Sign in to follow this  

Recommended Posts

Ahoj,

ráda bych se zeptala zda je nějaká šance, na získání Belt doplňku, výměnou za odměny z TW. Vzala jsem si na postavě tu bedničku a po otevření zmizela a nic se neobjevilo, a dále pak jsem měla dva sealed magic ornamenty a při unseal zmizely a nikde se neobjevily. Tak netuším zda je to tak dobře a jenom jsem měla smůlu a nebo jsem udělala nějakou chybu.

Poradíte někdo ? ...

To je normalni, na belt by mela byt sance 15% S, 30% A, teoreticky muzes z jedny bedny dostat oba, nebo taky nic. Obdobne pin, pouch, ornament, clip, tam jsou sance asi jiny, ale bude to podobny.

Pri unsealu se unseal nemusi povest a item zmizi to se taky dost casto stava.

Musis to zkouset dal a neco ti padne

Ahoj, z bedničky je šance 60 % na horší a 30 % na lepší belt/pin/pouch/runu/ornament (pro low bedničku je to C a B belt, pro high bedničku A a S belt) a jak píše @Deathwing, můžou padnout oba.

Unsealování pinů/pouchů/run/ornamentů má tyto šance:

• top grade 1 %
  • high grade 4.5 %
  • mid grade 15 %
  • low grade 30 %
  • nic 49.5 %

1 hour ago, Emca said:

Ahoj, z bedničky je šance 60 % na horší a 30 % na lepší belt/pin/pouch/runu/ornament (pro low bedničku je to C a B belt, pro high bedničku A a S belt) a jak píše @Deathwing, můžou padnout oba.

Ty sance jsou z dat serveru? ja jsem dohledal 30% horsi, 15% lepsi pro belt/pin/pouch, a 21% a 11% pro ornament/clip. (jen me zajima jestli je to u nas nastaveny jinak)

46 minutes ago, Deathwing said:

Ty sance jsou z dat serveru? ja jsem dohledal 30% horsi, 15% lepsi pro belt/pin/pouch, a 21% a 11% pro ornament/clip. (jen me zajima jestli je to u nas nastaveny jinak)

Na Finálce to je 30 a 60, na Freyi 15 a 30 / 10.5 a 21. Protože nikdo neví, jak to má být na Epilogu a protože jsme na vás hodní (a protože v AdvExt Epilogu je to taky tak), tak jsme to nechali tak, jak to bylo na Finálce :D

Emco a jake presne staty to dava? me se to nepovedlo nikde  bohuzel najit, tak bude nejlepsi kdyz to asi dostaneme primo z db..

Dekuji

34 minutes ago, Waltari said:

Emco a jake presne staty to dava? me se to nepovedlo nikde  bohuzel najit, tak bude nejlepsi kdyz to asi dostaneme primo z db..

Dekuji

Ornaments A :
pvp def  | pvp atk / skill atk

High 2.25% | 1.75%

Top 3% |  2.5%

S:

Mid  3% | 2.5%

High 4.5% | 3.75%

Top 6% | 5%