L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

8 minutes ago, ELDR said:

No nápad konkurovat sámi sobě novým serverem (viz výše s velmi podobným nastavením) zní děsně, rozjezd nového serveru by původní Shrine dozajista položil, a long life politika je ta tam. Druhá věc je, že termín pouštění nového serveru někdy v únoru, tzn. na jaro, je šíleně špatnej.

PS: diskuse o pouštění nového serveru, byť hypotetická, také na lákavosti původního Shrine pro nové hráče moc nepřidá.

Konkurovat by to nesmělo, to je jedna z podmínek. Takže by to asi musel být PvP server a ten rate 7x je asi naprosté myslitelné minimum...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

antistyle in the beggining of the server had a job , and after 3 months he quit it so he could play 20/24 hours per day and kill lustruns , and now he suffers from insomnia in the streets as a homeles

Ahoj, možná je na to ještě brzo, ale přemýšlíte o tom, že by jste nechali aktuální server dožít svým životem a rozjeli shrine znova? Všichni víme, že komunita kolem Lineage je dneska částečně pro

To je presne ono, radeji odejit nebo to nechat smazat misto snahy.Proc se tedy taky nepreenchantej .I sem porad chodi novy lidi  a to hlavne z duvodu ze servr je stabilni,temer bez bugu a hlavne bez w

Posted Images

čo sa týka mňa, keby sa zas spustilo shrine ... nebol by to server s Bufferom a GM shopom, a bezal by na final/epilogue cliente tak tu určite hrajem aj s kamošmi . Na stary shrine som sa chcel vrátiť ale neoplati sa to , ludia su tam strašne naboosteny a ochota pomoct je nulova , takze nema zmysel pre mna hrat na servery kde dobehnut niekoho aby som sa aspon s 50% im vyrovnal na oly napr je takmer nulova .

Link to post
Share on other sites

To uz mi pride taky nejaky napad ako od Ukvapila prekvapila Šrúbka, nieco je zabehane tak otvorme este v  ramci servera server a po nom este v ramci toho  servera  servera  server.Hlavne cakam ako pridu od neho ludia s placom, ze ich potahal cez  donate o peniaze  a potom sa vykaslal na nich,alebo aspon kolko ludi to tam vzda, u klamara xD  . A ak nie tak nie, ale je to skoda  pre tuto malu populaciu hracov  .Skor  to tu che pritiahnut  viac ludi , napady mali GMka dobre, dali aj B shad armory a guny a kolace pre novoprichodiacich.

Na oly  su ludia co maju davno aj na baferoch oly sperky, tiez je to tragedia aj v nasom  chapani.Pritom tak ochotne GM ako tu som malokde videl. Hra ma byt o zabave ,tolko eventov ako tu som inde nezazil . Mozno by ste mohli spravit enchantovaci event na S armory ako to pokazilo ekonomiku na inom srubkoserveri,ale tu uz ked je dostupny celkom Dynasty, az  na essence , tak by to pokazit  nemalo az tak vela . Skor tu chybaju ludia okolo Antiho a aj LR ludi aby bola zas na servere zabava, i poliaci by sa mohli vratit  ....

 

 

image.jpeg.8a9859721164e68de94d4cc791993027.jpeg

 

 

Edited by Fidoo
Link to post
Share on other sites
20 hours ago, Fidoo said:

Skor tu chybaju ludia okolo Antiho a aj LR ludi aby bola zas na servere zabava, i poliaci by sa mohli vratit  ....

Ked Anti a Gogita leavovali server tak napisali preco... Hlasli LR war a ty ju neprijali...

Chcete PvP??? Tak si najdie nejaky 500x rate a have fun, alebo nabuduce ak nejaky top clan vyhlasi war druhemu top clanu tak treba prijat tu war... Inac co tu zaznelo ohladom oly, bolo by fakt dobre dat podmienku (da sa to doprogramovat... videl som to na par servroch) 1 IP jeden char (max 2) Hned by tie hera vyzerali inac...

Edit:

A este chcete nejaky custom PvP server? Naco? staci si preliezt hopzone a ine systemy a najdete ich tonu... Pre tych par "zufalcov"co sa tu ozvalo by to nemalo vyznam a novy nikto by neprisiel...

Edited by Zero
Link to post
Share on other sites
4 hours ago, klever said:

its better to discuss in English  :(

Nothing important, just hypothetical idea about starting new (different) server in addition to L2 Shrine.

We don't have time and money for it now, also it's not a good timing to start any new server now - we may rethink it during spring 2018. Until then it's pointless.

(CZ: výsledek je takový, že teď určitě nic spouštět nebudeme, není čas a nejsou na to peníze, možná si to rozmyslíme na jaře 2018, do té doby je to bezpředmětné)

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...
3 hours ago, Emca said:

Nevidím to moc růžově ani na jaře. A proč nehrajete tu?

Uprimne - je to low rate , mrte PREFARMENA komunita ktora je už tak mala . Bez urážky ale si fakt taka naivná a myslíš si že tu začnú hrať nový ľudia? Stavím sa o čo koľvek že komunita pojde už len dole ... nemyslim to v zlom to je proste realita dnešnej L2 (a hlavne cz / sk scény ) ... proste neda sa to dobehnuť to čo ludia maju nafarmene, osobne som sa 4x snažil v hre zohnat ochotny klan atd .. nikde nikto nic pripadne ziadna odozva ale to nevadi, o mna nejde tak ci tak . Novy start neni zly napad, chapem ze chces mat server bez wipe ale budem sa opakovat ... zbytocne nakolko vidis aka je situacia na scene . Vid erresea .. zaciatok fajn a po par mesiacoch tam ostali 4 ludia ak vobec . Je to proste len moj nazor ale shrine uz neozivi nic . 

Link to post
Share on other sites

Neříkám, že sem přijde najednou 500 dalších lidí, to ne. Ale noví hráči pořád chodí, klany, co se snaží, jdou pomalu nahoru, nemám důvod nevěřit, že tu ještě spousta lidí bude hrát pár let - mají tu jistotu, že i když se vrátí po roce nehraní, najdou svojí postavu. Dneska když jsem dělala kontrolu, jestli někdo nebotuje, překvapilo mě množství aktivních hráčů v lokacích level 40-70. Shrine ještě zdaleka nemele z posledního. A lidi sem pořad chodí a vracejí se :)

Link to post
Share on other sites
Just now, Emca said:

Neříkám, že sem přijde najednou 500 dalších lidí, to ne. Ale noví hráči pořád chodí, klany, co se snaží, jdou pomalu nahoru, nemám důvod nevěřit, že tu ještě spousta lidí bude hrát pár let - mají tu jistotu, že i když se vrátí po roce nehraní, najdou svojí postavu. Dneska když jsem dělala kontrolu, jestli někdo nebotuje, překvapilo mě množství aktivních hráčů v lokacích level 40-70. Shrine ještě zdaleka nemele z posledního. A lidi sem pořad chodí a vracejí se :)

Nepovedal som ze melie s posledneho . ale low rate sa pri low komunite hrat neoplati , to je vsetko . 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements