L2 Shrine strongly condemns the aggression of the barbaric russian federation. 🇺🇦 Slava Ukraini! 🇺🇦

Recommended Posts

Ahoj,

možná je na to ještě brzo, ale přemýšlíte o tom, že by jste nechali aktuální server dožít svým životem a rozjeli shrine znova? Všichni víme, že komunita kolem Lineage je dneska částečně prohnilá, takže když lidi vidí rok běžící server, automaticky na něj už nepřijdou a je to škoda. Lidi sice přibývají, ale je jich málo a spousta z nich si myslím nakonec i odejde. Top nemá co dělat, spodek brečí, že je top moc silný a lidi nejsou. Začarovaný kruh. 

Na druhou stranu jste se Shrine dokázali, že to myslíte se serverem vážně, jede už rok bez problémů, nemá žádné bugy (nebo jen mini) a když měl tak byly opraveny. Není tu žádný donate a server jede stabilně. Často pořádáte i eventy. Podle mě uplně dream team. Už máte nasbíráno skoro 6300 emailů hráčů, kteří se tu defakto zaregistrovali a mají alespoň povědomí o serveru a většina z nich tu alespoň na chvíli i hrála. Ideální věc na prvotní marketing a přitáhnutí nových lidí a zásah bude mnohem větší a relevantnější než při prvním spuštění. Navíc si myslím, že je shrine už zaběhnutá i ve světě, takže se to od těch 6300 lidí může dostat i dál a přitáhnout další masy lidí.

 

Díky za info.

 

@Emca@Jorn

Edited by Yooyoo
  • Like 2
Link to post
Share on other sites
  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

antistyle in the beggining of the server had a job , and after 3 months he quit it so he could play 20/24 hours per day and kill lustruns , and now he suffers from insomnia in the streets as a homeles

Ahoj, možná je na to ještě brzo, ale přemýšlíte o tom, že by jste nechali aktuální server dožít svým životem a rozjeli shrine znova? Všichni víme, že komunita kolem Lineage je dneska částečně pro

To je presne ono, radeji odejit nebo to nechat smazat misto snahy.Proc se tedy taky nepreenchantej .I sem porad chodi novy lidi  a to hlavne z duvodu ze servr je stabilni,temer bez bugu a hlavne bez w

Posted Images

Ahoj,

jeste sem nemluvil s Emcou a tohle pisu ciste za me osobne.

Jsem pro zachovani Shrine (vcetne oprav), jak pises. A taky si myslim, ze uz jakesi jmeno mame, mame kvalitni antibot (neni neprustrelnej, ale odhali toho pomerne hodne), kvalitni extender, slusny hardware, par lidi o nas vi, a novy server by jich mohl par (stovek?) prilakat.

Jenze je tu nekolik "ale"

  • Kam presunout aktualni Shrine? Nemame tolik hardwaru a ani prostredku na nakup noveho serveru
  • Marketing - jak docilit toho, aby se o tom, ze bude novy server, vedelo? Jak a cim prilakat lidi (tohle je asi to nejtezsi, obzvlast kdyz je tu jiny cesky server, ktery ma hodne velkou hracskou zakladnu)
  • Tim, ze nemame donate, nemame ani tolik prostredku, abychom udelali poradnou reklamu.
    • Pokud bychom donate zavest chteli (nejake doplnky napr.), je tu problem s tim, jak vest ucetnictvi (resp. ani me, ani Emci se do toho nechce)
    • Dalsi vec je, zda by lidi byli ochotni prispet i za predpokladu, ze je tu pomerne velka sance, ze se novy start nepovede. Donate je proste obrovsky zavazek vuci hracum, a pokud bychom je zklamali, nemuseli by uz prijit na zadny dalsi server, ktery treba jednou budem otevirat a v horsim pripade nam budou vyhrozovat a chtit penize vratit.
  • Spravne nastaveni serveru - v tomhle se hodne lisi muj pohled a pohled Emci - ja jsem pro vyssi rate, pro nejake custom upravy, Emca naopak je pro hardcore nastaveni a nema rada custom upravy.
    • Dale pak - delat upgrade chroniclu ci nikoliv? Pokud ano, po jake dobe?
    • atp.
  • Volny cas, ktereho je bohuzel min a min.
    • Urcite by nam pomohlo rozsirit GM/Admin tym, otazka je koho pribrat - musel by to byt nekdo, kdo na serveru aktivne nehraje, aby nevznikaly podezreni na GM support.
  • Novy web, control panel
    • Bohuzel nemam moznost se nekolik hodin denne venovat vyvoji noveho webu a control panelu, a pokud bychom zavedli nejaky donate, novy control panel je potreba.
    • Urcite je moznost nejakej CP zakokoupit, nicmene bez donate to asi nebude v nasich moznostech.

Bylo by fajn, kdyby tu na tohle tema probehla nejaka diskuze s napady, jak vse vyresit tak, aby (pokud bude novy server) byl start uspesny a prilakal hodne lidi :).

 

Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, Jorn said:

Emca naopak je pro hardcore nastaveni a nema rada custom upravy

Ne tak úplně, kdybychom opravdu měli dělat nový server, asi už by to nebylo tolik hardcore - L2 Shrine bylo (a je) zamýšleno pro dlouhodobé hraní, vlastně se divím, že tam pořád tolik vedou LastRun, spíš jsem čekala, že ty "top klany" se tam budou postupně různě střídat a že převážná část populace budou spíš hráči, co budou hrát oddychověji. Nový server by už asi musel od začátku počítat s tím, že to nebude na déle, než na rok a podle toho by musel být upravený, takže ve finále si kombinaci L2 Shrine (server co pojede pořád a kdykoliv se dá přidat) plus jeden nový server, kde bychom vždy po roce (nebo jiné době, to už by záleželo na okolnostech) udělali wipe a začali odznova, dokážu představit.

Zdůrazňuju, že L2 Shrine pojede dál, ať budeme vymýšlet cokoliv. Jinak asi nemá moc cenu, abych se o tom rozepisovala, @Jorn to podstatné napsal :)

Link to post
Share on other sites

Jsem casual player L2 pracující na 12tky. Jen díky vážným a zárověň příjemným komplikacím jsem si mohl dovolit hrát (edit: hrát tak často)

Pro mne - nový start serveru - beze mne. Imo déle běžící server s více online hráči = fungující eco, oly, wars a pod.

Edited by Ane374
Link to post
Share on other sites
6 hours ago, Wlad said:

Takze otevrit zbirku na HW pro stary shrine. Pote trosku reklamy na novy server, ktery pobezi max rok. Raty 4-6x +-. Web bych nechal :)

L2 Shrine hardware má a na další hardware není místo v racku. IMHO jediná možnost to rozjet na virtualu někde jinde, kolem tisícovky měsíčně se to dá někde pronajmout (EDIT: no dobře, s DDoS ochranou a podobně by to bylo víc, ale i tak by to lehký donate utáhl). Ale znamenalo by to, že by musel být donate a účetnictví

5 hours ago, Ane374 said:

Jsem casual player L2 pracující na 12tky. Jen díky vážným a zárověň příjemným komplikacím jsem si mohl dovolit hrát (edit: hrát tak často)

Pro mne - nový start serveru - beze mne. Imo déle běžící server s více online hráči = fungující eco, oly, wars a pod.

Neboj, L2 Shrine zůstane jak je, akorát tu diskutujeme hypotetickou možnost spustit ještě jeden server (který by byl nastavený tak, aby nedělal L2 Shrine konkurenci, přinejmenším by nebyl long-term jako Shrine)

5 hours ago, Eyniss said:

Určitě by stálo za to, toto téma přepsat do angličtiny a vložit do sekce General Discussion ať se to neřeší pouze na českém foru, ale obecně. Pak tam můžem sypat nápady na to jak přitáhnout lidi ;)

Zatím to nepřehánějte, aktuálně největší blocker toho celého je, že není kde to pustit a že by se muselo řešit účetnictví...

Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Jorn said:

Ahoj,

jeste sem nemluvil s Emcou a tohle pisu ciste za me osobne.

Jsem pro zachovani Shrine (vcetne oprav), jak pises. A taky si myslim, ze uz jakesi jmeno mame, mame kvalitni antibot (neni neprustrelnej, ale odhali toho pomerne hodne), kvalitni extender, slusny hardware, par lidi o nas vi, a novy server by jich mohl par (stovek?) prilakat.

Jenze je tu nekolik "ale"

  • Kam presunout aktualni Shrine? Nemame tolik hardwaru a ani prostredku na nakup noveho serveru
  • Marketing - jak docilit toho, aby se o tom, ze bude novy server, vedelo? Jak a cim prilakat lidi (tohle je asi to nejtezsi, obzvlast kdyz je tu jiny cesky server, ktery ma hodne velkou hracskou zakladnu)
  • Tim, ze nemame donate, nemame ani tolik prostredku, abychom udelali poradnou reklamu.
    • Pokud bychom donate zavest chteli (nejake doplnky napr.), je tu problem s tim, jak vest ucetnictvi (resp. ani me, ani Emci se do toho nechce)
    • Dalsi vec je, zda by lidi byli ochotni prispet i za predpokladu, ze je tu pomerne velka sance, ze se novy start nepovede. Donate je proste obrovsky zavazek vuci hracum, a pokud bychom je zklamali, nemuseli by uz prijit na zadny dalsi server, ktery treba jednou budem otevirat a v horsim pripade nam budou vyhrozovat a chtit penize vratit.
  • Spravne nastaveni serveru - v tomhle se hodne lisi muj pohled a pohled Emci - ja jsem pro vyssi rate, pro nejake custom upravy, Emca naopak je pro hardcore nastaveni a nema rada custom upravy.
    • Dale pak - delat upgrade chroniclu ci nikoliv? Pokud ano, po jake dobe?
    • atp.
  • Volny cas, ktereho je bohuzel min a min.
    • Urcite by nam pomohlo rozsirit GM/Admin tym, otazka je koho pribrat - musel by to byt nekdo, kdo na serveru aktivne nehraje, aby nevznikaly podezreni na GM support.
  • Novy web, control panel
    • Bohuzel nemam moznost se nekolik hodin denne venovat vyvoji noveho webu a control panelu, a pokud bychom zavedli nejaky donate, novy control panel je potreba.
    • Urcite je moznost nejakej CP zakokoupit, nicmene bez donate to asi nebude v nasich moznostech.

Bylo by fajn, kdyby tu na tohle tema probehla nejaka diskuze s napady, jak vse vyresit tak, aby (pokud bude novy server) byl start uspesny a prilakal hodne lidi :).

 

1. Kam presunout aktualni Shrine? Nemame tolik hardwaru a ani prostredku na nakup noveho serveru

  • ukončit eresseu a přesunout na její místo shrine
  • mergnout eresseu se shrine a přesunout shrine na místo eressei (jestli tam mate 5 lidi aktiv, tak to nevidim jako problem)

2. Marketing - jak docilit toho, aby se o tom, ze bude novy server, vedelo? Jak a cim prilakat lidi (tohle je asi to nejtezsi, obzvlast kdyz je tu jiny cesky server, ktery ma hodne velkou hracskou zakladnu)

  • dělal bych to samé co předtím, tedy fb, tw, reddit, fora + email marketing atd. rozdil je v tom, že teď máte jméno (a 6300 mailových adres, které jsou defakto z 90% relevantní), takže to bude mít větší zásah
  • můžete lidem napsat, kde se dá inzerovat a za kolik a bud se to propojí přes vás, nebo se jim pošlou bannery a lidi můžou zaplatit bannerové plochy aniž by jste v tom byli vy
  • udělat opět nějaký typ soutěže. výherce bere čapku podle libosti / birthday cake / první či druhé marky na přestup / whatever / je to na vás

3. Tim, ze nemame donate, nemame ani tolik prostredku, abychom udelali poradnou reklamu.

  • tohle je podle mě spíš řečnický obrat. Buď ten donate uděláte (čepky, první a druhý přestup + co já vím co se tam dá dále dát) nebo se na to prostě vykašlete. Nevidím jinou cestu.  Osobně si myslím, že první a druhý přestup jsou aktuálně největší porod a fakt hodně lidi by vám za to zaplatilo a tedy zajistilo náklady (zvlášt cizinci, pro které jsou 200 jedno pivo v hospodě).

4. Spravne nastaveni serveru - v tomhle se hodne lisi muj pohled a pohled Emci - ja jsem pro vyssi rate, pro nejake custom upravy, Emca naopak je pro hardcore nastaveni a nema rada custom upravy.

  • za mě pustit GF 4x (což co si budem povídat, není žádný hardcore) a nechat to několik měsíců běžet. Následně udělat update jako teď.

5. Volny cas, ktereho je bohuzel min a min. + Novy web, control panel

  • opět podle mě spíš řečnická. buď se ten panel udělá, nebo se koupí, nebo se na to vykašlete. Jiné možnosti nejsou.
  • určitě máte spoustu kamarádů, kteří by vám se serverem rádi jako GM pomohli. Pokud ne, můžete udělat konkurz.
  • osobně jste mi ve hře nechyběli, beztak vás lidi jen spamují a řeší <>viny, důležité je že se staráte o eventy a dokonce jste udělali svuj vlastní, což respekt

6. Custom a necustom + support

  • nepouštěl bych se uplně do toho, že nový server by běžel rok a wipe. Spíš bych to řešil tak, že pokud by populace na serveru klesla například pod 500, pak máte možnost dát wipe a začít odznova. Normálně bych to nějak takhle dal do podmínek serveru. Pokud by ale na serveru bylo stále například 1k+ nebo 2k+, pak není důvod pro wipe.
  • co se donatu týče, moc dobře víte, že vám tady spousta lidí nabízela, že vám něco pošle / zaplatí - pokud to sami nechcete řešit, pak vypište místa, kde mužou lidé server inzerovat a zároven k tomu vypište cenu a odměnu za to, že tam někdo zainzeruje. Myslím si, že by se našlo dost lidí, kteří by vám například na maxcheaters nebo pmfunu / kdovíkdedál za čepici a třeba marky na první či druhý přestup ten promote zaplatili. Stupňoval bych to podle ceny, kterou ta daná site či věc stojí. Vás ty bonusy nebudou nic stát, daný člověk vám přispěje a všichni budou happy.
  • celkově bych na server přidal ten klasicky donate ve formě čepice, první  a druhý přestup jak jsem psal nahoře (a možná další věci, které mě nenapadají?), přičemž si myslím, že právě ty přestupy by vám zaplatily chod serveru tak na rok dopředu (pokud to bude normálně zpoplatněné, tak vám taky prachy pošlu (bavím se tu například o částce cca 50 - 300 kč)). Když vezmete v potaz, že za wowko se stále platí 300 / měsíc, není to zase tak moc. Hraju tu rok a bavím se zdarma.

 

Link to post
Share on other sites

 

Předem upozorňuju, že všechno je to zatím v rovině úvah.

 

5 hours ago, Yooyoo said:

1. Kam presunout aktualni Shrine? Nemame tolik hardwaru a ani prostredku na nakup noveho serveru

  • ukončit eresseu a přesunout na její místo shrine
  • mergnout eresseu se shrine a přesunout shrine na místo eressei (jestli tam mate 5 lidi aktiv, tak to nevidim jako problem)

Ani jedno bohužel nepřipadá v úvahu - Eressea jede na hodně starém hardware, restart tam trvá kolem 30 minut a instalace jakéhokoliv updatu taky, kdyby se tam loglo to, co je teď na Shrine, tak to asi bude lagovat.

L2 Shrine přesouvat nebudeme, pokud budeme řešit nějaký další server, musíme na to něco pronajmout (na tom už jsme se včera shodli s Jornem).

5 hours ago, Yooyoo said:

3. Tim, ze nemame donate, nemame ani tolik prostredku, abychom udelali poradnou reklamu.

  • tohle je podle mě spíš řečnický obrat. Buď ten donate uděláte (čepky, první a druhý přestup + co já vím co se tam dá dále dát) nebo se na to prostě vykašlete. Nevidím jinou cestu.  Osobně si myslím, že první a druhý přestup jsou aktuálně největší porod a fakt hodně lidi by vám za to zaplatilo a tedy zajistilo náklady (zvlášt cizinci, pro které jsou 200 jedno pivo v hospodě).

Bez donate to dělat určitě nebudeme. Aktuální představa je, že by byl donate na všechny přestupy, noblesse (pokud někdo nebude chtít čekat na TW), vracení petů (různá cena s věcmi/bez věcí), přejmenování postavy, změnu pohlaví postavy (kromě Kamaelů) a kosmetiku. Možná taky premium na měsíc.

5 hours ago, Yooyoo said:

4. Spravne nastaveni serveru - v tomhle se hodne lisi muj pohled a pohled Emci - ja jsem pro vyssi rate, pro nejake custom upravy, Emca naopak je pro hardcore nastaveni a nema rada custom upravy.

  • za mě pustit GF 4x (což co si budem povídat, není žádný hardcore) a nechat to několik měsíců běžet. Následně udělat update jako teď.

V tomhle bych udělala kompromis a dala to třeba 7x vše kromě RB dropu

5 hours ago, Yooyoo said:

6. Custom a necustom + support

  • nepouštěl bych se uplně do toho, že nový server by běžel rok a wipe. Spíš bych to řešil tak, že pokud by populace na serveru klesla například pod 500, pak máte možnost dát wipe a začít odznova. Normálně bych to nějak takhle dal do podmínek serveru. Pokud by ale na serveru bylo stále například 1k+ nebo 2k+, pak není důvod pro wipe.
  • co se donatu týče, moc dobře víte, že vám tady spousta lidí nabízela, že vám něco pošle / zaplatí - pokud to sami nechcete řešit, pak vypište místa, kde mužou lidé server inzerovat a zároven k tomu vypište cenu a odměnu za to, že tam někdo zainzeruje. Myslím si, že by se našlo dost lidí, kteří by vám například na maxcheaters nebo pmfunu / kdovíkdedál za čepici a třeba marky na první či druhý přestup ten promote zaplatili. Stupňoval bych to podle ceny, kterou ta daná site či věc stojí. Vás ty bonusy nebudou nic stát, daný člověk vám přispěje a všichni budou happy.
  • celkově bych na server přidal ten klasicky donate ve formě čepice, první  a druhý přestup jak jsem psal nahoře (a možná další věci, které mě nenapadají?), přičemž si myslím, že právě ty přestupy by vám zaplatily chod serveru tak na rok dopředu (pokud to bude normálně zpoplatněné, tak vám taky prachy pošlu (bavím se tu například o částce cca 50 - 300 kč)). Když vezmete v potaz, že za wowko se stále platí 300 / měsíc, není to zase tak moc. Hraju tu rok a bavím se zdarma.

Zatím je naše představa něco jako 1 euro za 1. přestup, 3 eura za 2. přestup, 10 eur za 3. přestup (rozdělené na itemy, takže by se to nemuselo kupovat celé, ale jen části), 15 eur za noblesse, 10 eur za vrácení peta bez věcí, 15 eur za vrácení peta s věcmi, 10 eur za přejmenování postavy/změnu pohlaví, 5 eur za klobouček.

Jakmile by se to spustilo, tak by se tedy peníze na chod serveru a na reklamu asi daly dohromady. Ale to už je pozdě - ten server bychom potřebovali minimálně měsíc (raději dva) dopředu, aby se všechno stihlo připravit, reklamu by to taky chtělo minimálně měsíc před startem. Vlastní prostředky už do dalšího serveru dávat nechceme (tady se jedná o částku kolem 30 tisíc, aby to mělo vůbec cenu spustit, pokud bychom nedělali reklamu, tak je to tak 15 tisíc čistě na server).

Link to post
Share on other sites

jen bych myslim si za vsechny poprosil nez se pripadne do neceho pustite abyste udelali neco jako dotaznik, ve kterem by se vam co nejvic hracu vyjadrilo k nastaveni serveru ....at uz se jedna o raty, custom upravy nebo donate system ... 

za sebe rikam: 

1. server GF 3x rate...maximalne vsak 5x (zachovat vote buff ...cize 4x rate ...a pripadne jeste Premium na 5x rate ) ....a ten rate vazne neni hardcore ....da se to vyexpit i tak dost rychle na 78-79+

2.chronicle bych bud zachoval po celou dobu stejny tzn. GF ...pokud tam davat update tak asi jen rovnou na H5 ... ten Epilogue to uprimne zabil ....chronicle o nicem ....jen si lidi hrozne lehce doexpi a dovybavi postavy Dyna+Ica vecma .... ;) 

3. k donatu ...ten by to pripadne chtelo s hraci prodiskutovat dost ....jen za sebe rovnou rikam ze 1. a 2. prestup ke koupeni  vitam ....ale Nobless,3.prestup, subky a takove bych rozhodne uz do donatu nedaval .... ;) 

 

to je jen tak v rychlosti neco malo co me hned napadlo, kdyz jsem tu cetl ty myslenky ....samozrejme bych vedel spoustu dalsich zajimavych vychytavek a nastaveni co by se dalo/nedalo ...ale to je na delsi diskuzi ;) 

 

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Aphr0 said:

to je jen tak v rychlosti neco malo co me hned napadlo, kdyz jsem tu cetl ty myslenky ....samozrejme bych vedel spoustu dalsich zajimavych vychytavek a nastaveni co by se dalo/nedalo ...ale to je na delsi diskuzi ;) 

 

Jak budes mit cas, klidne to tady rozepis :)

Link to post
Share on other sites

Ať znova nekopíruju texty od Emči, bo už je to moc dlouhé, tak to jen vypíšu sem.

Třetí přestup a noblesse v donate za mne určitě ne. To jsou už věci, které přímo ovlivňují hru a nahrávají lidem kteří jsou ochotní za to vypláznout peníze (chápu, že by to přineslo asi hodně peněz, ale spoustu hráčů by to naštvalo). Se zbytkem souhlasím a přijde mi dobrý včetně rozdělení druhého přestupu na jednotlivé itemy. K tomu donatu mě ještě napadlo, že by jste tam mohli hodit agathiony (jen ty fashion agathiony, co mají maximálně firework nebo tak).

7x rate mi přijde hodně. Vem si, že teď to je 3x rate a za měsíc jsme měli nobless a 78 chary a hera. Rate to držel dobře nastavené tak, aby se stálo dalo něco dělat. 7x rate to brutálně zrychlí. Já bych šel do 4x rate s tím, že premium buff by byl 5x. To už je až až. Ono to fakt není hardcore. Jediné s čím byl na 3x rate problém byly první dva měsíce peníze, protože jich byl akutní nedostatek a blbě se startovala ekonomika. To ale mohlo být zapříčiněné menším počtem hráčů.

Co se updatu týče, klidně bych ho udělal v nějaké rozumné době a nebo jel rovnou na epilogu. Přecejen je to malý chronicle, který ve spoustě věcí hodně pomohl (minimálně pomandery a další exp místa kde padají například atri stony) a když by to takhle jelo od začátku, tak by měli všichni stejné podmínky. (akorát by bylo dobré doladit mailing system, ten mi fakt chybí :( ) Pokud by to ale jelo na epilogu, tak bych snížil rate, protože jak všichni víme, už teď ti 7S quest udělá 79 - 81 lvl.  S vyšším ratem by to hodilo tak 82,5.  A nebo se na Epi uplně vykašlat. :)

Vybrání peněz dopředu. Tak tady neumím moc poradit. Nevím jestli budou hráči ochotní Vám nakoupit itemy jakože v "předprodeji" aby jste měli finance. Tohle fakt nevím jak vymyslet.

 

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Yooyoo said:

 

Třetí přestup a noblesse v donate za mne určitě ne. To jsou už věci, které přímo ovlivňují hru a nahrávají lidem kteří jsou ochotní za to vypláznout peníze (chápu, že by to přineslo asi hodně peněz, ale spoustu hráčů by to naštvalo). Se zbytkem souhlasím a přijde mi dobrý včetně rozdělení druhého přestupu na jednotlivé itemy. K tomu donatu mě ještě napadlo, že by jste tam mohli hodit agathiony (jen ty fashion agathiony, co mají maximálně firework nebo tak).

 

 

Třetí přestup by lidi připravil o pvp ve shrine/varce/ketre/hs... nobless a sub class zase o sub RB a barika... toho by byla velka skoda :( Předprodej přestupů a nějakych kravinek do zacatku uz jsem na par serverech zazil a myslim ze by to celkem fungovalo :)

Link to post
Share on other sites

Taky jsem pro zachování GF, je to dobrý chronikl, na Frey / H5  je už všechno instancované, takže každý jen farmí a nikde se nebojuje.

Raty bych nechal stejné maximálně 4x, i tak co jsem se koukal zpět na forko tak po měsící byli lidi 76+ měli třetí přestupy, nobly a byly první hera. 

Jinak to co psala Emča se mi líbí. S donate noblesu částečně souhlasím, protože hned pojede oly a bude se furt bojovat, sice nebudou žádné boje o katapulty na TW. Má to svoje pro i proti, ale oly je pro mě lepší zážitek než čekat jestli někdo na TW přijde.

Zkusím pak napsat něco více, tohle bylo jen tak na rychlo.

Link to post
Share on other sites
4 minutes ago, Eyniss said:

Taky jsem pro zachování GF, je to dobrý chronikl, na Frey / H5  je už všechno instancované, takže každý jen farmí a nikde se nebojuje.

Raty bych nechal stejné maximálně 4x, i tak co jsem se koukal zpět na forko tak po měsící byli lidi 76+ měli třetí přestupy, nobly a byly první hera. 

Jinak to co psala Emča se mi líbí. S donate noblesu částečně souhlasím, protože hned pojede oly a bude se furt bojovat, sice nebudou žádné boje o katapulty na TW. Má to svoje pro i proti, ale oly je pro mě lepší zážitek než čekat jestli někdo na TW přijde.

Zkusím pak napsat něco více, tohle bylo jen tak na rychlo.

S tím noblesem je to dle mého hloupost. Kvůli tomu, aby jsi mohli jít o dva dny dříve na oly ( kde by ten nárůst stejně nebyl tak velký a stejně budeš mít na sobě akorát C grade a ještě bude vysledek pravděpodobně záležet na tom kdo má větší lvl) by jsi přišel o varku, ketru, hs, shrine, barakiela, kde je vždy spousta PVP. Katapult na TW je ta poslední věc.

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Jorn said:

@Yooyoo pokud by tam byl i nobless, mel by byl dostupny az napr po 14 dnech od startu serveru - mozna i pozdeji. Neni uplne dobre ho mit moznost koupit hned.

Jo, v tomhle případě by mi to dávalo hodně smysl ten nobl pustit třeba za měsíc běhu serveru. Vám by to přinášelo snad peníze na support serveru a nikomu by to už v té době imho nevadilo.

 

5 minutes ago, Jorn said:

Ohledne rate - zvedli byste drop / spoil rate na vic jak 3x / 4x ? nebo nechat vse na ratu, ktery se urci (samozrejme mimo rb a epiky, tam by byl rate 1x).

RB drop máte teď 2x rate. Nechal bych to asi max jak píšeš 3x nebo 4x pro drop/spoil. V aktuálním nastavení byly občas věci, které bylo fakt o nervy spoilit nebo dropit, ale jinak si myslim, že bylo nastaveno dobře. Zvedl bych možná adena drop na 4x. Ten je teď 3x.

Link to post
Share on other sites
Just now, Wlad said:

nobles vam to zabije.. predstavte si nejakou top partu ktera se vyfarmi nakoupi noblesy protoci oly udelaj hera a je konec... muj nazor. :)

Přečti si jornovu reakci, že by se to pustilo až nějakou dobu po startu. To by imho bylo fajn a bez problemu.

Edited by Yooyoo
Link to post
Share on other sites

pokud bude TW tak nobles je fraska uplne stejne pokud nemusis delat kompletni quest.

 

Jinak k donate, jo proc by ne, ale dat tam veci co nezasahuji do hry, jinak bych pochopil kdyby se tam daly prestupy (ty bych asi jako jedine zkousnul)

Jinak moznost donate sehnat i free takze ja nevim udelat vote coin, donate coin a jeden donate za 10 vote? nebo tak podobnym systemem to vyresit, aby mel moznost kazdy to ziskat ikdyz nebude chtit platit.

Link to post
Share on other sites
1 minute ago, Waltari said:

pokud bude TW tak nobles je fraska uplne stejne pokud nemusis delat kompletni quest.

 

Jinak k donate, jo proc by ne, ale dat tam veci co nezasahuji do hry, jinak bych pochopil kdyby se tam daly prestupy (ty bych asi jako jedine zkousnul)

Jinak moznost donate sehnat i free takze ja nevim udelat vote coin, donate coin a jeden donate za 10 vote? nebo tak podobnym systemem to vyresit, aby mel moznost kazdy to ziskat ikdyz nebude chtit platit.

Předpokládám, že ingame by se ty quest itemy a podobně kupovaly za nějaké naše coiny - ty bychom mohli udělat tradovatelné, takže i neplatící hráč by si mohl od platícího koupit coiny za adeny (neříkám, že to tak bude, ale rozhodně lepší varianta, než to řešit nějak s hlasováním, to hlasování je ve skutečnosti dost k ničemu, když bude na startu 1000 online, tak ho nepotřebujeme a když 200, tak nám stejně nijak nepomůže)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements