L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

10 hours ago, martin35 said:

Ten event poslal server definitivně do sraček, celkem demence aby typek vytahl 7 S80 gun za jeden den nemluve o S gunach to uz je jako N grade, lidi uz ani nechodi ani mimo mesto a delaji jen ucty aby pretahovali event intemy. GG &Bye

Upřímně, k čemu je S/S80 bez SC13/SC14 proti lidem, co mají vesper s SA a s atributem 300?

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
21 hours ago, Emca said:

Upřímně, k čemu je S/S80 bez SC13/SC14 proti lidem, co mají vesper s SA a s atributem 300?

Co se eventu tyce zabil vse ,dokonano jest .SC14 kdyz se budu nudit tak nadelam pro celej klan za dva dny ,naopak atribut 300 je temer nedosazitelny ze dvou duvodu ,jednak je divne nastaveny spamovany plaminku v seedu,neni mozny aby se  ve trech komnatach za 20 minut nespawnul ani jeden plaminek ,to je pri potrebe 20 stejnej kusu na jeden krystal a sanci ze to vyjde pri vkladani asi 40% na fakt dlouho,zvlast kdyz rusaci napojeny vodkou dokazou stat na strazi celou dobu  co je seed otevrenej .Takze bez sance....jinak ja sem treba vytahnul z eventu uz 8 S80 gun  ,S ani neberu protoze tolik S crystalu by se mi do cwh asi ani neveslo,kazdej pet  uz pri narozeni dostava do vinku S dualy nebo Imperial hulku .S crystaly nemaji zadnou cenu ,S shoty taky ne ,nikdo nepotrebuje craftit ,matros  ztraci na cene .Mozna by stalo za uvahu  restartovat servr od zacatku nebo nahrat  Freyu at to prilaka novy lidi . 

Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, argot said:

jinak ja sem treba vytahnul z eventu uz 8 S80 gun

Tak to máš docela štěstí (a nebo trpělivost), co jsem to tady počítala, tak na 8 S80 zbraní by ti to mělo zabrat v průměru něco kolem 21 hodin čistého času a sežrat přibližně 20k svitků.

Link to post
Share on other sites

matroš furt nekdo kupuje. Treba minule som tam dal 20,000 kusov leather za úbohú cenu a dva týždne nikdo nechcel, tak som ho pretvoril na CL , dal predraženu cenu a takmer do pár hodin už nebol. Ľudia sú len líny. Matroš nestratí na cene pokiaľ sleduješ trh a vieś odhadnúť kedy nemáš konkurenciu a môžeš prehánať. V tom momente možeš dať i 1,5x z obvyklej ceny a netrpezlivý bohatý hráči to kúpia. Vždycky sa najde nejaký magor, ktorý to bude chciet kúpiť skôr ako niekto iný,

Z eventu som vytiahol zatial blbosti, ale na druhú stranu som rád, že niekomu sa podarilo vybrať viac, pretože je šanca že tieto veci nebude potrebovať a pošle ich do obehu. Hráči chcú pvp a s bečkom alebo proti béčku to asi nieje moc záživné.

Restart ti urobí nával na mesiac-dva a potom to bude zase take isté ako teraz. Hráčov už nerešte. Low rate nebude mať nikdy velkú popularitu.

Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Emca said:

Tak to máš docela štěstí (a nebo trpělivost), co jsem to tady počítala, tak na 8 S80 zbraní by ti to mělo zabrat v průměru něco kolem 21 hodin čistého času a sežrat přibližně 20k svitků.

¨Na posledni dve zbrane  me stacilo 400 svitku a asi 50 minut jinak tech svitku padlo max 7 k a to mozna i min nevim nepocitam to,kdybych chtel S guny  tak jich mam dalsich 50,posledni extrem byl  22 crash ,14 crash  a znovu na 22  na trech holich .V klanu jsou lidi ktery maji 15+ S gun a myslim ze kdyby meli koule a nechteli S gunu na kazdyho peta tak z tech 15 by dostali minimalne 10 na S80. Co se restartu tyce ,naval lidi bude a nebudou odchazet pokud v eventech nebudou jako odmena armory ,guny ,sperky.Podstatny casti hry, na ktery clovek potrebuje cas a usili  aby je ziskal.Moc dobre si pamatuju jak sme pobihali 3 mesice po Varce v 7 lidech a staveli pro vsechny S sety ,byla to drina ale jinak to neslo,pak prisel truhlickovej event a kazda smucka na 40 lvl sedela na namku s Ic gatema nebo drako telem ,behem tydne se prolomily hranice a moznosti tech top klanu ktery by jeste dlouho zustaly zavreny a  ktery by  tady ty lidi drzeli o dost dele.

Link to post
Share on other sites
1 hour ago, SexSlayer said:

Restart ti urobí nával na mesiac-dva a potom to bude zase take isté ako teraz. Hráčov už nerešte. Low rate nebude mať nikdy velkú popularitu.

Na offiku se hralo na 1 ratech a bylo tam 7 tisic lidi ,nikomu nevadilo ze se vse tahne ,hnalo je dopredu usili aby se vyrovnali tem top lvl a meli i lepsi veci .A vydrzeli hrat roky.Vim ,bylo to i tom ze hra se prubezne upgradovala na vyssi chronikl,ale kazdej mi tady da za pravdu ze po H5 uz to nebyla ta stara lajna.Tezko rict zda by se sem zase navalilo 800 lidi co chteji hrat uplne od piky Gracii epilog ,kazdopadne si myslim ze by jich bylo daleko vic nez je ted .Lidi sem sice chodej novy ,ale za kazdyho kdo prijde ,tak tri utecou .Je to smutny ,ale je cas nalit si cisteho vina. A  tenhle event to trochu zazdil.Nebo snad chce jeste  nekdo jit na Rb  s pranim ze padne S mec a posili se tim klan ,ne proc napisu do chatu a mam behem chvilky 5 nabidek za smesnou cenu ,ze si muzu vybirat ..

Link to post
Share on other sites
9 hours ago, argot said:

Na offiku se hralo na 1 ratech a bylo tam 7 tisic lidi ,nikomu nevadilo ze se vse tahne ,hnalo je dopredu usili aby se vyrovnali tem top lvl a meli i lepsi veci .A vydrzeli hrat roky.Vim ,bylo to i tom ze hra se prubezne upgradovala na vyssi chronikl,ale kazdej mi tady da za pravdu ze po H5 uz to nebyla ta stara lajna.Tezko rict zda by se sem zase navalilo 800 lidi co chteji hrat uplne od piky Gracii epilog ,kazdopadne si myslim ze by jich bylo daleko vic nez je ted .Lidi sem sice chodej novy ,ale za kazdyho kdo prijde ,tak tri utecou .Je to smutny ,ale je cas nalit si cisteho vina. A  tenhle event to trochu zazdil.Nebo snad chce jeste  nekdo jit na Rb  s pranim ze padne S mec a posili se tim klan ,ne proc napisu do chatu a mam behem chvilky 5 nabidek za smesnou cenu ,ze si muzu vybirat ..

Kamo nemožeš porovnávať offik , a celkovo komunitu l2 , s free servermi a komunitou teraz . Pozri si už len dnešne MMORPG , to je jedno ktorú .. všade sa snažia to spraviť tak aby hráči nemuseli to farmiť roky ako kedysi na L2 . 

Link to post
Share on other sites

čo sa týka RB ... radšej by som chodil to než enchantil v girane jak dement :D Ale koľko krát som sa snažil klan a alli dokopať ktomu a nič . Až na par vynimiek keď chalani od LastRun nalogovali full party (full buff) a zložili to somnou ( resp. ja som tam bol skor k hovnu s mojim EQ ) :D Server ako taký sa mi páči, aj ked je tu par dementov ale medzi nich patrím aj ja a takych je v každej hre kvantum . Ale solo hra ma fakt nebavi, hlavne nie na low rate kde nemam cas ani chut robit a logovat 9 okien nato aby som si nieco vedel spraviť aj sam .

  • Thanks 1
Link to post
Share on other sites
On 11. 2. 2018 at 10:59 AM, Emca said:

Upřímně, k čemu je S/S80 bez SC13/SC14 proti lidem, co mají vesper s SA a s atributem 300?

Keby na začiatku serveru vybanujete všetkych čo narvali skili na +30 cez bug a nielen par rusakov ale i ostatných a keby ste sa prestali tvárit že o tom nic nevíte, len aby vam neodišlo pár ruských priatelov, ktorých ste si sem vlastne pozvali na tích vašich cheater stránkach a nechali tu prirodzene vyvýjat komunitu , tak by tie Ska k nečomu boli... Avšak než začal event s yogim tak i ekonomika šla do prdele, nechcete už rovno nahodit GM Shop?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Link to post
Share on other sites
31 minutes ago, SexSlayer said:

Keby na začiatku serveru vybanujete všetkych čo narvali skili na +30 cez bug a nielen par rusakov ale i ostatných a keby ste sa prestali tvárit že o tom nic nevíte, len aby vam neodišlo pár ruských priatelov, ktorých ste si sem vlastne pozvali na tích vašich cheater stránkach a nechali tu prirodzene vyvýjat komunitu , tak by tie Ska k nečomu boli... Avšak než začal event s yogim tak i ekonomika šla do prdele, nechcete už rovno nahodit GM Shop?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

:D by rozdali bany zato a by tu hral mozno tak GM tým :D

Link to post
Share on other sites

nwm už to asi vykoumali a opravili. Ale funguje ten jak hoší povytahovali za pár dní z eventu hafec gun a to len díky postupu ktorý evidentne funguje. Postup je nasledovny, strčíš si palec do prdele pri enchantovaní nad +4 a po každom konci enchantu vyndaš palec a zasuneš do svojej tlamy. Takto to striedaš až na +23 Pokud ti to rupe, delas to pomalu a musíš byt rychlejší. gl&hf

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.