L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Ahoj,

ráda bych se zeptala zda je nějaká šance, na získání Belt doplňku, výměnou za odměny z TW. Vzala jsem si na postavě tu bedničku a po otevření zmizela a nic se neobjevilo, a dále pak jsem měla dva sealed magic ornamenty a při unseal zmizely a nikde se neobjevily. Tak netuším zda je to tak dobře a jenom jsem měla smůlu a nebo jsem udělala nějakou chybu.

Poradíte někdo ? ...

Link to post
Share on other sites

To je normalni, na belt by mela byt sance 15% S, 30% A, teoreticky muzes z jedny bedny dostat oba, nebo taky nic. Obdobne pin, pouch, ornament, clip, tam jsou sance asi jiny, ale bude to podobny.

Pri unsealu se unseal nemusi povest a item zmizi to se taky dost casto stava.

Musis to zkouset dal a neco ti padne

Link to post
Share on other sites

Ahoj, z bedničky je šance 60 % na horší a 30 % na lepší belt/pin/pouch/runu/ornament (pro low bedničku je to C a B belt, pro high bedničku A a S belt) a jak píše @Deathwing, můžou padnout oba.

Unsealování pinů/pouchů/run/ornamentů má tyto šance:

  • top grade 1 %
  • high grade 4.5 %
  • mid grade 15 %
  • low grade 30 %
  • nic 49.5 %
Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Emca said:

Ahoj, z bedničky je šance 60 % na horší a 30 % na lepší belt/pin/pouch/runu/ornament (pro low bedničku je to C a B belt, pro high bedničku A a S belt) a jak píše @Deathwing, můžou padnout oba.

Ty sance jsou z dat serveru? ja jsem dohledal 30% horsi, 15% lepsi pro belt/pin/pouch, a 21% a 11% pro ornament/clip. (jen me zajima jestli je to u nas nastaveny jinak)

Link to post
Share on other sites
46 minutes ago, Deathwing said:

Ty sance jsou z dat serveru? ja jsem dohledal 30% horsi, 15% lepsi pro belt/pin/pouch, a 21% a 11% pro ornament/clip. (jen me zajima jestli je to u nas nastaveny jinak)

Na Finálce to je 30 a 60, na Freyi 15 a 30 / 10.5 a 21. Protože nikdo neví, jak to má být na Epilogu a protože jsme na vás hodní (a protože v AdvExt Epilogu je to taky tak), tak jsme to nechali tak, jak to bylo na Finálce :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
34 minutes ago, Waltari said:

Emco a jake presne staty to dava? me se to nepovedlo nikde  bohuzel najit, tak bude nejlepsi kdyz to asi dostaneme primo z db..

Dekuji

Ornaments A :
pvp def  | pvp atk / skill atk

High 2.25% | 1.75%

Top 3% |  2.5%

S:

Mid  3% | 2.5%

High 4.5% | 3.75%

Top 6% | 5%

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.