tvojho konania za celý ten čas. 

Ak mieniš pokračovat v nejakom takom neuctivom podlom chovaní ako do teraz, tak nečakaj, že na psa opäť nepríde mráz.

Skús byť voči sebe fér, aj voči ostatným čo sa týka chovania a uvidíš, že budeš v psychickej pohode a nebudeš potrebovať hru Lineage 2 ktomu aby si aspoň na chvílu utiekol z reálneho života.

 

Edited by argot
Link to post
Share on other sites

že sú ti sympatický. Obrazne som to len nazval. 

Tak pozor, exra ma prvý začal obvinovať z užívania omamných látok a žoldákmi som ich nazval preto, že prišli do klanu len aby mohli farmiť antíka. Neskôr lotor vysvetlil, že to len Exra je taký a že lotor prišel hlavne preto, aby vyvážil síly.

a zase urážky.. diky cením si toho.

Vidím, že nemá zmysel s tebou jednať po dobrom. Si človek čo zrejme vyrastal v žumpe, dokazujeś mi každým dalším emo Je ti cez 40 a nič si nezažil, žiješ s L2 a žijeś sám, lebo ťa všetci opustili. Keby nemáš kamarátov na L2, tak nemáš zádnych.

Tvojou jedinou obranou je útok. Level ibalgin.

Celý si smiešny,... veď tolko som toho napísal a ty stále to svoje... vôbec ti ani nezaplo.. nič. 

O mne nič nevieš, asi len tolko že som málo vravný, že rád píšem a čo ešte vieš? O otcovy si úplne vedla o mojom živote tiež. Daj eśte niečo nech sa pobavíme

 

 

Edited by SexSlayer
Link to post
Share on other sites
On 16. 3. 2018 at 11:10 AM, SexSlayer said:

že sú ti sympatický. Obrazne som to len nazval. 

Tak pozor, exra ma prvý začal obvinovať z užívania omamných látok a žoldákmi som ich nazval preto, že prišli do klanu len aby mohli farmiť antíka. Neskôr lotor vysvetlil, že to len Exra je taký a že lotor prišel hlavne preto, aby vyvážil síly.

a zase urážky.. diky cením si toho.

Vidím, že nemá zmysel s tebou jednať po dobrom. Si človek čo zrejme vyrastal v žumpe, dokazujeś mi každým dalším emo Je ti cez 40 a nič si nezažil, žiješ s L2 a žijeś sám, lebo ťa všetci opustili. Keby nemáš kamarátov na L2, tak nemáš zádnych.

Tvojou jedinou obranou je útok. Level ibalgin.

Celý si smiešny,... veď tolko som toho napísal a ty stále to svoje... vôbec ti ani nezaplo.. nič. 

O mne nič nevieš, asi len tolko že som málo vravný, že rád píšem a čo ešte vieš? O otcovy si úplne vedla o mojom živote tiež. Daj eśte niečo nech sa pobavíme

 

 

 

Edited by argot
Link to post
Share on other sites

už som to písal a písal som to aj do predvcerajsieho topiku pod nazvom "pokec o vsetkom" ktory je schovaný. Keby ste to porád nenahlasovali, tak by sa to určite zmestilo do jedného topiku. 

Nikdy som nikde netvrdil, že ma živý otec. Nehovoríš to preto, že chceś zo mňa dostať nejaké info, ktoré nemáš? Tak dovoľ aby som to upresnil a vyviedol ťa z omylu v ktorom žiješ. Už minule na tom FB som ti pisal, že pri dospievaní sa o mňa staral/nestaral nevlastný otec, ktorý bol mentalne na urovny teba, že mi ho pripomínaš. Môj skutočný otec odišiel keď som mal 13. Pracoval v štátnych službách. spravilo ti to teraz dobre? 

Zažil som chudobu, keď sme doma nemali pomaly čo jesť, bol chlad. Spávali sme na nafukovačkách a ani teplú vodu sme nemali. Kvôli môjmu otcovy, ktory si takmer všetko vzal pri rozvode. Oporou mi boli ľudia, ktorý žili rovnako ako my. Boli čestný, spravodlivý, dokázali ponúknuť i z toho mála čo mali.

Je tomu len 15 rokov a keď sa obzriem späť. Bolo len dobre, že foter odišiel, pretože dnes si žijem tak ako chcem, pracujem len vtedy keď chcem a kde chcem

Mám majetok a nemôžem povedať, že si žijem zle. Nič mi do ruky nespadlo hotové ako si každý myslí, nadrel som sa vlastnou hlavou ako každý iný kto sa má lepšie.

Mohli by ste si aspoň prestať vymýšlať sprostosti, pretože z môjho pohladu patríte medzi tých ktorý mi závidia i nos medzi oćami,peniaze a meno ktoré vy nemáte ani nebudete mať, pretože nerozmýšlate.

 

Teraz viete niečo nové o mojej rodine, poďte prekrúcovať to vám ide najlepšie.

 

 

 

Edited by SexSlayer
Link to post
Share on other sites

Shrnutí tele novely:

SexSlayer: Je mi bez tebou smutno Argot ....

Argot: Mně bez tebe taky SexSlayere...

Argot: Už ale nemůžeme být spolu.

SexSlayer: Všechno to byla tvoje chyba .... dal jsem ti svoje nejlepší roky Ibalgine a ty mě teď opouštíš !????

Argot: Ano, protože si mi  nedal to, co jsem potřeboval ....

SexSlayer:  Kradli jsme spolu, lamili jsme spolu, podváděli jsme a smáli se těm, které jsme po nocích při šumě mikrofónů pomlouvali .... tak, co ti chybělo!??

Argot: Jednoduše si mi nestačil ... našel jsem si jiného ... silnějšího, chytřejšího a zelenějšího ... ( na správných místech )

SexSlayer:  Já hlupák jsem ti věřil ... dal ti svojí lásku ..... stavěl se před tebe i za tebe k lidem zády (vrrrrr, ne, že by se mi to nelíbilo)

SexSlayer:  Zlomíš mi srdce, pokud mi nadobro opustíš Argot.... tvůj žlutý úsměv, lesklá pleš a škleb ťamana tě budou navždy mému srdci připomínat ...

Argot: Už je tomu konec ... smiř se s tím už ...

Argot: Plyšáka, co jsem ti dal si beru sebou ....

SexSlayer: Já sa ti pomstím a jednoho dne si míšu vezmu zpět !!!

  • Like 8
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

asi ne. Nemám rád fejkové relácie, ktoré sa tvária ako reálne.

Vy sa na tom bavíte, ale čo je nepochopitelné na tom, že chcem omluvu od @argot za falošné / neuprímné chovanie za obdobie keď sme spolu hrali?

To ozaj @argot nevie myslieť samostatne, keď ma musí rozoberať na TS, aby zistil, čo chcem, po tom čo som mu to všetko už objasnil? @argot čítal si už ten topik zo stredy ktorý tu nieje videť? Ignoroval si to že.. to je najlahšie.. to je také ibalginovské.

Toto je len výsledok jeho ignorácií jak v hre, tak na FB. Kašlal na bežné problémy a nahovára si že žiadne neboli. Kašlem na to, že mi nadáva, že mu nadávam ja, nič iné ako omluvu som nechcel, ale on miesto dvoch slov nedokáže nič iné, len dramatizovať a vymýślať si.

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

SexSlayer, bez ohladu na to, ako s tebou mozem a (ne)chcem sucitit si nemozem odpustit jedno. Si naozaj tak naivny, ze si myslis ze niekto bude brat ohlad na to aky zijes zivot, aky si, cim si si presiel? Ze to niekto oceni alebo bude respektovat, na nejakom internete, v nejakej hre kde sa emocie chudakov porazenych v pvp roztecu ako pecen po pollitraku domacej?

Komunitne trenice som zazil uz davno, pamatam si ked sa na L2 zraze typci obijimali jak gayovia, pili spolu, dobre ze spolu neriesili adopciu. :D Koli par pvp sa neskor  primitivne hejtilii, vymyslalisi trollstrva. :D   Kasli na to clovece, nevyriesis to, je to hra. A vacsina ludi ktorych z komunity spoznas ta ma aj tak na haku a ma radsej svoje haluze. Nezmenis ich. A tych par co za to stoji, ostane. Na to sa sustred. :) 

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
2 hours ago, SexSlayer said:

@Trevor vďaka za podporu. Súhlasím s tým, že som naivný v tom, že si dokážem vytvoriť priateľský a dôverný vzťah s človekom, ktorého som nikdy nestretol. Bola to veľmi nemilá lekcia pre mňa zato poučná :)

Napodobne :-(

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.