L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Vinou vlastni neopatrnosti sem prisel o narozeninovy buff na 10 hodin,protoze sem nemel nobla  .Co uz za chyby se plati,ale neslo by do budoucna nastavit ten buff jako pernamentni aby pri smrti nezmizel i kdyz postava nema na sobe nobles buff..Gm a hraci urcite podpori tento napad ,protoze neni nic horsiho kdyz se na neco tesite a pak vam to zkazi naladu na cely den

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

@emca Presne tohle resili na offi forku kdyz ten buff zavedli, a samozrejme hraci hned vysypali 10 lepsich zpusobu jak to udelat, napr. misto 12h buffu dat 12 itemu, kazdy s 1h buffem. Vyresi to problem s umiranim bez nobla (kdyz to je jen 1/12 clovek si rekne moje blbost dam si dalsi), prepinani subu, instance kde se to maze.

Link to post
Share on other sites
Just now, mirage said:

@emca Presne tohle resili na offi forku kdyz ten buff zavedli, a samozrejme hraci hned vysypali 10 lepsich zpusobu jak to udelat, napr. misto 12h buffu dat 12 itemu, kazdy s 1h buffem. Vyresi to problem s umiranim bez nobla (kdyz to je jen 1/12 clovek si rekne moje blbost dam si dalsi), prepinani subu, instance kde se to maze.

Nebo to můžeme prostě vyřešit tak, že to ten buff bude dávat celý den kdykoliv, i když už jsi ho měl (ano, protáhlo by se to tím teoreticky na 34 hodin, ale je to jednou za rok a stejně to většina hráčů nedokáže využít takhle "do mrtě", takže si myslím, že by to nebyl až tak velký zásah)

Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Emca said:

Nebo to můžeme prostě vyřešit tak, že to ten buff bude dávat celý den kdykoliv, i když už jsi ho měl (ano, protáhlo by se to tím teoreticky na 34 hodin, ale je to jednou za rok a stejně to většina hráčů nedokáže využít takhle "do mrtě", takže si myslím, že by to nebyl až tak velký zásah)

12 itemu na hodinu zni mnohem lip, kdo hraje malo tak tu vitku ma treba 3 tydny na petovi nez tech 12 hodin vyfarmi. Malokdo ma tolik casu ze ten den kdy ma postava narozeniny tak ji celou vyfarmi.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
On 26. 11. 2017 at 11:08 PM, SexSlayer said:

treba vitka na čas. FUll vitka na par hodin a príkaz na jej aktivaciu/deaktivaciu

No ak das prikaz .expoff tak ti vitka neubuda...

Co sa tyka vitky toto je ratail spravanie na GE... dalsia uprava vitky bola tusim az na H5 alebo GoD...

Ale poradim ti jeden trik... ak sa odlognes v Hunting zone, vitka sa ti doplnuje rychlejsie...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

čus přišel sem o narozeninovej buff protože  sem si ho chtěl vyzvednout druhej den  není to blbost ?  Najinech serverech sem se logl treba po týdnu a buff tam čekal . Včera byli CS  a  silvestr  a   a nechtel sem aby mi běžel čas   a  zaroveň  komunikovat z klanem .Takže sem se rozhodl rozjet power exp po pulnoci     a potom co mi to nedalo ten buff tak už se mi chtělo jen brečet :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.