L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Seven Signs Dusk nebo Dawn????


Recommended Posts

Ahoj mám dotaz , na většině serverů které jsem zkoušel se volil vždy Dawn. Obzvlášť na serverech z menší počtem hráčů. Jak je to na L2shrine???

Minulý týden vyhrál Dusk to někdo obrátil periodu naschvál nebo jak to je?? Díky za radu

Edited by Kubaxx
Link to post
Share on other sites
32 minutes ago, Narran said:

Ano par dementov nema co robit tak kurvi hru aj tym par ludom co tu hraju :D a potom ludia odchandzaju a kazdy place .. QQ :D

7S dusk/dawn je soucast hry od C3. To ze vetsina lidi tu mechaniku ignoruje a pak place, kdyz ji nekdo jiny vyuzije, je jejich problem. Forsaken zabralo zhruba 5x5 minut to otocit. Jestli zbytek serveru neni schopen tohle zvratit, tak si ten debuff zaslouzi.

 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
56 minutes ago, mirage said:

7S dusk/dawn je soucast hry od C3. To ze vetsina lidi tu mechaniku ignoruje a pak place, kdyz ji nekdo jiny vyuzije, je jejich problem. Forsaken zabralo zhruba 5x5 minut to otocit. Jestli zbytek serveru neni schopen tohle zvratit, tak si ten debuff zaslouzi.

 

No nehovor , kebyže mi to nenapíšeš ani neviem že nejaké cata vôbec sú :D:D  Aj by som to chápal pri komunite aspoň 500 aktív ... ale tu je to proste trošku trapne :D mne je to fuk len konštatujem že proste všetci plačete ako malo ľudi tu hra a tak či tak sa ich snažíte ešte viac odradiť :D + čoskoro odíjde ďaľších cca 15 ľudí od nás - nie kvôli tomuto čo sa stalo . Takže tu budete mať ešte väčší priestor pre takéto poznámky a menej ľudí tu bude plakať jak ja - my  , ako si sám zdôraznil :)

Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, vacicak said:

debuf je snad problem? kazdej uvazujici clovek to obejde a lidi co maji znalosti dane hry bych dementama nenazval :-)

Debuff nie je problém , problém je že nový hráči( a to nehovorím iba o mne)  si nevedia unsealnut armory, spojiť dualy , farmiť AA na gemy atď... očividne ty tie znalosti nemáš tak ma tu nepoučuj :D 

 

Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Narran said:

Debuff nie je problém , problém je že nový hráči( a to nehovorím iba o mne)  si nevedia unsealnut armory, spojiť dualy , farmiť AA na gemy atď... očividne ty tie znalosti nemáš tak ma tu nepoučuj :D

mas pravdu, tydeni nemoznost jit do kata je strasne devastujici a duvodem k odchodu :-)

Link to post
Share on other sites
On 17. 1. 2018 at 2:03 PM, Narran said:

No nehovor , kebyže mi to nenapíšeš ani neviem že nejaké cata vôbec sú :D:D  Aj by som to chápal pri komunite aspoň 500 aktív ... ale tu je to proste trošku trapne :D mne je to fuk len konštatujem že proste všetci plačete ako malo ľudi tu hra a tak či tak sa ich snažíte ešte viac odradiť :D + čoskoro odíjde ďaľších cca 15 ľudí od nás - nie kvôli tomuto čo sa stalo . Takže tu budete mať ešte väčší priestor pre takéto poznámky a menej ľudí tu bude plakať jak ja - my  , ako si sám zdôraznil :)

No a predstav si ze oni vobec nevyuzili na prevratenie periody cata ale festival... Ruku na srdce kto tu robi festival? Nikto...

Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, SexSlayer said:

no dobre a čo ti to pomože, keď už si reglý? Môžeś to akurát tak hypnotizovať a čo ti to pomôže?

Pomoze ti to v tom ze sa mozes prihlasit na festival a skusit to otocit (alebo aspon stazit) a nie len pindat ze to otocili...

Link to post
Share on other sites
11 hours ago, SexSlayer said:

a čím to otočím :P Cicinou?

OMG tu gulatu vec na krku nemas len na ozdobu... pouzij ju,,,

Kazdy tu pise ze ma kopu supportov... staci ti 5 postav portnes sa k Oracle of dusk/dawn a tam sa s tou partou regns na festival. Instancia na festival trva 18 minut a ty mas pozabijac co nsjviac mobov...

Ak mas iba 3 postavy tak napis do klanu a chodte spolocne... parta s 5 postavami sa da splasit ked sa chce...

Edited by Zero
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
22 hours ago, Zero said:

record3.PNG

 

On 1/17/2018 at 4:24 PM, Narran said:

Debuff nie je problém , problém je že nový hráči( a to nehovorím iba o mne)  si nevedia unsealnut armory, spojiť dualy , farmiť AA na gemy atď... očividne ty tie znalosti nemáš tak ma tu nepoučuj :D 

Nechci vás nějak strašit, ale pokud vyhraje Dawn a u Gnosis bude pod 35 %, tak s unsealováním armorů a spojováním duálů budou mít smůlu zase...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
On 17. 1. 2018 at 12:16 PM, Narran said:

Ano par dementov nema co robit tak kurvi hru aj tym par ludom co tu hraju :D a potom ludia odchandzaju a kazdy place .. QQ :D

Ked niekto odide koli tomu ze o dva tyzdne presvhne 7S tak to je naozaj hrac ktoreho treba oplakat, ze odisiel! 

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.